DEFIBRYLATOR AED - Fred PA-1 SCHILLER

Defibrylacja serca
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą
SKU
TOW017242
5 499,00 zł 5 091,67 zł
 • Czas wysyłki - 24 godzin
 • 14 dni na zwrot
5499.00
Najważniejsze cechy
 • Bezpieczna defibrylacja
 • 10 lat Gwarancji
 • Komunikaty w języku polskim
 • Elektrody w komplecie

Firma Schiller jest wiodącym na świecie szwajcarskim producentem i dostawcą urządzeń do diagnostyki sercowo-oddechowej, defibrylacji i monitorowania pacjenta, a także oprogramowania dla branży medycznej. Od niemal pięciu dekad firma Schiller angażuje się w walkę zchorobami układu krążenia i nagłym zgonem sercowym. Urządzenia tej marki charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Wysokie standardy jakie stawia sobie marka schiller zaowocwały ogromnym sukcesem o globalnym zasięgu.

 Logo Schiller

Każdego roku odnotowuje się ok. 7 milionów ofiar nagłego zatrzymania krążenia. Nagłe zatrzymanie krążenia może wystąpić u każdego w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. 

W takiej sytuacji ratunkiem może być szybka reakcja i użycie defibrylatora. Defibrylacja to czynność polegająca na dostarczeniu impulsu elektrycznego o określonej energii poprzez powierzchnię klatki piersiowej, w celu wygaszenia zaburzeń rytmu serca. Użycie defibrylatora w połączeniu z prawidłowo wykonywanym uciskiem klatki piersiowej daje dużą szansę na uratowanie życia pacjenta. Szybkie przystąpienie do akcji ratunkowej i wdrożenie RKO dwukrotnie zwiększa prawdopodobieństwo przeżycia. Wczesne użycie defibrylatora AED może umożliwiać przeżycie nawet 75% przypadków zatrzymania akcji serca.

 Defibrylator_Schiller

BEZPIECZNA DEFIBRYLACJA! 

Defibrylator AED Fred-PA1 to urządzenie w pełni bezpieczne. Defibrylacja następuję tylko i wyłącznie w przypadku wystąpienia rytmu, który wymaga defibrylacji. Urządzenie może być stosowane nie tylko przez personel medyczny, ale każda osobę przeszkoloną w zakresie wczesnej defibrylacji. Osoby nieprzeszkolone również mogą użyć defibrylatora, jeśli tylko będą się stosować do  czytelnych instrukcji głosowych i wizualnych, których dostarcza urządzenie. 

Defibrylator AED Fred PA-1 jest zalecany jako podstawowe wyposażenie nie tylko w jednostkach medycznych, ale we wszytskich służbach biorących udział w akcjach ratunkowych.

Każda minuta jest ważna im wcześniej nadejdzie pomoc tym większa szansa na uratowanie życia! 

Fred PA-1 - defibrylator AED dla każdego

FRED PA-1 jest dostępny jako urządzenie półautomatyczne lub w pełni automatyczne. W wersji półautomatycznej, FRED PA-1 nakazuje ratownikowi dostarczenie wstrząsu poprzez naciśnięcie przycisku wstrząsu.

Po uniesieniu pokrywy defibrylator uruchamia się natychmiastowo. Elektrody są już podłączone i wymagają tylko umieszczenia na klatce piersiowej pacjenta. System wstępnego ładowania umożliwia defibrylację tak syzbko jak to będzie konieczne. 


Opcjonalnie obie wersje występują jako defibrylatory połączone: FRED PA-1 Online z systemem LifeDataNet G2. Sprawdzaj stan urządzenia lub materiałów eksploatacyjnych (akumulatora, elektrod) na komputerze, tablecie lub smartfonie i otrzymuj powiadomienia w razie nieprawidłowości. Urządzenie FRED PA-1 Online daje najwyższą możliwą pewność, że cała flota defibrylatorów działa prawidłowo.

Cechy Defibrylatora Fred-PA-1

 • Prosta obsługa: komunikaty wydawane w języku polskim. Możliwość zamówienia urządzenia, które wydaje komunikaty w trzech dowolnych językach (opcja dodatkowo płatna)
 • Wstępnie podłączone elektrody w celu szybszego umieszczenia ich na klatce piersiowej pacjenta. Elektrody dla osób powyżej 25kg w komplecie.
 • Automatyczny autotest pod kątem wykrywania upływu terminu ważności elektrod i pojemności akumulatora – urządzenie  FRED PA-1 informuje o swoim stanie za pomocą wskaźników na urządzeniu

Asystent uciskania klatki piersiowej:

 • Metronom
 • FreeCPR: informacje zwrotne dotyczące częstotliwości uciskania klatki piersiowej

LifeDataNet G2:

Proste zarządzanie flotą AED dzięki pulpitowi online dostępnemu na komputerach, tabletach i smartfonach do zdalnej kontroli stanu urządzenia lub materiałów eksploatacyjnych (akumulatora, elektrod).

Hostowany przez zatwierdzonego dostawcę usług hostingu danych dotyczących zdrowia i medycznych, LifeDataNet G2 to zaawansowany system, który spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa (ISO 27001)

Dane techniczne
Dane techniczne
MarkaSchiller
SKUTOW017242
PodatekVAT 8%
Kod EAN5907637979042
Wyrób medycznyTAK
Prowadzący reklamęNovamed.pl S.A
ProducentSchiller Medical
Autoryzowany przedstawiciel-
RyzykaNie używać urządzenia w środowisku, w którym używane są substancje łatwopalne, gdyż grozi to wybuchem. Używanie niezgodnie z instrukcją może powodować zagrożenie dla pacjenta lub osoby udzielającej pomocy. Działanie urządzeń emitujących promieniowanie może wpływać na działanie defibrylatora, dlatego nalezy zachować odpowiedni dystans między urządzeniami.
ZastosowanieFRED PA-1® to automatyczny defibrylator zewnętrzny (AED) stosowany w leczeniu migotania komór (VF) i częstoskurczu komorowego (VT).
ZasilanieAkumulator
Dodatkowe informacjeKomunikaty w języku polskim
CEtak
Dodatkowe akcesoriaElektrody dla osób powyżej 25kg
Polecane produkty
Chicco Miś z Projektorem Różowy
Chicco Miś z Projektorem Różowy Chicco Mis z Projektorem i Muzyką 0m+
156,00 zł 126,83 zł
TORBA LEKARSKA KANSAS BRĄZOWA
TORBA LEKARSKA KANSAS BRĄZOWA Torba lekarska ze sztucznej skóry skaj brąz
754,00 zł 613,01 zł
TIMAGO Orteza BM R 611
TIMAGO Orteza BM R 611 Orteza stopowo-goleniowa z regulacją kątową i stabilizacją pneumatyczną 17”
316,00 zł 292,59 zł
Pojemnik na kał 25ml
Pojemnik na kał 25ml Zakręcany sterylny z etykietą
3,00 zł 2,78 zł
VITAMMY Tooth Friends Yellow NORO
VITAMMY Tooth Friends Yellow NORO Szczoteczka soniczna dla dzieci 3+
44,00 zł 35,77 zł
Jordan Easy Reach Flosser
Jordan Easy Reach Flosser Wykałaczka 25 szt
19,00 zł 15,45 zł