TOW015320 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/v/i/vitammy_maski_jednorazowe_3_warstwowe_popr-min_5.jpg VITAMMY VITAMMY MASK G
TOW015320
Ocena
5/5
Podziel się
Wybrany wariantVITAMMY mask G 15 szt, MADE IN POLAND

Wyróżniki

efektywna komfortowa profesjonalna wyprodukowane w Polsce

Opis

Profesjonalna medyczna maska jednorazowa 3-warstwowa ​​na twarz z gumkami na uszy typu II EN14683   Przeznaczenie: jednorazowa maska ​​medyczna służy do zakrywania ust, nosa i szczęki użytkownika w zwykłym środowisku medycznym, blokując usta i jamę nosową użytkownika przed wydychaniem lub rozpylaniem zanieczyszczeń. Efektywna i komfortowa, z elementem uszczelniającym i dopasowującym do nosa. Maska zgodna z następującymi standardami: EN 14683:2019 BFE  100%Czystość mikrobiologiczna (CFU) <= 30 cfu/gRóżnica ciśnień (DP) < 40 Pa / cm2 Ostrzeżenia 1. Sprawdź kompletność opakowania przed użyciem. Sprawdź etykietę, datę produkcji i czas ważności, aby upewnić się, że produkt jest ważny. 2. Nie używaj, jeśli opakowanie jest uszkodzone. 3. Nie używaj ponownie. Ponowne użycie może spowodować zakażenia krzyżowe. 4. Nie stosować w inwazyjnym środowisku medycznym lub środowisku zawierającym szkodliwe gazy / pyły; 5. Nie używaj tego produktu w pobliżu źródeł ognia. Po użyciu należy go zutylizować. 6. Maksymalny ciągły czas użytkowania tego produktu nie może przekraczać 4 godzin. 7. W przypadku objawów alergicznych, takich jak swędzenie i ból ucha, należy przestać używać tego produktu. 8. Jeśli nos, usta lub ucho noszą obrażenia na powierzchni skóry, która będzie wcchodzić w kontakt z tym produktem podczas użycia, należy je najpierw wyleczyć. Instrukcja użytkowania: 1. Otwórz torebkę i wyjmij maskę. 2. Rozłóż maskę, aby uniknąć dotykania wnętrza maski dłonią kolorową stroną skierowaną od siebie. 3. Ustaw  krawędź z elastycznym paskiem na górze. Zawieś pętle na uszach. 4. Naciśnij pasek, aby dopasować maskę do grzbietu nosa, następnie przytrzymaj pasek na nosie i pociągnij dolny koniec maski do dolnej szczęki. 5. Dopasuj maskę, aby zakryła twaraz, od grzbietu nosa do dolnej szczęki w celu uzyskania jak najlepszego efektu ochronnego. 6. Nie dotykaj zewnętrznej strony maski podczas jej zdejmowania. 7. Utylizacja musi odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów medycznych. Przechowywanie: Należy przechowywać w  wolnym od gazów, czystym, chłodnym, suchym i wentylowanym pomieszczeniu. Okres ważności: 2 lata Wyprodukowane w Polsce.

Profesjonalna medyczna maska jednorazowa 3-warstwowa ​​na twarz z gumkami na uszy typu II EN14683

 

Przeznaczenie: jednorazowa maska ​​medyczna służy do zakrywania ust, nosa i szczęki użytkownika w zwykłym środowisku medycznym, blokując usta i jamę nosową użytkownika przed wydychaniem lub rozpylaniem zanieczyszczeń.

Efektywna i komfortowa, z elementem uszczelniającym i dopasowującym do nosa.

Maska zgodna z następującymi standardami:

EN 14683:2019

BFE  100%
Czystość mikrobiologiczna (CFU) <= 30 cfu/g
Różnica ciśnień (DP) < 40 Pa / cm2

Ostrzeżenia

1. Sprawdź kompletność opakowania przed użyciem. Sprawdź etykietę, datę produkcji i czas ważności, aby upewnić się, że produkt jest ważny.

2. Nie używaj, jeśli opakowanie jest uszkodzone.

3. Nie używaj ponownie. Ponowne użycie może spowodować zakażenia krzyżowe.

4. Nie stosować w inwazyjnym środowisku medycznym lub środowisku zawierającym szkodliwe gazy / pyły;

5. Nie używaj tego produktu w pobliżu źródeł ognia. Po użyciu należy go zutylizować.

6. Maksymalny ciągły czas użytkowania tego produktu nie może przekraczać 4 godzin.

7. W przypadku objawów alergicznych, takich jak swędzenie i ból ucha, należy przestać używać tego produktu.

8. Jeśli nos, usta lub ucho noszą obrażenia na powierzchni skóry, która będzie wcchodzić w kontakt z tym produktem podczas użycia, należy je najpierw wyleczyć.

Instrukcja użytkowania:

1. Otwórz torebkę i wyjmij maskę.

2. Rozłóż maskę, aby uniknąć dotykania wnętrza maski dłonią kolorową stroną skierowaną od siebie.

3. Ustaw  krawędź z elastycznym paskiem na górze. Zawieś pętle na uszach.

4. Naciśnij pasek, aby dopasować maskę do grzbietu nosa, następnie przytrzymaj pasek na nosie i pociągnij dolny koniec maski do dolnej szczęki.

5. Dopasuj maskę, aby zakryła twaraz, od grzbietu nosa do dolnej szczęki w celu uzyskania jak najlepszego efektu ochronnego.

6. Nie dotykaj zewnętrznej strony maski podczas jej zdejmowania.

7. Utylizacja musi odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów medycznych.

Przechowywanie: Należy przechowywać w  wolnym od gazów, czystym, chłodnym, suchym i wentylowanym pomieszczeniu.

Okres ważności: 2 lata

Wyprodukowane w Polsce.

Dane techniczne

SKU TOW015320
Kod EAN 5901793642154
BLOZ 7 9098397
Grupa produktów Maski chirurgiczne
Marka VITAMMY
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.