Odpowiadających produktów:
139
Widok
Siatka Lista
Kolejność

1-35 of 139

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Schowek
0
Porównaj
0
 1. Jak prawidłowo mierzyć ciśnienie krwi?

  Z roku na rok wzrasta liczba osób, które mają nadciśnienie tętnicze. Skala problemu jest tak duża, że nadciśnienie określa się już mianem choroby cywilizacyjnej. Za niskie ciśnienie? Wbrew pozorom przypadłość ta dotyka nie tylko seniorów, ale i coraz młodsze osoby. Warto wykonywać regularne pomiary ciśnienia nie tylko w gabinecie lekarskim.

   

  Ciśnieniomierze
 2. Co sprawia, że ciśnieniomierze Vitammy Next są tak dokładne?

  Stres, szybkie tempo życia, dieta – to tylko niektóre z czynników mających wpływ na ciśnienie krwi. Za wysokie lub za niskie może być przyczyną problemów ze zdrowiem, dlatego tak ważne jest, aby regularnie dokonywać jego pomiarów. Dobry ciśnieniomierz to podstawa i to zarówno w gabinecie lekarskim, jak i w domowym zaciszu. Jak wybrać wysokiej jakości sprzęt i o czym pamiętać podczas mierzenia ciśnienia krwi?

  Ciśnieniomierze
 3. Nadciśnienie jako choroba cywilizacyjna

  Stres, nadmiar obowiązków, nagła sytuacja rodzinna – nietrudno o chwile, które mogą chwilowo podwyższyć ciśnienie tętnicze krwi. Jednak wiele osób zmaga się z nadciśnieniem na co dzień, wymagając opieki specjalisty. W obecnych czasach nadciśnienie jest kwalifikowane jako choroba cywilizacyjna. Według statystyk WHO zmaga się z nią ponad 1,28 miliarda ludzi w wieku od 30 do 79 lat.

  Ciśnieniomierze
 4. Migotanie przedsionków a arytmia – wszystko na temat Twojego serca

  Przyspieszone bicie serca po treningu lub niższy puls w czasie spoczynku nie stanowią żadnych odchyleń od normy w pracy serca. Zdarza się jednak, że zmieniony rytm uderzeń serca utrzymuje się dłużej. Czy to powód do niepokoju? Nieregularna praca serca może nie tylko wpływać na nasze ogólne samopoczucie, ale i być przyczyną groźnych powikłań. Co dokładnie kryje się pod pojęciem arytmia serca? Czy migotanie przedsionków u niektórych osób jest wykrywane przypadkowo?

  Serce i krążenie

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.