Lampa antydepresyjna Beurer TL 50.

Lampa światła dziennego
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą
SKU
TOW006163
420,00 zł
Kup na raty 42zł x 10 rat 0%
 • Czas wysyłki - 24 godzin
 • 14 dni na zwrot
420.00
Najważniejsze cechy
 • Równomierne oświetlenie
 • Nie wydziela promieni UV
 • Stabilna nóżka

Lampa światła dziennego BEURER TL 50

Istnieje sporo powodów obniżonego nastroju, nie wspominając o wieloczynnikowych aspektach depresji. Jednak okazuje się, że ograniczony dostęp do światła dziennego jest jednym z podstawowych, a lampa do fototerapii celuje właśnie w możliwości rozwiązania takiego stanu rzeczy. Biorąc to pod uwagę, cieszymy się, iż lampa naświetlająca Beurer TL 50 jest częścią naszej oferty i zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tego produktu, dla pełnego zrozumienia jego specyfiki.

Lampa naświetlająca Beurer TL 50 – sposób na depresję

Wyróżniające się wszechstronnym zastosowaniem lampy antydepresyjne nie są nowością, ale dopiero niedawno osiągnęły one tak wysoki poziom skuteczności działania, jak to prezentuje Beurer TL 50. Przede wszystkim mamy do czynienia z lampą o kompaktowym rozmiarem, co usuwa argumentację przeciwko temu, iż na produkt nie znajdzie się miejsca. Wręcz przeciwnie! Ta lampa antydepresyjna jest tak poręczna, że można ją z powodzeniem zabrać ze sobą w trasę. Gdziekolwiek się udasz, a będzie to miejsce niekoniecznie obfitujące w poprawiające samopoczucie światło dzienne – warto mieć Beurer TL 50 pod ręką i jak widać, producent mocno ułatwia to zadanie. Możliwości wykorzystania tej lampy warto mieć na uwadze zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.

Czym wyróżnia się lampa antydepresyjna Beurer na tle innych?

 • wykorzystanie energooszczędnej technologii LED,

 • natężenie światła na poziomie 10 000 luksów,

 • temperatura barwy rzędu 5 3000 K,

 • bezpieczne rozwiązanie – bez emitowania promieni UV,

 • optymalna 25-centymetrowa powierzchnia naświetlania.

Oczywiście to nie koniec zalet, jakie ta lampa do fototerapii może wnieść do domu swojego użytkownika. Nie można zapomnieć o tym, jak bardzo jest komfortowa w zastosowaniu – wystarczy jeden przycisk, by zacząć z niej korzystać. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż jest to wyrób medyczny wysokiej jakości – działający bez zakłóceń.

Ponadto lampa naświetlająca od Beurer ma bardzo stabilną nóżkę i urzekający design. Natomiast, jeśli chodzi o trwałość – producent udziela aż 3-letniej gwarancji na to, że produkt nie rozczaruje swoich użytkowników pod względem wyjątkowej równomierności użytkowania. Takie lampy antydepresyjne zwykle są też bardzo drogie – w przypadku modelu Beurer szczęśliwie mamy do czynienia z naprawdę przystępną ceną.

Lampa antydepresyjna – komu jest rekomendowana?

Patrząc na szczegóły tego, komu ta lampa antydepresyjna może pomóc w najlepszy sposób – nie byłoby przesadą stwierdzić, że niemal każdego. W końcu mamy do czynienia z działaniem symulującym to, co robi dla organizmu światło słoneczne – kontrolując poziom melatoniny, która w okresie jesienno-zimowym utrudnia nam rześkie i energiczne wstawanie z łóżka, co ma bezpośredni wpływ na obniżenie nastroju, a nawet stany depresyjne.

Gdy lampa antydepresyjna Beurer stanie w domu – zyskuje się sprzymierzeńca generującego światło dzienne, dzięki czemu produkcja melatoniny jest ograniczona, a nastrój automatycznie – podniesiony. Nie można też wspomnieć o innym hormonie – jest nim serotonina. Brak dostępu do światła skutecznie nam obniża poziom hormonu szczęścia w organizmie, doprowadzając do obniżenia nastroju. Z drugiej strony lampy terapeutyczne poprzez generowanie światła właśnie sprawiają, iż to samopoczucie się poprawia.

Na co jeszcze może pomóc fototerapia?

 • nadciśnienie tętnicze krwi,

 • wzmożony stres,

 • niedociśnienie,

 • bezsenność,

 • choroba wieńcowa,

 • stany nerwicowe,

 • osteoporoza,

 • choroby oczu,

 • zwyrodnienia kości i stawów,

 • cukrzyca.

Zatem, jeśli chodzi o wskazanie tego, komu lampa do fototerapii rzeczywiście może pomóc – to naprawdę może z niej skorzystać niemal każdy, a szczególnie osoby o skłonnościach do obniżenia nastroju, czy nawet zaburzeń depresyjnych – jednak z uwzględnieniem tego, że istnieją pewne przeciwwskazania do jej stosowania.

Lampa do fototerapii – jakie przeciwwskazania?

Niestety jak w przypadku niemal każdego wyrobu medycznego, jest też kilka przeciwwskazań odnośnie do tego, kiedy lampa naświetlająca nie powinna być stosowana. Po zbawienne działanie fototerapii nie powinny sięgać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Poza tym lampa antydepresyjna nie powinna być stosowana przez osoby cierpiące na padaczkę, czy też wszystkie inne, które przyjmują leki fotouczulające. Czasem również i choroba oczu może być powodem niemożności skorzystania z fototerapii, podobnie, jak istnienie nowotworu złośliwego, czy cierpienie z powodu nadczynności tarczycy. W razie wątpliwości – warto skonsultować się z lekarzem specjalistą.

Dane techniczne
Dane techniczne
MarkaBEURER
SKUTOW006163
PodatekVAT 8%
Kod EAN4211125608156
Wyrób medycznyTAK
Prowadzący reklamęNovamed.pl S.A
ProducentBeurer GmbH
Autoryzowany przedstawiciel-
Ryzyka-
ZastosowanieWyrób medyczny do terapii światłem.
Polecane
PŁYN DO KĄPIELI TENDERNESS 500 ML 0 M+ CHICCO
PŁYN DO KĄPIELI TENDERNESS 500 ML 0 M+ CHICCO Baby Moments
28,00 zł
Sorimex Elektroda do badań spoczynkowych
Sorimex Elektroda do badań spoczynkowych Elektroda do badań spoczynkowych, diagnostyki i monitorowania dla dorosłych /50 szt
24,00 zł
Avita NT19
Avita NT19 Termometr bezdotykowy
392,00 zł
CARINE MASKA DLA DZIECI FFP2 NR FM002 GREY /opk. 30 szt
CARINE MASKA DLA DZIECI FFP2 NR FM002 GREY /opk. 30 szt Szara Półmaska filtrująca dziecięca kategoria III wg Reg. 2016/425
Special Price 75,00 zł Taniej o 13.00 zł 88,00 zł
QMED SPINCARE HIGH PLUS ROZMIAR: L
QMED SPINCARE HIGH PLUS ROZMIAR: L Orteza piersiowo-lędźwiowo-krzyżowa
262,00 zł