TOW014832 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/t/o/tokyo1.jpg INNY CNC KT-5-OX5A
TOW014832
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
4 499
00
PLN
CENA PROMOCYJNA
3 295
3295.00
00
PLN
Cena Netto: 3 050,93 PLN
Wybrany wariantPrzenośny koncentrator tlenu z baterią i ładowarką.

Wyróżniki

Łatwy w obsłudze Do 5l/min Do 96% Gotowy do użycia Pełen zestaw

Opis

Bogata oferta Novamed zawiera wysokiej klasy przenośny aparat tlenowy wyróżniający się na tle podobnych rozwiązań nieprzeciętną wygodą użytkowania i funkcjonalnością. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, a w razie dodatkowych pytań – służymy pomocą. Przenośny aparat tlenowy – dlaczego właśnie ten model? Coraz więcej osób mających problem z oddychaniem sięga po aparat tlenowy przenośny, jako wygodną alternatywę do koncentratora stacjonarnego, z racji wszechstronności zastosowania, jaką zapewnia. To nie ma znaczenia, czy chce się przenośny aparat tlenowy stosować w domu, czy w dowolnym miejscu poza nim - zawsze będzie gotowy do pracy. Co jeszcze wyróżnia prezentowany przenośny aparat tlenowy? Z pewnością łatwość obsługi, natychmiastowa gotowość do użytkowania, lekkość, przenośność. Prezentowany koncentrator tlenu przenośny w sposób szczególny rekomendujemy wszystkim osobom, które prowadzą aktywny tryb życia, bądź podróżują – będzie niezastąpionym wsparciem oddychania w każdych warunkach i okolicznościach. Koncentrator tlenu przenośny – doskonała jakość w dobrej cenie Bez względu na to, czy masz problem z wydolnością krążenia, trudności z oddychaniem, czy męczy Cię bezdech senny – prezentowany koncentrator tlenu przenośny może być tym, czego szukasz, by znów cieszyć się życiem. Model ten wystarczy podłączyć pod ładowarkę (również samochodową), by szybko wrócił do pracy. Jest to również przenośny aparat tlenowy o parametrach technicznych, które czynią go doskonałym wyborem w tej klasie cenowej. Posiada regulowany wylot powietrza (od 1L do 5L) i różne zakresy stężenia o2. Wyróżniają go także przy tak wysokiej wydajności wygodne wymiary – dzięki czemu przenośny koncentrator tlenu jest naprawdę niezwykle poręczny. Przyczynia się do tego również jego niska waga – 4,4 kilograma. Prezentowany koncentrator tlenu przenośny to także niski pobór mocny, ale za to akumulator o wysokiej wydajności. W komplecie wraz ze złożonym zamówieniem dostaje się także adapter samochodowy, aby przenośny aparat tlenowy był gotowy do pracy zawsze wtedy – gdy będzie to konieczne. Nie jest też głośnym urządzeniem i wyróżnia się wysoką tolerancją, jeśli chodzi o wysokość temperatury otoczenia, w których można go bez problemu używać. To produkt medyczny posiadający wszystkie niezbędne certyfikaty, które potwierdzają jego jakość. Zachęcamy do kontaktu, jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z jego użytkowaniem – z przyjemnością odpowiemy na kanwie wiedzy i doświadczenia.        

Bogata oferta Novamed zawiera wysokiej klasy przenośny aparat tlenowy wyróżniający się na tle podobnych rozwiązań nieprzeciętną wygodą użytkowania i funkcjonalnością. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, a w razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.

Przenośny aparat tlenowy – dlaczego właśnie ten model?

Coraz więcej osób mających problem z oddychaniem sięga po aparat tlenowy przenośny, jako wygodną alternatywę do koncentratora stacjonarnego, z racji wszechstronności zastosowania, jaką zapewnia. To nie ma znaczenia, czy chce się przenośny aparat tlenowy stosować w domu, czy w dowolnym miejscu poza nim - zawsze będzie gotowy do pracy.

Co jeszcze wyróżnia prezentowany przenośny aparat tlenowy? Z pewnością łatwość obsługi, natychmiastowa gotowość do użytkowania, lekkość, przenośność. Prezentowany koncentrator tlenu przenośny w sposób szczególny rekomendujemy wszystkim osobom, które prowadzą aktywny tryb życia, bądź podróżują – będzie niezastąpionym wsparciem oddychania w każdych warunkach i okolicznościach.

Koncentrator tlenu przenośny – doskonała jakość w dobrej cenie

Bez względu na to, czy masz problem z wydolnością krążenia, trudności z oddychaniem, czy męczy Cię bezdech senny – prezentowany koncentrator tlenu przenośny może być tym, czego szukasz, by znów cieszyć się życiem. Model ten wystarczy podłączyć pod ładowarkę (również samochodową), by szybko wrócił do pracy.

Jest to również przenośny aparat tlenowy o parametrach technicznych, które czynią go doskonałym wyborem w tej klasie cenowej. Posiada regulowany wylot powietrza (od 1L do 5L) i różne zakresy stężenia o2. Wyróżniają go także przy tak wysokiej wydajności wygodne wymiary – dzięki czemu przenośny koncentrator tlenu jest naprawdę niezwykle poręczny. Przyczynia się do tego również jego niska waga – 4,4 kilograma.

Prezentowany koncentrator tlenu przenośny to także niski pobór mocny, ale za to akumulator o wysokiej wydajności. W komplecie wraz ze złożonym zamówieniem dostaje się także adapter samochodowy, aby przenośny aparat tlenowy był gotowy do pracy zawsze wtedy – gdy będzie to konieczne.

Nie jest też głośnym urządzeniem i wyróżnia się wysoką tolerancją, jeśli chodzi o wysokość temperatury otoczenia, w których można go bez problemu używać. To produkt medyczny posiadający wszystkie niezbędne certyfikaty, które potwierdzają jego jakość. Zachęcamy do kontaktu, jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z jego użytkowaniem – z przyjemnością odpowiemy na kanwie wiedzy i doświadczenia.

 

 

 


 

Dane techniczne

SKU TOW014832
Kod EAN 000
Grupa produktów Koncentratory tlenu
Marka INNY
Wymiary 38,7mm/26,0mm/19,5mm
Waga urządzenia 4,4kg
Zasilanie Zasilacz, Akumulator, Baterie
Napięcie zasilania AC 220 ~ 240V 50-60Hz lub DC 12-17V
Pobór mocy 90W
Koncentracja tlenu 90%
Głośność poniżej 40 dB
Przepływ do 5l/min
Czas pracy 1-12 godzin
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

instrukcja Koncentrator Tlenu Przenośny pl Instrukcja obsługi

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.