KON000527 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/d/e/delta-lite-opatrunki-biale-wszystkie.jpg BSN
KON000527
Ocena
5/5
Podziel się
od 12 12
00
Cena Netto: 11,11 PLN

Wyróżniki

Gwarancja trwałego i nie zawodnego unieruchomienia Gładka powierzchnia opatrunku Dobrze się nosi i chroni ubranie pacjenta Posiada powłokę z aktywowanej wodą żywicy poliuretanowej Przeznaczony do złamań i urazów wymagających całkowitego unieruchomienia Pełne obciążenie możliwe już po 20 minutach Nie zawiera lateksu Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych

Opis

Opatrunek unieruchamiający Delta-Lite® Plus ma na celu zapewnienie doskonałego sztywnego podparcia. Delta-Lite® Plus jest lekki i ma mocne podłoże z włókna szklanego i żywicy. Opatrunek znajdzie idealne rozwiązanie dla wszystkich pęknięć wymagających silnego i trwałego podparcia. Posiada silne, ale lekkie przędze z włókna szklanego. Podłoże jest wystarczająco elastyczne, aby uniknąć ściskania mięśni.Bezpieczne laminowanie pomiędzy poszczególnymi warstwami zapewnia długotrwałą stabilność i podparcie. Gładkie wykończenie poprawia komfort noszenia. Należy unikać wciskania się ubrania pod opatrunek. BSN medical jest międzynarodową firmą zajmująca się: ortopedią ze specjalizacją w opatrunkach gipsowych, bandażach, unieruchamianiu we wszelkiego rodzaju urazach, flebologią oraz materiałami opatrunkowymi ze specjalizacją w taśmach przylepnych, przylepcach z opatrunkiem i bez. Może być noszony kilka tygodni. Oferta dotyczy opatrunku w kolorze BIAŁYM!

Opatrunek unieruchamiający Delta-Lite® Plus ma na celu zapewnienie doskonałego sztywnego podparcia.

Delta-Lite® Plus jest lekki i ma mocne podłoże z włókna szklanego i żywicy.

baner-delta-lite-plus

Opatrunek znajdzie idealne rozwiązanie dla wszystkich pęknięć wymagających silnego i trwałego podparcia. Posiada silne, ale lekkie przędze z włókna szklanego. Podłoże jest wystarczająco elastyczne, aby uniknąć ściskania mięśni.

Bezpieczne laminowanie pomiędzy poszczególnymi warstwami zapewnia długotrwałą stabilność i podparcie. Gładkie wykończenie poprawia komfort noszenia. Należy unikać wciskania się ubrania pod opatrunek.

bsn-delta-lite-plus-zielony

BSN medical jest międzynarodową firmą zajmująca się: ortopedią ze specjalizacją w opatrunkach gipsowych, bandażach, unieruchamianiu we wszelkiego rodzaju urazach, flebologią oraz materiałami opatrunkowymi ze specjalizacją w taśmach przylepnych, przylepcach z opatrunkiem i bez.

delta-lite-plus

Może być noszony kilka tygodni.

Oferta dotyczy opatrunku w kolorze BIAŁYM!

Dane techniczne

SKU KON000527
Marka BSN
Stawka podatku VAT 8%

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.