KON000244 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/a/master_classic_karaibeen.jpg LITTMANN
KON000244
Ocena
5/5
Podziel się
od 400 400
00
Cena Netto: 370,37 PLN

* wymagane pola

cena katalogowa: 458,00 PLN

Special Price 400,00 PLN

Wyróżniki

Głowica typu Master Dostępna wersja szkoleniowa

Opis

Ergonomiczny kształt. Wygodny w użyciu - nagrodzony za ergonomiczny kształt. Dwutonowa membrana. Technologia dwutonowej membrany, poprzez siłę nacisku na głowicę, pozwala usłyszeć zarówno niskie jak i wysokie częstotliwości (mały nacisk - niskie tony / duży nacisk - wysokie tony). Wersja edukacyjna. Nauczyciele mogą wyposażyć się w edukacyjny stetoskop 3M™ Littmann® Master Classic II, który jest świetnej jakości, a dzięki 101,6 cm długości przewodu i dwom głowicom, umożliwia wychowawcy i uczniowi usłyszeć ten sam dźwięk jednocześnie. Doskonała wydajność i akustyka. Możesz spodziewać się doskonałej wydajności. 8 punktów w skali 1-10. Wygodne dopasowanie i doskonała akustyka dzięki opatentowanym przez 3M miękkim, samo-uszczelniającym się oliwkom. Optymalną transmisję dźwięku zapewnia specjalnie zaprojektowana lira, ukształtowana pod anatomicznie prawidłowym kątem, zgodnie z fizjologicznym przebiegiem kanału słuchowego. Stwórz swój styl wybierając kolor stetoskopu, który najlepiej do Ciebie pasuje. Oferujemy dużą różnorodność. Wyprodukowane w U.S.A. Poczuj, że Twoje decyzje są właściwe dla Twoich pacjentów. Umożliwi Ci to ten stetoskop, nagrodzony za ergonomiczny kształt jednostronnej głowicy. Technologia dwutonowej membrany jest znakiem rozpoznawczym tego stetoskopu. Umożliwia wysłuchiwanie zarówno niskich jak i wysokich częstotliwości, co regulowane jest siłą nacisku na głowicę stetoskopu. Sugerowane zastosowania. Używany jako pomoc diagnostyczna przy ocenie stanu zdrowia dorosłych i dzieci

Ergonomiczny kształt.

Wygodny w użyciu - nagrodzony za ergonomiczny kształt.

Dwutonowa membrana.

Technologia dwutonowej membrany, poprzez siłę nacisku na głowicę, pozwala usłyszeć zarówno niskie jak i wysokie częstotliwości (mały nacisk - niskie tony / duży nacisk - wysokie tony).

Wersja edukacyjna.

Nauczyciele mogą wyposażyć się w edukacyjny stetoskop 3M™ Littmann® Master Classic II, który jest świetnej jakości, a dzięki 101,6 cm długości przewodu i dwom głowicom, umożliwia wychowawcy i uczniowi usłyszeć ten sam dźwięk jednocześnie.

Doskonała wydajność i akustyka.

Możesz spodziewać się doskonałej wydajności. 8 punktów w skali 1-10. Wygodne dopasowanie i doskonała akustyka dzięki opatentowanym przez 3M miękkim, samo-uszczelniającym się oliwkom. Optymalną transmisję dźwięku zapewnia specjalnie zaprojektowana lira, ukształtowana pod anatomicznie prawidłowym kątem, zgodnie z fizjologicznym przebiegiem kanału słuchowego.

Stwórz swój styl wybierając kolor stetoskopu, który najlepiej do Ciebie pasuje. Oferujemy dużą różnorodność.


Wyprodukowane w U.S.A.

Poczuj, że Twoje decyzje są właściwe dla Twoich pacjentów. Umożliwi Ci to ten stetoskop, nagrodzony za ergonomiczny kształt jednostronnej głowicy. Technologia dwutonowej membrany jest znakiem rozpoznawczym tego stetoskopu. Umożliwia wysłuchiwanie zarówno niskich jak i wysokich częstotliwości, co regulowane jest siłą nacisku na głowicę stetoskopu.

Sugerowane zastosowania.

Używany jako pomoc diagnostyczna przy ocenie stanu zdrowia dorosłych i dzieci

Dane techniczne

SKU KON000244
Kod EAN 707387523855
Marka LITTMANN
Rodzaj stetoskopu Classic / Internistyczny
Wykończenie głowicy‎ stetoskopu stal nierdzewna
Technologia głowicy jednostronna
Duża membrana Epoksydowa/włókno szklane, dwutonowa, średnica 4,4 cm (inne są dane na stronie novamed)
Przewód (lira) jednokanałowy
Oliwki Miękkie samo uszczelniające się
Długość całkowita 69 cm
Waga urządzenia 160g
Gwarancja 3 lata
Stawka podatku VAT 8%

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.