TOW009401 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/l/o/lok_wka_do_du_ych_lok_w_toni_guy_tgir1931_7.jpeg TONI & GUY TGIR1931E
TOW009401
Ocena
5/5
Podziel się
227
227
00
Cena Netto: 184,55 PLN

Wyróżniki

Do kręcenia dużych i sprężystych loków Ceramiczna W komplecie z rękawicami Długi przewód

Opis

Lokówka o średnicy 13mm -25mm jest idealna do kręcenia średnich loków i układania naturalnych fal. Lokówka nagrzewa się do 210 ° C- temperatury idealnej do kręcenia loków. Ceramiczna powłoka turmalinowa, zapobiega elektryzowaniu się włosów. Cześć lokówki pokryta jest warstwą turmalinu. Przede wszystkim dlatego, że materiał ten emituje jony ujemne podczas nagrzewania. To zaś zbawiennie działa na nasze włosy, bo zapobiega ich elektryzowaniu i puszeniu się. Kryształy turmalinu, zawarte w lokówce, jonizują powietrze wokół włosów, a jednocześnie emitują ciepło podczerwone. Dzięki temu pasma świetnie nagrzewają się od środka, więc ich stylizacja jest łatwa i szybka, a co najważniejsze – skuteczna. Ciepło podczerwone zamyka też łuski włosów, co w efekcie daje nam doskonale nawilżone i lśniące pasma. Warto też wspomnieć, że dzięki zastosowaniu turmalinu fryzura staje się łatwiejsza do ułożenia. To właśnie dlatego lokówki turmalinowe są tak często wybierane do stylizacji. W opakowaniu znaleźć można rękawice odporne na wysoką temperaturę. Niezwykle użyteczne przy kręceniu włosów lokówką by uniknąć poparzenia. Bardzo długi przewód-1,8 m ułatwia korzystanie z lokówki, można pójść po spinkę lub piankę bez konieczności odkładania lokówki. Szeroka gama lokówek Tony & Guy. Wybierz swój styl.  

toni & guy lokowka

Lokówka o średnicy 13mm -25mm jest idealna do kręcenia średnich loków i układania naturalnych fal.

Lokówka nagrzewa się do 210 ° C- temperatury idealnej do kręcenia loków.

Ceramiczna powłoka turmalinowa, zapobiega elektryzowaniu się włosów.

Cześć lokówki pokryta jest warstwą turmalinu. Przede wszystkim dlatego, że materiał ten emituje jony ujemne podczas nagrzewania. To zaś zbawiennie działa na nasze włosy, bo zapobiega ich elektryzowaniu i puszeniu się.

Kryształy turmalinu, zawarte w lokówce, jonizują powietrze wokół włosów, a jednocześnie emitują ciepło podczerwone. Dzięki temu pasma świetnie nagrzewają się od środka, więc ich stylizacja jest łatwa i szybka, a co najważniejsze – skuteczna. Ciepło podczerwone zamyka też łuski włosów, co w efekcie daje nam doskonale nawilżone i lśniące pasma. Warto też wspomnieć, że dzięki zastosowaniu turmalinu fryzura staje się łatwiejsza do ułożenia. To właśnie dlatego lokówki turmalinowe są tak często wybierane do stylizacji.

W opakowaniu znaleźć można rękawice odporne na wysoką temperaturę. Niezwykle użyteczne przy kręceniu włosów lokówką by uniknąć poparzenia.

Bardzo długi przewód-1,8 m ułatwia korzystanie z lokówki, można pójść po spinkę lub piankę bez konieczności odkładania lokówki.

Szeroka gama lokówek Tony & Guy. Wybierz swój styl.

toni & guy lokowka

 

Dane techniczne

SKU TOW009401
Kod EAN 0097954119315
Kod Dostawcy TGIR1931E
Marka TONI & GUY
Gwarancja 2 lata
Dodatkowe informacje Moc 45 W
Stawka podatku VAT 23%

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.