TOW017217 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/r/fred_easyport_defibrylator.jpg Schiller 0.900000
TOW017217
Ocena
5/5
Podziel się
13 424
13424.00
00
PLN
Cena Netto: 12 429,63 PLN

Wyróżniki

Defibrylator kieszonkowy Ultralekki Ekran LCD Konfiguracja dla dorosłych i dla dzieci

Opis

Firma Schiller jest wiodącym na świecie szwajcarskim producentem i dostawcą urządzeń do diagnostyki sercowo-oddechowej, defibrylacji i monitorowania pacjenta, a także oprogramowania dla branży medycznej. Od niemal pięciu dekad firma Schiller angażuje się w walkę z nagłym zgonem sercowym. Urządzenia tej marki charakteryzują się wysoką jakością i wykorzystaniem innowacyjnych technik medycznych. Wysokie standardy jakie stawia sobie marka schiller zaaowocwały ogromnym sukcesem o globalnym zasięgu. Fred easyport niewiarygodnie mały i lekki defibrylator kieszonkowy. FRED easyport jest idealnym towarzyszem lekarzy, personelu usług publicznych, a nawet zagrożonych pacjentów i członków ich rodzin, czy też innych osób przeszkolonych w zakresie wczesnej defibrylacji. Pozwala on radykalnie skrócić czas reakcji w leczeniu migotania komór i częstoskurczów komorowych, znacznie zwiększając szanse przeżycia. Parametry  defibrylatora  Fred Easyport Ultralekki – tylko 490 gramów (z bateriami) Ultramały – 133 x 126 x 35 mm (wys. x dł. x szer.) Ekran LCD o wysokiej rozdzielczości Konfigurowalne ustawienia energii dla dorosłych i dzieci odpowiednio do standardowych wartości Automatyczne przełączanie na poziom energii dla dzieci po podłączeniu elektrod pediatrycznych Sterowanie ręczne: lekarz może wyłączyć tryb AED i zdecydować, czy chce dostarczyć wstrząs Dostępne urządzenie szkoleniowe Zaawansowana technologia Multipulse Biowave® Większość defibrylatorów firmy SCHILLER jest wyposażona w zaawansowaną technologię Multipulse Biowave. To opatentowana fala defibrylacyjna w postaci impulsów o wysokiej częstotliwości. Tworzą ją dwie fazy prądu płynącego w przeciwnych kierunkach (dwufazowo). Technologia Multipulse Biowave gwarantuje skuteczny i bezpieczny wstrząs defibrylacyjny, minimalizując ryzyko uszkodzenia mięśnia sercowego.

Firma Schiller jest wiodącym na świecie szwajcarskim producentem i dostawcą urządzeń do diagnostyki sercowo-oddechowej, defibrylacji i monitorowania pacjenta, a także oprogramowania dla branży medycznej. Od niemal pięciu dekad firma Schiller angażuje się w walkę z nagłym zgonem sercowym. Urządzenia tej marki charakteryzują się wysoką jakością i wykorzystaniem innowacyjnych technik medycznych. Wysokie standardy jakie stawia sobie marka schiller zaaowocwały ogromnym sukcesem o globalnym zasięgu.

Fred easyport niewiarygodnie mały i lekki defibrylator kieszonkowy.

FRED easyport jest idealnym towarzyszem lekarzy, personelu usług publicznych, a nawet zagrożonych pacjentów i członków ich rodzin, czy też innych osób przeszkolonych w zakresie wczesnej defibrylacji. Pozwala on radykalnie skrócić czas reakcji w leczeniu migotania komór i częstoskurczów komorowych, znacznie zwiększając szanse przeżycia.

Parametry  defibrylatora  Fred Easyport

  • Ultralekki – tylko 490 gramów (z bateriami)
  • Ultramały – 133 x 126 x 35 mm (wys. x dł. x szer.)
  • Ekran LCD o wysokiej rozdzielczości
  • Konfigurowalne ustawienia energii dla dorosłych i dzieci odpowiednio do standardowych wartości
  • Automatyczne przełączanie na poziom energii dla dzieci po podłączeniu elektrod pediatrycznych
  • Sterowanie ręczne: lekarz może wyłączyć tryb AED i zdecydować, czy chce dostarczyć wstrząs
  • Dostępne urządzenie szkoleniowe

Zaawansowana technologia Multipulse Biowave®

Większość defibrylatorów firmy SCHILLER jest wyposażona w zaawansowaną technologię Multipulse Biowave. To opatentowana fala defibrylacyjna w postaci impulsów o wysokiej częstotliwości. Tworzą ją dwie fazy prądu płynącego w przeciwnych kierunkach (dwufazowo). Technologia Multipulse Biowave gwarantuje skuteczny i bezpieczny wstrząs defibrylacyjny, minimalizując ryzyko uszkodzenia mięśnia sercowego.

Dane techniczne

SKU TOW017217
Kod EAN 5907637979028
Grupa produktów Defibrylatory
Marka Schiller
Zasilanie Baterie
Waga urządzenia 490 g
Wymiary 35 x 133 x 126 mm (wys. x dł. x szer.)
CE tak
Dodatkowe akcesoria Wyświetlacz LCD 60x40 mm
Stawka podatku VAT 8%

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.