TOW003719 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/i/n/inhalator-pneumatyczno-t_okowy-flaem-nuova-aeroflaem-ujecie-z-nebulizatorem-i-schowkiem-ciasny-kadr_large_.jpg FLAEM FLAEM NA15P00
TOW003719
Ocena
5/5
Podziel się
372
372
00
Cena Netto: 344,44 PLN

Wyróżniki

Nebulizator RF7 Dual Speed Cicha praca Maski Soft Touch Kompatybilny z Rhino Clear Praca ciągła

Opis

Klasyczny włoski inhalator pneumatyczno-tłokowy dla dzieci i dorosłych z kompresorem o wyjątkowej, solidnej konstrukcji  i zintegrowanym schowkiem na nebulizator oraz akcesoria do nebulizacji. Inhalator tłokowy FLAEM AEROFLAEM - ciągła praca. Inhalator AEROFLAEM jest przystosowany do pracy ciągłej, idealnie sprawdzi się jako inhalator dla całej rodzinny. Łatwy do przenoszenia dzięki specjalnej wbudowanej rączce do przenoszenia. Może być także z powodzeniem stosowany w warunkach szpitalnych. Nebulizator FLAEM RF7 Dual Speed pozwala na dwa tryby nebulizacji. Nowoczesny nebulizator FLAEM Rapidflaem 7 Dual Speed (RF7 Dual Speed) sprawia, że terapia inhalacyjna staje się skuteczna i komfortowa. Nebulizator posiada możliwość dwukrotnego przyspieszenia inhalacji. Nadaje się do dezynfekcji, zatem może być stosowany nawet przez długi okres (do roku). Może być stosowany na oddziałach szpitalnych. Specjalny zintegrowany zaworek nebulizatora zapewnia podawanie aerozolu jedynie w fazie wdechu, dzięki czemu oszczędzamy nawet do połowy objętości leku! Dla porównania w tradycyjnym nebulizatorze lek podawany jest w sposób ciągły i w fazie wydechu marnowany. Specjalne miękkie maski Soft Touch do nebulizatora zapewniają komfort i efektywność nebulizacji. Miękkie i wygodne maski dopasowujące się do kształtów twarzy. W wyposażeniu standardowym duża maseczka, ustnik i 2 końcówki do nosa. Dodatkowo jako opcja maseczka dla dzieci i specjalna maseczka noworodkowa do nebulizatora.

Klasyczny włoski inhalator pneumatyczno-tłokowy dla dzieci i dorosłych z kompresorem o wyjątkowej, solidnej konstrukcji  i zintegrowanym schowkiem na nebulizator oraz akcesoria do nebulizacji.

Inhalator tłokowy FLAEM AEROFLAEM - ciągła praca.

Inhalator AEROFLAEM jest przystosowany do pracy ciągłej, idealnie sprawdzi się jako inhalator dla całej rodzinny. Łatwy do przenoszenia dzięki specjalnej wbudowanej rączce do przenoszenia. Może być także z powodzeniem stosowany w warunkach szpitalnych.

Nebulizator FLAEM RF7 Dual Speed pozwala na dwa tryby nebulizacji.

Nowoczesny nebulizator FLAEM Rapidflaem 7 Dual Speed (RF7 Dual Speed) sprawia, że terapia inhalacyjna staje się skuteczna i komfortowa. Nebulizator posiada możliwość dwukrotnego przyspieszenia inhalacji. Nadaje się do dezynfekcji, zatem może być stosowany nawet przez długi okres (do roku). Może być stosowany na oddziałach szpitalnych.

Specjalny zintegrowany zaworek nebulizatora zapewnia podawanie aerozolu jedynie w fazie wdechu, dzięki czemu oszczędzamy nawet do połowy objętości leku! Dla porównania w tradycyjnym nebulizatorze lek podawany jest w sposób ciągły i w fazie wydechu marnowany.

Specjalne miękkie maski Soft Touch do nebulizatora zapewniają komfort i efektywność nebulizacji.

Miękkie i wygodne maski dopasowujące się do kształtów twarzy. W wyposażeniu standardowym duża maseczka, ustnik i 2 końcówki do nosa. Dodatkowo jako opcja maseczka dla dzieci i specjalna maseczka noworodkowa do nebulizatora.

Dane techniczne

SKU TOW003719
Kod EAN 8018294006983
BLOZ 7 9079147
Grupa produktów Inhalatory profesjonalne
Marka FLAEM
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 4,58μm (dla trybu szybkiego), 3,78μm (dla trybu wolnego)
Frakcja respirabilna < 5 μm (FPF)% 54,4 % (tryb szybki) | 63% (tryb wolny)
Tryb pracy ciągły
Głośność 54 dB
Przepływ powietrza z nebulizatora 1,8 +/- 0,3 bar
Ciśnienie robocze z nebulizatora 0,55ml/min (tryb szybki) | 0,25ml/min (tryb wolny)
Minimalna podawana objętość leku 2 ml
Maksymalna podawana objętość leku 8 ml
Waga urządzenia 1,7 kg
Wymiary 19x27x11 cm
Zasilanie Sieciowe
Skład zestawu Inhalator, Nebulizator RF7 Duale Speed Plus, Aplikator do nosa, Wężyk łączący, Pełna instrukcja obsługi w języku polskim wraz z kartą gwarancyjną, Maseczka dla dorosłych, Maseczka dla dzieci
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

instrukcja FLAEM AeroFlaem

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.