TOW003649 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/l/flaem_magic_care_mr._beetle.jpg MAGIC CARE FLAEM CO08P00
TOW003649
Ocena
5/5
Podziel się
205
205.00
00
PLN
Cena Netto: 189,81 PLN

Wyróżniki

MMAD 3.8 μm / 4.0 μm Głośność kompresora ~55dBA Tryb pracy: ciągły Innowacyjny nebulizator RF6 Basic2 Inhalator przyjazny dziecku

Opis

Inhalator MAGIC CARE Mr Beetle to idealne urządzenie dla dzieci mających problemy z astmą lub górnymi drogami oddechowymi. Ma przyjazny dla maluchów wygląd, ponieważ jest w kształcie biedronki, co wśród dzieci wywołuje pozytywne emocje, nie kojarzy się z niczym nieprzyjemnym i przełamuje ich lęki przed inhalacją. Zaletą inhalatora jest łatwość i wygoda w użyciu. Dzieci mogą spokojnie z niego korzystać w warunkach domowych. MAGIC CARE Mr Beetle dostępny jest w kolorze żółtym i czerwonym oraz posiada dwa tryby pracy – wysoki (High Speed) oraz normalny (Standard). Używając inhalatora należy pamiętać o każdorazowym czyszczeniu nebulizatora – w razie niejasności można posłużyć się dołączoną do urządzenia instrukcją. Leki, które umieszczane są w nebulizatorze muszą być przypisane bezpośrednio przez lekarza – nie wolno używać dowolnych medykamentów bez wcześniejszej konsultacji ze specjalistą. CECHY PRODUKTU Bezpieczeństwo:- nebulizator RF6 Basic2 należy wymieniać co najmniej co pół roku, a w przypadku częstego stosowania – częściej,- częste wymienianie nebulizatora gwarantuje odpowiedni poziom higieny i maksymalną skuteczność terapeutyczną,- inhalator jest wyposażony w filtr powietrza, który należy wymieniać, gdy jest zabrudzony lub zmienia kolor,- filtra nie należy czyścić we własnym zakresie, ponieważ jest to część jednorazowa i podlega całkowitej wymianie po zużyciu.

Inhalator MAGIC CARE Mr Beetle to idealne urządzenie dla dzieci mających problemy z astmą lub górnymi drogami oddechowymi. Ma przyjazny dla maluchów wygląd, ponieważ jest w kształcie biedronki, co wśród dzieci wywołuje pozytywne emocje, nie kojarzy się z niczym nieprzyjemnym i przełamuje ich lęki przed inhalacją. Zaletą inhalatora jest łatwość i wygoda w użyciu. Dzieci mogą spokojnie z niego korzystać w warunkach domowych. MAGIC CARE Mr Beetle dostępny jest w kolorze żółtym i czerwonym oraz posiada dwa tryby pracy – wysoki (High Speed) oraz normalny (Standard).

Używając inhalatora należy pamiętać o każdorazowym czyszczeniu nebulizatora – w razie niejasności można posłużyć się dołączoną do urządzenia instrukcją. Leki, które umieszczane są w nebulizatorze muszą być przypisane bezpośrednio przez lekarza – nie wolno używać dowolnych medykamentów bez wcześniejszej konsultacji ze specjalistą.

CECHY PRODUKTU

Bezpieczeństwo:
- nebulizator RF6 Basic2 należy wymieniać co najmniej co pół roku, a w przypadku częstego stosowania – częściej,
- częste wymienianie nebulizatora gwarantuje odpowiedni poziom higieny i maksymalną skuteczność terapeutyczną,
- inhalator jest wyposażony w filtr powietrza, który należy wymieniać, gdy jest zabrudzony lub zmienia kolor,
- filtra nie należy czyścić we własnym zakresie, ponieważ jest to część jednorazowa i podlega całkowitej wymianie po zużyciu.

Dane techniczne

SKU TOW003649
Kod EAN 8018294009632
BLOZ 7 9080844
Grupa produktów Inhalatory dziecięce
Marka MAGIC CARE
Parametry certyfikowane przez TÜV TAK
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 3,8 μm tryb "standard", 4,0 μm tryb "high speed"
Frakcja respirabilna < 5 μm (FPF)% 62% tryb "standard", 63% tryb "high speed"
Tryb pracy ciągły
Głośność około 55 dB
Szybkość nebulizacji/podawania 0,25 ml/min tryb "standard", 0,32 mln/min tryb "high speed"
Ciśnienie robocze z nebulizatora ~9l/min
Ciśnienie maksymalne ~1,5 bara
Minimalna podawana objętość leku 2 ml
Maksymalna podawana objętość leku 8 ml
Kolor żółty
Waga urządzenia 1,73 kg
Wymiary 21 cm x 16 cm x 13 cm
Zasilanie Zasilacz
Dodatkowe akcesoria 1,6 kg
Dodatkowe informacje urządzenie klasy IIb, nie zawiera lateksu
CE CE0051
Skład zestawu inhalator Mr Beetle, przewód zasilający, przewód powietrzny, dwa dodatkowe filtry powietrza, nebulizator, ustnik, maska dla dorosłych, maska dla dzieci, torba na zestaw.
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

/i/n/instrukcja-magic-care-mrbeetle.pdf /u/l/ulotka-magiccare-mrbeetle.pdf

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.