TOW017036 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/v/i/vitammy-smart_0.7-model_tmb-988-s-kol._czarny-ci_nieniomierz_nadgarstkowy-z_pude_kiem.jpg VITAMMY TMB-988-S B
TOW017036
Ocena
5/5
Podziel się
72
72.00
00
PLN
Cena Netto: 66,67 PLN
Wybrany wariantVITAMMY smart 0.7

Wyróżniki

Interpretacja wyników wg WHO Wykrywanie nieregularnej pracy serca Wykrywanie ruchów ręki

Opis

Bądź smart - wybierz ciśnieniomierz VITAMMY SMART 0.7! Ciśnieniomierz VITAMMY SMART 0.7 to urządzenie do pomiaru ciśnienia krwi, które umożliwia szybki i delikatny pomiar krwi w zaciszu twojego domu. Ciśnieniomierz ma również funkcję pomiaru tętna i zapamiętywania wyników. Jest to wygodny ciśnienieomierz nadgarstkowy, który nie zajmuje dużo miejsca i powinien być zawsze pod ręką. Łatwe i szybkie zakładanie to kolejne udogodnienie dla wszystkich tych, którzy żyją w pośpiechu i nie mają czas zadbać o swoje zdrowie. Bądź smart i pozwól o siebie zadbać! Dlaczego warto wybrać ciśnieniomierz VITAMMY SMART? Twój ciśnieniomierz VITAMMY SMART oprócz dokonania pomiaru umożliwia interpretację wyników  wg WHO Poinformuje o nieregularnej pracy serca.  Wykrywa ruchy ręki , które wpływają na wynik pomiaru  Poinformuje o niskim poziomie naładowania baterii Wybierz VITAMMY SMART dla aktywnych VITAMMY SMART zapamiętuje 60 wyników. Wygodna wersja ciśnieniomierza nadgarstkowego to idealne rozwiązania dla młodych aktywnych osób żyjących w ciągłym pośpiechu. Mały poręczny ciśnieniomierz możesz mieć zawsze pod ręką.  Regularna kontrola to szansa na szybkie wykrycie nieprawidłowości w pracy układu krążenia i szansa na wczesne wdrożenie zmian w stylu życia, które mogą zapobiec najczęściej występującym chorobom cywilizacyjnym.  Polska marka VITAMMY - otrzymujesz znacznie więcej niż produkt VITAMMY to polska marka. Dbamy o to, aby nasze produkty spełniały potrzeby lokalnych odbiorców i pomagały rozwiązywać aktualne problemy. Zapewniamy polskie opisy, instrukcję w języku polskim oraz kontakt z Infolinią Pomocy i Wsparcia Technicznego w języku polskim. Pozostajemy w kontakcie: Wsparcie i Pomoc Infolinii  887 11 00 66 Masz pytania dotyczące wyboru produktu, jego użytkowania, masz wątpliwości, potrzebujesz wsparcia - skontaktuj się z profesjonalną Infolinią Pomocy i Wsparcia Techniczego VITAMMY. Gwarancja jako obietnica jakości VITAMMY Ciśnieniomierz VITAMMY Smart 0.7 objęty jest 2-letnią gwarancją w ramach OBIETNICY JAKOŚCI VITAMMY, która obejmuje zapewnienie jakości technicznej urządzenia, wartości pomiarowej i użytkowej urządzenia, jak i wsparcia użytkownika w zakresie obsługi i rozwiązywania problemów, a także dostępności akcesoriów.

Seria-cisnieniomierzy-nadgarstkowych-vitammy-smart

Bądź smart - wybierz ciśnieniomierz VITAMMY SMART 0.7!

Ciśnieniomierz VITAMMY SMART 0.7 to urządzenie do pomiaru ciśnienia krwi, które umożliwia szybki i delikatny pomiar krwi w zaciszu twojego domu. Ciśnieniomierz ma również funkcję pomiaru tętna i zapamiętywania wyników. Jest to wygodny ciśnienieomierz nadgarstkowy, który nie zajmuje dużo miejsca i powinien być zawsze pod ręką. Łatwe i szybkie zakładanie to kolejne udogodnienie dla wszystkich tych, którzy żyją w pośpiechu i nie mają czas zadbać o swoje zdrowie. Bądź smart i pozwól o siebie zadbać!

