TOW004657 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/e/m/emed-f200-termowentylator-jonizator_1.jpg EMED ELETT F200
TOW004657
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller

Wyróżniki

Termostat Oscylacja Wiatrak Jonizator Wiele kombinacji ustawień Bezpieczeństwo Unikalne wzornictwo

Opis

Unikalny termowentylator Emed F200 to unikalny termowentylator z wbudowanym jonizatorem powietrza. Dla świadomych użytkowników dbających o zdrowie swoje i najbliższych. Dzięki niemu nie martwisz się o jakość powietrza podczas dogrzewania. Twoje włosy i skóra nie będą się elektryzować, a powietrze będzie dodatkowo oczyszczone poprzez działanie jonów. Jonizacja powietrza Jonizacja poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach, ograniczając ilość czynników zanieczyszczających takich jak np. kurz, dym papierosowy, nieprzyjemne zapachy, bakterie, zarodniki, pyłki czy pozostałości roztoczy. Emed F200 z jonizatorem wzbogaca powietrze w jony dodatnie i ujemne w zrównoważonej ilości, które wzajemnie na siebie oddziałują, „otaczają się" i rozkładają cząsteczki odpowiedzialne za tworzenie się pleśni, kurzu i nieprzyjemnych zapachów. Efektem ich działania jest spadek czynników zanieczyszczających i alergenów, dzięki czemu powietrze jest zdrowsze. Ciekawe wzornictwo Nie musisz rezygnować ze swojego stylu. F200 będzie komponował się nawet w najbardziej wysublimowanych wnętrzach. Bezpieczeństwo Urządzenie wyposażone jest w termostat oraz automatyczny wyłącznik deaktywujący termowentylator po przypadkowym przewróceniu. Szczegółowe dane: Moc: 2000 W ustawienia: Do pomieszczeń o kubaturze do 60m3 Wentylator, Nawiew (również z oscylacją lub jonizacją) Grzanie 1000W Mały nawiew (oscylacja lub jonizacja) 1000W Silny nawiew (oscylacja lub jonizacja) 2000W (oscylacja lub jonizacja) Funkcja wiatraka : tak Funkcja "nocna": tak – 1000W mały nawiew Bezpieczeństwo: automatyczny wyłącznik aktywowany po przewróceniu urządzenia Termostat temp. otoczenia. : tak Jonizator: tak Oscylacja: tak (rozłącznie z jonizacją) Prąd pobierany: max 8,7A

Unikalny termowentylator

Emed F200 to unikalny termowentylator z wbudowanym jonizatorem powietrza. Dla świadomych użytkowników dbających o zdrowie swoje i najbliższych.

Dzięki niemu nie martwisz się o jakość powietrza podczas dogrzewania. Twoje włosy i skóra nie będą się elektryzować, a powietrze będzie dodatkowo oczyszczone poprzez działanie jonów.

Jonizacja powietrza

Jonizacja poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach, ograniczając ilość czynników zanieczyszczających takich jak np. kurz, dym papierosowy, nieprzyjemne zapachy, bakterie, zarodniki, pyłki czy pozostałości roztoczy. Emed F200 z jonizatorem wzbogaca powietrze w jony dodatnie i ujemne w zrównoważonej ilości, które wzajemnie na siebie oddziałują, „otaczają się" i rozkładają cząsteczki odpowiedzialne za tworzenie się pleśni, kurzu i nieprzyjemnych zapachów. Efektem ich działania jest spadek czynników zanieczyszczających i alergenów, dzięki czemu powietrze jest zdrowsze.

Ciekawe wzornictwo

Nie musisz rezygnować ze swojego stylu. F200 będzie komponował się nawet w najbardziej wysublimowanych wnętrzach.

Bezpieczeństwo

Urządzenie wyposażone jest w termostat oraz automatyczny wyłącznik deaktywujący termowentylator po przypadkowym przewróceniu.

Szczegółowe dane:

 • Moc: 2000 W ustawienia: Do pomieszczeń o kubaturze do 60m3

  • Wentylator, Nawiew (również z oscylacją lub jonizacją)

  • Grzanie 1000W Mały nawiew (oscylacja lub jonizacja)

  • 1000W Silny nawiew (oscylacja lub jonizacja)

  • 2000W (oscylacja lub jonizacja)

 • Funkcja wiatraka : tak

 • Funkcja "nocna": tak – 1000W mały nawiew

 • Bezpieczeństwo: automatyczny wyłącznik aktywowany po przewróceniu urządzenia

 • Termostat temp. otoczenia. : tak

 • Jonizator: tak

 • Oscylacja: tak (rozłącznie z jonizacją)

 • Prąd pobierany: max 8,7A

Dane techniczne

SKU TOW004657
Grupa produktów Termowentylatory
Marka EMED
Wymiary 20 x 77 x 24 cm
Waga urządzenia 3kg
Głośność brak danych
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

instrukcja EMED Fly F200

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Ostatnio oglądane

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.