TOW009682 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/s/a/sabana-oil_olejki_cytronella.jpg OPTIMA NATURA OPTIMA 93488
TOW009682
Ocena
5/5
Podziel się
18
18.00
00
PLN
Cena Netto: 14,63 PLN

Wyróżniki

przeciw komarom przeciw kleszczom przeciw meszkom przeciwgrzybiczy niweluje migreny uspokaja psy

Opis

Naturalny olejek cytronelli, zwany inaczej olejkiem cytronelowym, powszechnie stosuje się odstraszająco na owady, takie jak komary, meszki, kleszcze. Przez silny zapach komar nie potrafi zlokalizować swojego żywiciela. Ma działanie przeciwgrzybicze. Łagodzi bóle głowy i migreny oraz stany napięć nerwowych. Stosuje się go dla złagodzenia objawów menopauzy. Stosuje się go w przemyśle spożywczym – na przykład jako środek aromatyzujący do herbaty. Cytronella działa też uspokajająco na zwierzęta. Świetnie sprawdza się jako środek do uspokajania agresywnych i szczekających psów. Olejek nie wykazuje działania toksycznego, mogą stosować go również dzieci. Jak stosowac? Do kąpieli – 3-6 kropli do wanny napełnionej ciepłą wodą Do masażu – 2 krople olejku eterycznego na łyżkę olejku do masażu. Olejek cytronella doskonale nadaje się do łączenia z innymi, na przykład z olejkiem z pestek winogron, bergamotowym, lawendowym, sosnowym czy cytrynowym. Do aromatyzacji pomieszczeń – przez nawilżacze powietrza, kominki aromatyczne i rozpylacze (5 kropli na 1 litr wody). Olejek cytronella jest produktem, który nadaje się jedynie do użytku zewnętrznego, nie należy go spożywać.   Informacje dotyczące właściwości i zastosowania naturalnych olejków eterycznych znajdujące się na naszej stronie internetowej zaczerpnięto z literatury i publikacji z dziedziny aromaterapii. Mają one charakter informacyjny, a żadne choroby nie powinny być leczone bez konsultacji z lekarzem. Olejków nie należy stosować do nebulizacji ( inhalacji z wykorzystaniem inhalatorów).  

Naturalny olejek cytronelli, zwany inaczej olejkiem cytronelowym, powszechnie stosuje się odstraszająco na owady, takie jak komary, meszki, kleszcze. Przez silny zapach komar nie potrafi zlokalizować swojego żywiciela.

Ma działanie przeciwgrzybicze.

Łagodzi bóle głowy i migreny oraz stany napięć nerwowych.

Stosuje się go dla złagodzenia objawów menopauzy.

Stosuje się go w przemyśle spożywczym – na przykład jako środek aromatyzujący do herbaty.

Cytronella działa też uspokajająco na zwierzęta. Świetnie sprawdza się jako środek do uspokajania agresywnych i szczekających psów.

Olejek nie wykazuje działania toksycznego, mogą stosować go również dzieci.

Jak stosowac?

Do kąpieli – 3-6 kropli do wanny napełnionej ciepłą wodą

Do masażu – 2 krople olejku eterycznego na łyżkę olejku do masażu. Olejek cytronella doskonale nadaje się do łączenia z innymi, na przykład z olejkiem z pestek winogron, bergamotowym, lawendowym, sosnowym czy cytrynowym.

Do aromatyzacji pomieszczeń – przez nawilżacze powietrza, kominki aromatyczne i rozpylacze (5 kropli na 1 litr wody).

Olejek cytronella jest produktem, który nadaje się jedynie do użytku zewnętrznego, nie należy go spożywać.

 

Informacje dotyczące właściwości i zastosowania naturalnych olejków eterycznych znajdujące się na naszej stronie internetowej zaczerpnięto z literatury i publikacji z dziedziny aromaterapii. Mają one charakter informacyjny, a żadne choroby nie powinny być leczone bez konsultacji z lekarzem.

Olejków nie należy stosować do nebulizacji ( inhalacji z wykorzystaniem inhalatorów).

 

Dane techniczne

SKU TOW009682
Kod EAN 5904730293488
Marka OPTIMA NATURA
Grupa produktów Olejki kosmetyczne
Stawka podatku VAT 23%

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.