TOW005608 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/n/e/neo_n_side.jpg FILTER SERVICE FILTER NEO N
TOW005608
Ocena
5/5
Podziel się
217
217.00
00
PLN
Cena Netto: 176,42 PLN

Wyróżniki

Węgiel aktywny Wymienne filtry Higieniczna Ochrona: smog i spaliny oraz emisje przemysłowe PM10 PM2.5 Pochłaniają: SO2 oraz NO2

Opis

Neopranowa maska (półmaska) - chroń siebie i swoje dzieci Półmaska antysmogowa służy do zabezpieczenia układu oddechowego przed wdychaniem uciążliwych pyłów i zapachów związanych m.in. z emisją spalin samochodowych. Półmaska idealnie nadaje się do codziennego użytku w drodze do szkoły, biura, na zakupy. Nowatorska konstrukcja półmaski i wyposażenie jej w dwa zawory wydechowe zapewniają chłodniejsze powietrze pod czaszą podnosząc w znacznym stopniu komfort jej użytkowania w porównaniu z półmaskami bez zaworów. Zamontowane zawory wydechowe ułatwiają wydychanie powietrza. Półmaski skuteczne są przy pyłach PM10, PM2,5, jak i submikronowych. Posiadają wkładkę z włókniny z węglem aktywnym, dzięki czemu pochłaniają dwutlenek siarki (SO2) i dwutlenek azotu (NO2), związki toksyczne dla organizmu, powstające na skutek spalania paliw. Kompaktowa i wytrzymała Kompaktowy, anatomiczny kształt, przyjemny w dotyku i delikatny materiał. Półmaska pokryta jest specjalną warstwą włókniny osłonowej, przez co wydłuża się jej żywotność. Dzięki umieszczeniu zaworu na boku półmaski można w przerwie wykonywanych czynności złożyć i schować ją do kieszeni nie uszkadzając jej. Szerokie zastosowanie smog spaliny emisje przemysłowe Uwaga: Przy pierwszym użyciu maski może być wyczuwalny lekki zapach Informacje techniczne Czas użytkowania Czas użytkowania półmaski zależy od wielu czynników tj. budowa ciała, wiek, wzrost, poziom wysiłku fizycznego, wykonywana czynność. Instrukcja zakładania: Nałożyć maskę na grzbiet nosa i podbródek Zamocować maskę z tyłu głowy zapięciem na rzep. Nałożyć elastyczny aluminiowy zacisk na grzbiet nosa. Zacisk można odpowiednio dostosować do kształtu osa i twarzy; jego konstrukcja umożliwia duży zakres regulacji. Sprawdzić, czy maska jest prawidłowo założona: przyłożyć dłoń do twarzy i mocno oddychać, obserwując przepływ wydychanego pod ciśnieniem powietrza. Wyregulować zapięcie na rzep tak, aby maska szczelnie i mocno przylegała. Wymiana filtra Otworzyć maskę. Po otwarciu – widoczne będą wewnętrzne części zaworów wydechowych. Otworzyć każdy zawór, zgodnie z zamieszczoną na nim instrukcją (OPEN). Obrót zaworu spowoduje odłączenie go od części zewnętrznej. Wymontować dwa zawory, wyjąć filtr. Włożyć nowy filtr. Zamknąć każdy zawór, zgodnie z zamieszczoną na nim instrukcją (CLOSE). Obrót zaworu zakończy procedurę wymiany. Zestaw: Opakowanie zawiera półmaskę z zamontowanym wkładem filtracyjnym oraz dodatkowy wkład wymienny.

Neopranowa maska (półmaska) - chroń siebie i swoje dzieci

Półmaska antysmogowa służy do zabezpieczenia układu oddechowego przed wdychaniem uciążliwych pyłów i zapachów związanych m.in. z emisją spalin samochodowych.

Półmaska idealnie nadaje się do codziennego użytku w drodze do szkoły, biura, na zakupy.

Nowatorska konstrukcja półmaski i wyposażenie jej w dwa zawory wydechowe zapewniają chłodniejsze powietrze pod czaszą podnosząc w znacznym stopniu komfort jej użytkowania w porównaniu z półmaskami bez zaworów. Zamontowane zawory wydechowe ułatwiają wydychanie powietrza.

Półmaski skuteczne są przy pyłach PM10, PM2,5, jak i submikronowych. Posiadają wkładkę z włókniny z węglem aktywnym, dzięki czemu pochłaniają dwutlenek siarki (SO2) i dwutlenek azotu (NO2), związki toksyczne dla organizmu, powstające na skutek spalania paliw.

Kompaktowa i wytrzymała

Kompaktowy, anatomiczny kształt, przyjemny w dotyku i delikatny materiał.

Półmaska pokryta jest specjalną warstwą włókniny osłonowej, przez co wydłuża się jej żywotność.

Dzięki umieszczeniu zaworu na boku półmaski można w przerwie wykonywanych czynności złożyć i schować ją do kieszeni nie uszkadzając jej.

Szerokie zastosowanie

 • smog
 • spaliny
 • emisje przemysłowe

Uwaga: Przy pierwszym użyciu maski może być wyczuwalny lekki zapach

Informacje techniczne

Czas użytkowania

Czas użytkowania półmaski zależy od wielu czynników tj. budowa ciała, wiek, wzrost, poziom wysiłku fizycznego, wykonywana czynność.

Instrukcja zakładania:

 • Nałożyć maskę na grzbiet nosa i podbródek
 • Zamocować maskę z tyłu głowy zapięciem na rzep.
 • Nałożyć elastyczny aluminiowy zacisk na grzbiet nosa. Zacisk można odpowiednio dostosować do kształtu osa i twarzy; jego konstrukcja umożliwia duży zakres regulacji.
 • Sprawdzić, czy maska jest prawidłowo założona: przyłożyć dłoń do twarzy i mocno oddychać, obserwując przepływ wydychanego pod ciśnieniem powietrza.
 • Wyregulować zapięcie na rzep tak, aby maska szczelnie i mocno przylegała.

Wymiana filtra

 • Otworzyć maskę. Po otwarciu – widoczne będą wewnętrzne części zaworów wydechowych.
 • Otworzyć każdy zawór, zgodnie z zamieszczoną na nim instrukcją (OPEN). Obrót zaworu spowoduje odłączenie go od części zewnętrznej.
 • Wymontować dwa zawory, wyjąć filtr.
 • Włożyć nowy filtr. Zamknąć każdy zawór, zgodnie z zamieszczoną na nim instrukcją (CLOSE). Obrót zaworu zakończy procedurę wymiany.

Zestaw:

Opakowanie zawiera półmaskę z zamontowanym wkładem filtracyjnym oraz dodatkowy wkład wymienny.

Dane techniczne

SKU TOW005608
Grupa produktów Maski ochronne
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Marka FILTER SERVICE
Kolor niebieski
Stawka podatku VAT 23%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.