TOW009665 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/s/a/sabana-oil_olejki_bergamotowy.jpg OPTIMA NATURA OPTIMA 93020
TOW009665
Ocena
5/5
Podziel się
18
18.00
00
PLN
Cena Netto: 14,63 PLN

Wyróżniki

aromaterapia depresja choroby skórne uspokojenie

Opis

Naturalny olejek bergamotowy. Jest antyseptyczny, przeciwgrzybiczy i dezodoryzujący.  Zwalcza nieprzyjemny zapach skóry i niweluje niemiły zapach z ust. Tonizuje, chłodzi oraz koi skórę. Jest skutecznym wsparciem w ramach leczenia chorób skórnych, takich jak owrzodzenia, trądzik, łojotok, rany i skaleczenia Ma także świetne działanie przeciw pasożytnicze, antybakteryjne i przeciwwirusowe. Wspomaga leczenie depresji, działa relaksacyjnie, zwalcza ból głowy. Ma działanie uspokajające. Może być stosowany przy przewlekłym zmęczeniu, stresie. Jak stosować? Do kąpieli – 3-6 kropli do wanny napełnionej ciepłą wodą Do masażu – 2 krople olejku eterycznego na łyżkę olejku do masażu Do aromatyzacji pomieszczeń – przez nawilżacze i rozpylacze (5 kropli na 1 litr wody) Olejek jest światłoczuły, nie powinno się go stosować na skórę, która będzie wystawiona na działanie promieni słonecznych – może spowodować trwałe przebarwienia. Przed pierwszym zastosowaniem należy przeprowadzić test uczuleniowy. Olejek  nie powinien być wykorzystywany przez kobiety w ciąży oraz karmiące. Należy trzymać go w miejscu niedostępnym dla dzieci.   Informacje dotyczące właściwości i zastosowania naturalnych olejków eterycznych znajdujące się na naszej stronie internetowej zaczerpnięto z literatury i publikacji z dziedziny aromaterapii. Mają one charakter informacyjny, a żadne choroby nie powinny być leczone bez konsultacji z lekarzem. Olejków nie należy stosować do nebulizacji ( inhalacji z wykorzystaniem inhalatorów).

Naturalny olejek bergamotowy.

Jest antyseptyczny, przeciwgrzybiczy i dezodoryzujący. 

Zwalcza nieprzyjemny zapach skóry i niweluje niemiły zapach z ust.

Tonizuje, chłodzi oraz koi skórę.

Jest skutecznym wsparciem w ramach leczenia chorób skórnych, takich jak owrzodzenia, trądzik, łojotok, rany i skaleczenia

Ma także świetne działanie przeciw pasożytnicze, antybakteryjne i przeciwwirusowe.

Wspomaga leczenie depresji, działa relaksacyjnie, zwalcza ból głowy.

Ma działanie uspokajające.

Może być stosowany przy przewlekłym zmęczeniu, stresie.

Jak stosować?

Do kąpieli – 3-6 kropli do wanny napełnionej ciepłą wodą

Do masażu – 2 krople olejku eterycznego na łyżkę olejku do masażu

Do aromatyzacji pomieszczeń – przez nawilżacze i rozpylacze (5 kropli na 1 litr wody)

Olejek jest światłoczuły, nie powinno się go stosować na skórę, która będzie wystawiona na działanie promieni słonecznych – może spowodować trwałe przebarwienia.

Przed pierwszym zastosowaniem należy przeprowadzić test uczuleniowy.

Olejek  nie powinien być wykorzystywany przez kobiety w ciąży oraz karmiące.

Należy trzymać go w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

Informacje dotyczące właściwości i zastosowania naturalnych olejków eterycznych znajdujące się na naszej stronie internetowej zaczerpnięto z literatury i publikacji z dziedziny aromaterapii. Mają one charakter informacyjny, a żadne choroby nie powinny być leczone bez konsultacji z lekarzem.

Olejków nie należy stosować do nebulizacji ( inhalacji z wykorzystaniem inhalatorów).

Dane techniczne

SKU TOW009665
Kod EAN 5904730293020
Marka OPTIMA NATURA
Grupa produktów Olejki kosmetyczne
Stawka podatku VAT 23%

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.