MagicVac-2 szt Folia 20 cm x 6 m

Worki i folie do pakowania próżniowego
SKU
TOW011756
100,00 zł
Kup na raty 10zł x 10 rat 0%
 • Czas wysyłki - 24 godzin
 • 14 dni na zwrot
100.00
Najważniejsze cechy
 • Opatentowane wielowarstwowe torby i rolki
 • Rozmrażanie w mikrofalówce
 • Do lodówki
 • Do zamrażarki
 • Maksymalne usuwanie powietrza
 • Odporne na przebicie
 • Ochrona przed nieprzyjemnymi zapachami
 • Całkowita ochrona przed wilgocią
 • Nie zawierają Bisfenol-A

Torby wielokrotnego użytku do próżniowego przechowywania żywności. Dzięki tym torbom produkty mogą zachować świeżość nawet do 5 razy dłużej. Można je przechowywać w lodówce lub zamrażarce, można je myć, używać w mikrofalówce. Mogą być stosowane do urządzeń pakujących próżniowo różnych producentów. Można je stosować do sous vide.

 magic vac

100% Made in Italy.

Specjalna opatentowana włoska produkcja, struktura i grubość folii (240 μm przy 90-100 μm u konkurencji) zapewnia doskonałe przechowywanie i uszczelnianie. Struktura wielowarstwowa, daje większą odporność na przebicie. Worki idealny do przechowywania próżniowego żywności z ostrymi krawędziami (np. pistacji). Warstwa zewnętrzna z nylonu stanowi barierę dla wilgoci, nie dopuszczając do powstawania pleśni.

Próżniowe pakowanie żywności przez nowoczesne urządzenia pakujące polega na usuwaniu / odsysaniu powietrza z worka lub pojemnika, a następnie hermetycznym zamykaniu worka / pojemnika, w którym znajduje się produkt. W ten sposób możesz zabezpieczyć różnego rodzaju mięsa, ryby, cukier, sery, warzywa, owoce. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zapakować w ten sposób jakieś urządzenie elektroniczne, np. baterię z laptopa czy smartfona.

 

Pakowanie próżniowe do lodówki

Worki i folie idealne dla zapracowanych rodziców dużych rodzin. Żywność można przygotować z wyprzedzeniem, zamknąć w próżni i przechowywać w lodówce. Podgrzewać porcjami gdy pojawi się taka potrzeba.

Pakowanie próżniowe do spiżarni

Nawet żywność, która może być przechowywana w temperaturze pokojowej (na przykład kawa, mąka, makaron, cukier itp.) wytrzyma dłużej dzięki  pakowaniu próżniowemu. Jeśli produkty te nie będą używane przez kilka dni, jak to się dzieje, gdy jesteś poza domem lub wyjeżdżasz na wakacje, zaleca się ochronę żywności za pomocą pakowania próżniowego. Będą one świeże i wilgoć w pomieszczeniu, pleśń i owady nie będą w stanie ich uszkodzić.

Rozmrażanie w workach Magic Vac®

Aby rozmrozić pakowaną próżniowo żywność, połóż je na najniższej półce w lodówce, aby powoli rozmrozić je, jeśli masz do czynienia z mięsem, rybami, owocami, warzywami lub innymi delikatnymi produktami. W przypadku pieczywa pozostaw je w temperaturze pokojowej. Jeśli masz do czynienia z zupą lub innymi płynami, włóż woreczki z zawartością do gorącej wody, aż osiągną właściwą temperaturę. Po rozmrożeniu potraw natychmiast je skonsumuj. Nie zamrażaj ponownie.

Ponowne pakowanie pakowanej żywności w próżni

Wiele produktów spożywczych sprzedawanych jest w opakowaniach próżniowych, na przykład sery i mięso. Aby zachować smak i świeżość tych produktów, ponownie zapakuj je w worki MAGIC VAC® po otwarciu torby przemysłowej. Paczkowane produkty spożywcze muszą być jednak spożywane przed upływem daty ważności podanej na oryginalnym opakowaniu produktu i traktowane z najwyższą starannością i higieną podczas operacji przepakowywania próżniowego.

Sousvide

Torby i rolki Magic Vac® nadają się szczególnie do gotowania w sous-vide. Temperatura 90 ° dla max. 8 godzin lub temperatura 70 ° dla max. 72 godzin. Zastosowanie niższych temperatur w porównaniu z tradycyjnym przyrządzaniem jedzenia powoduje że najbardziej wrażliwe produkty pozostają niezmienione, wzmacnia się smak, zapach i naturalny kolor potraw. Dokładna i stała kontrola temperatury, oraz fakt że żywność nie jest umieszczana bezpośrednio w wodzie, ale jest zamknięta w worku sprawia że witaminy i składniki odżywcze nie rozpraszają się w wodzie. Wszystko pozostaje w worku sous-vide, ponieważ nie ma powietrza ani wody, które mogłyby zmienić strukturę i właściwości żywności.

Bezpieczne i przetestowane

Worki i folie Magic Vac nie zawierają BPA.  Produkty wielokrotnego użytku, można myć i stosować kilka razy, co oszczędza pieniądze i środowisko. Worki i folie dostępne są w różnych rozmiarach, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby i zaoszczędzić miejsce. Rękawy pasują do większości współczesnych pakowarek próżniowych, które mają pasek zgrzewający 30 cm.

 

Dane techniczne
Dane techniczne
MarkaMAGIC VAC
SKUTOW011756
PodatekVAT 23%
Kod EAN8018294003593
Rozmiar2 szt Folia 20 cm x 6 m
Polecane
HEINE BETA 200 3,5V F.O. B-002.11.501
HEINE BETA 200 3,5V F.O. B-002.11.501 Otoskop światłowodowy XHL
1 161,00 zł
FORMFIT® WALKER Krótki M ÖSSUR
FORMFIT® WALKER Krótki M ÖSSUR Orteza sztywna lub półsztywna na goleń i stopę
324,00 zł
MEDIBUT Obuwie medyczne Wzór 04AB-47
MEDIBUT Obuwie medyczne Wzór 04AB-47 Obuwie damskie i męskie
113,00 zł
ADE M320600
ADE M320600 Elektroniczna waga podłogowa
754,00 zł
Fartuch chirurgiczny SMS
Fartuch chirurgiczny SMS Fartuch medyczny rozmiar XXL sterylny 40 g/m2
Special Price 10,00 zł Taniej o 7.00 zł 17,00 zł
UBM FoZa Basic Plus Zieleń medyczna 06
UBM FoZa Basic Plus Zieleń medyczna 06 Fotel zabiegowy z podnóżkiem
4 922,00 zł