Odpowiadających produktów:
111
Widok
Siatka Lista
Kolejność

1-35 of 111

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Schowek
0
Porównaj
0
 1. Jak dobrać najlepszy ciśnieniomierz ?

   Nadciśnienie tętnicze jest jedną z najpowszechniej występujących chorób cywilizacyjnych. Wcześnie zdiagnozowane i systematycznie kontrolowane ogranicza ryzyko wystąpienie groźnych powikłań. Jeśli zależy nam na otrzymywaniu wiarygodnych wyników pomiaru ciśnienia, powinniśmy dobrać odpowiedni aparat. Jak wybrać ciśnieniomierz odpowiedni dla Nas? Czym powinniśmy kierować się dokonując zakupu? Na jakie parametry warto zwrócić uwagę?

  Nadciśnienie
 2. Jaki typ ciśnieniomierza wybrać?

  Ciśnieniomierze elektroniczne to czuła aparatura wyposażona w różnego rodzaju udogodnienia, spełniające swoją rolę zarówno w domu, jak i w gabinecie lekarskim. Ciśnieniomierze zegarowe doskonale sprawdzają się w profesjonalnej praktyce lekarskiej oraz u osób wykonujących inne zawody medyczne.

  Nadciśnienie
 3. Jak skutecznie i prawidłowo mierzyć ciśnienie?

  Co należy wiedzieć by skutecznie i prawidłowo mierzyć ciśnienie? Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami, dzięki którym wiarygodnie zmierzysz swoje ciśnienie krwi.

  Nadciśnienie
 4. Nadciśnienie to wróg publiczny nr.1 na świecie, dowiedz się jak z nim walczyć.

  Nadciśnienie tętnicze jest chorobą układu krążenia, objawia się zwiększonym ciśnieniem krwi w naczyniach tętniczych. Serce wykonuje pracę nieporównywalną do innych organów. Niezależnie od tego co robimy, odpoczywamy, czy biegamy, ono bije i pompuje krew przez całe nasze życie.

  Nadciśnienie
 5. Jak dopasować mankiet ciśnieniomierza?

  Z badań prowadzonych przez między innymi  Amerykańskie Towarzystwo Kardiologiczne (AHA) jaki Brytyjskie Stowarzyszenie ds. Nadciśnienia (BHS) wynika, iż błędnie dobrany mankiet, zarówno pod względem długości jak i szerokości,  prowadzi do uzyskania nieprawidłowego odczytu ciśnienia krwi u osoby badanej.

  Nadciśnienie
 6. Jak ograniczyć ryzyko wystąpienia niedotlenienia w POChP ?

    Choroby obturacyjne płuc mogą doprowadzić do groźnego niedotlenienia organizmu. Jednym z prostych urządzeń, które może uratować nam życie jest pulsoksymetr. Jak ustrzec się hipoksji oraz jak dobrać właściwy pulsoksymetr?

  POChP

Ostatnio oglądane

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.