Dlaczego warto wybrać ciśnieniomierz VITAMMY SMART?

  • Twój ciśnieniomierz VITAMMY SMART oprócz dokonania pomiaru umożliwia interpretację wyników  wg WHO

  • Poinformuje o nieregularnej pracy serca. 

  • Wykrywa ruchy ręki , które wpływają na wynik pomiaru 

  • Poinformuje o niskim poziomie naładowania baterii

Wybierz VITAMMY SMART dla aktywnych

VITAMMY SMART zapamiętuje 60 wyników. Wygodna wersja ciśnieniomierza nadgarstkowego to idealne rozwiązania dla młodych aktywnych osób żyjących w ciągłym pośpiechu. Mały poręczny ciśnieniomierz możesz mieć zawsze pod ręką.  Regularna kontrola to szansa na szybkie wykrycie nieprawidłowości w pracy układu krążenia i szansa na wczesne wdrożenie zmian w stylu życia, które mogą zapobiec najczęściej występującym chorobom cywilizacyjnym. 

Polska marka VITAMMY - otrzymujesz znacznie więcej niż produkt

VITAMMY to polska marka. Dbamy o to, aby nasze produkty spełniały potrzeby lokalnych odbiorców i pomagały rozwiązywać aktualne problemy. Zapewniamy polskie opisy, instrukcję w języku polskim oraz kontakt z Infolinią Pomocy i Wsparcia Technicznego w języku polskim.

Pozostajemy w kontakcie: Wsparcie i Pomoc Infolinii  887 11 00 66

Masz pytania dotyczące wyboru produktu, jego użytkowania, masz wątpliwości, potrzebujesz wsparcia - skontaktuj się z profesjonalną Infolinią Pomocy i Wsparcia Techniczego VITAMMY.

Gwarancja jako obietnica jakości VITAMMY

Ciśnieniomierz VITAMMY Smart 0.7 objęty jest 2-letnią gwarancją w ramach OBIETNICY JAKOŚCI VITAMMY, która obejmuje zapewnienie jakości technicznej urządzenia, wartości pomiarowej i użytkowej urządzenia, jak i wsparcia użytkownika w zakresie obsługi i rozwiązywania problemów, a także dostępności akcesoriów.

Dane techniczne

SKU TOW017036
Kod EAN 5901793643380
BLOZ 7 9107445
Grupa produktów Ciśnieniomierze nadgarstkowe
IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca) Nie
Certyfikat ESH Nie
Pomiar przy pompowaniu Nie
Marka VITAMMY
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Rodzaj ciśnieniomierza automatyczny
Miejsce pomiaru nadgarstek
Mankiet około 13,5cm ~ 21,5cm
Pamięć urządzenia 60 pomiarów
Waga urządzenia Ok. 100 g bez baterii
Wymiary Ok. 73 mm × 67,5 mm × 22,5 mm
Skład zestawu Ciśnieniomierz, mankiet, instrukcja użytkowania, dwie baterie AA
Zakres pomiaru Skurczowe: 60 mmHg - 230 mmHg; Rozkurczowe: 40 mmHg - 130 mmHg
Zakres pomiaru tętna 40-199 uderzeń/minutę
Automatyczne wyłączenie Nie
Dokładność wskazania ciśnienia ±3mmHg
Dokładność wskazania tętna Tętno: ±5%
Rodzaj baterii/zasilacza 2 baterie AAA
Rozmiar wyświetlacza 35 mm × 41 mm
Rodzaj wyświetlacza Cyfrowy ekran ciekłokrystaliczny LCD
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Powiadomienie URPLWMiPB Certyfikat CE Certyfikat CE Powiadomienie URPLWMiPB Instrukcja obsługi

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.