Odpowiadających produktów:
217
Widok
Siatka Lista
Kolejność

1-35 of 217

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Schowek
0
Porównaj
0
 1. Jak dobrać najlepszy ciśnieniomierz ?

   Nadciśnienie tętnicze jest jedną z najpowszechniej występujących chorób cywilizacyjnych. Wcześnie zdiagnozowane i systematycznie kontrolowane ogranicza ryzyko wystąpienie groźnych powikłań. Jeśli zależy nam na otrzymywaniu wiarygodnych wyników pomiaru ciśnienia, powinniśmy dobrać odpowiedni aparat. Jak wybrać ciśnieniomierz odpowiedni dla Nas? Czym powinniśmy kierować się dokonując zakupu? Na jakie parametry warto zwrócić uwagę?

  Nadciśnienie
 2. Rekord Guinnessa pobity przez ciśnieniomierze MEDEL!

   Ciśnieniomierze Medel ustanowiły nowy Rekord Guinnessa podczas tegorocznej akcji społecznej ,,Czas podwinać rękawy!" której współorganizatorem była firma Novamed Sp. z o. o. Udało się nimi przebadać łącznie 7 482 osób w ciągu 8 godzin Wielkiego Badania Ciśnienia w łódzkiej Manufakturze (14 stycznia 2012 roku).

  Nadciśnienie
 3. Nadciśnienie jako choroba cywilizacyjna

  Stres, nadmiar obowiązków, nagła sytuacja rodzinna – nietrudno o chwile, które mogą chwilowo podwyższyć ciśnienie tętnicze krwi. Jednak wiele osób zmaga się z nadciśnieniem na co dzień, wymagając opieki specjalisty. W obecnych czasach nadciśnienie jest kwalifikowane jako choroba cywilizacyjna. Według statystyk WHO zmaga się z nią ponad 1,28 miliarda ludzi w wieku od 30 do 79 lat.

  Ciśnieniomierze
 4. Przydatne i polecane urządzenia i akcesoria do gabinetu lekarskiego

  Gabinet lekarski to miejsce, w którym wielu pacjentów cierpi na tzw. syndrom białego fartucha. Zdenerwowanie i stres mogą wpływać znacząco na przebieg wizyty, warto zatem zadbać o odpowiednią atmosferę i przytulny – nawet jak na standardy medyczne – wystrój wnętrza. Oczywiście, jeśli chodzi o wyposażenie gabinetu lekarskiego, na pierwszym miejscu są sprzęty diagnostyczne i akcesoria, dzięki którym możesz przeprowadzić diagnostykę pacjenta i wykonać drobne zabiegi medyczne. Sprawdź ofertę Novamed i wybierz dobrej jakości sprzęty do swojego gabinetu.

  Wyposażenie lekarza
 5. Jaki ciśnieniomierz do gabinetu lekarskiego?

  Dobrze wyposażony gabinet lekarski to ogromne ułatwienie w prawidłowym i szybkim postawieniu diagnozy pacjentom. Jednym z obowiązkowych urządzeń w praktycznie każdym gabinecie jest ciśnieniomierz lekarski. Ciśnienie tętnicze wchodzi w skład najważniejszych parametrów życiowych, jego pomiar jest kluczowy zarówno w ramach profilaktyki, jak i w procesie leczenia pacjenta.

  Ciśnieniomierze

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.