TOW004563 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/e/medel-profesional-inhalator-i-opakowanie.jpg MEDEL MEDEL 95140
TOW004563
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller
326
326.00
00
PLN
Cena Netto: 301,85 PLN

Wyróżniki

MMAD 0.8μm Cicha praca 52 dBA Tryb pracy: ciągły Dwa nebulizatory w zestawie Maski Soft Touch

Opis

Profesjonalny inhalator do nebulizacji górnych i dolnych dróg oddechowych. Profesjonalny inhalator Medel Professional, wyposażony w innowacyjny kompresor przeznaczony do pracy ciągłej. Dzięki dołączonym dwóm nebulizatorom prawdziwie wszechstronny zarówno do dolnych jak i górnych dróg oddechowych. Inhalator sprawdzi się w domach,  szpitalach oraz innych placówkach zdrowia. Nie wiesz jaki inhalator wybrać? Inhalator dla dzieci i dorosłych MEDEL Professional to pewny wybór! Najlepszy inhalator MEDEL. Bardzo cichy o głośności pracy jedynie 52 dB. Dzięki temu inhalacje są o wiele przyjemniejsze dla pacjenta. Dwa nebulizatory w zestawie do inhalatora MEDEL Professional.  Nebulizator to jedna z najważniejszych części nhalatora. Dlatego też Medel Professional w swoim zestawie posiada dwa nebulizatory. Pierwszy to zaawansowany technicznie MedelJet Plus, nebulizator aktywowany wdechem, co minimalizuje straty leku podczas inhalacji. Drugi MedelJet Rhino, nebulizator do oczyszczania nosa i zatok. Pomaga on w leczeniu górnych dróg oddechowych, nawilża błonę śluzową nosa, oraz oczyszcza nos. Wygodne maski to podstawa dobrej nebulizacji przy pacjentach nie stosujących ustnika. Dwie maski Medel Soft Touch idealnie dopasowujące się do kształtów twarzy. maska uniwersalna - dla dorosłych i większych dzieci maska dla dzieci Praktyczna obudowa, nowoczesny design i gwarancja skuteczności leczenia na lata. Obudowa inhalatora MEDEL Professional posiada zintegrowany uchwyt do przenoszenia urządzenia, miejsce na kabel oraz specjalny pojemnik na akcesoria. Wszystko by zapewnić użytkownikowi wygodę podczas korzystania z inhalatora.

Profesjonalny inhalator do nebulizacji górnych i dolnych dróg oddechowych.

Profesjonalny inhalator Medel Professional, wyposażony w innowacyjny kompresor przeznaczony do pracy ciągłej. Dzięki dołączonym dwóm nebulizatorom prawdziwie wszechstronny zarówno do dolnych jak i górnych dróg oddechowych. Inhalator sprawdzi się w domach,  szpitalach oraz innych placówkach zdrowia.

Nie wiesz jaki inhalator wybrać? Inhalator dla dzieci i dorosłych MEDEL Professional to pewny wybór!

Najlepszy inhalator MEDEL. Bardzo cichy o głośności pracy jedynie 52 dB. Dzięki temu inhalacje są o wiele przyjemniejsze dla pacjenta.

Inhalator dla dzieci i dorosłych MEDEL Professional

Dwa nebulizatory w zestawie do inhalatora MEDEL Professional. 

Nebulizator to jedna z najważniejszych części nhalatora. Dlatego też Medel Professional w swoim zestawie posiada dwa nebulizatory. Pierwszy to zaawansowany technicznie MedelJet Plus, nebulizator aktywowany wdechem, co minimalizuje straty leku podczas inhalacji.

Drugi MedelJet Rhino, nebulizator do oczyszczania nosa i zatok. Pomaga on w leczeniu górnych dróg oddechowych, nawilża błonę śluzową nosa, oraz oczyszcza nos.

Wygodne maski to podstawa dobrej nebulizacji przy pacjentach nie stosujących ustnika.

Dwie maski Medel Soft Touch idealnie dopasowujące się do kształtów twarzy.

  • maska uniwersalna - dla dorosłych i większych dzieci
  • maska dla dzieci

Praktyczna obudowa, nowoczesny design i gwarancja skuteczności leczenia na lata.

Obudowa inhalatora MEDEL Professional posiada zintegrowany uchwyt do przenoszenia urządzenia, miejsce na kabel oraz specjalny pojemnik na akcesoria. Wszystko by zapewnić użytkownikowi wygodę podczas korzystania z inhalatora.

Dane techniczne

SKU TOW004563
Kod EAN 8057017951407
BLOZ 7 9083438
Grupa produktów Inhalatory profesjonalne
Marka MEDEL
Parametry certyfikowane przez TÜV TAK
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 0,8 μm
Tryb pracy ciągły
Głośność 52 dBA
Szybkość nebulizacji/podawania 0,3 ml/min
Wydajność kompresora 5,1 ml/min
Ciśnienie maksymalne 2,2 bar
Minimalna podawana objętość leku 2 ml
Maksymalna podawana objętość leku 8 ml
Kolor biały
Waga urządzenia 2,2 kg
Wymiary 21 cm x 22 cm x 24 cm
Zasilanie Sieciowe
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi Medel Professional PL

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.