TOW002538 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/n/o/novama-classic-s-cisnieniomierz-stetoskop-zestaw-i-opakowanie--www.jpg NOVAMA NOVAMA HS-50A
TOW002538
Ocena
5/5
Podziel się

Wyróżniki

Mankiet 22-32cm Manualny spust powietrza Metalowa głowica Stalowy klips na głowicy Stetoskop w zestawie

Opis

Ciśnieniomierz NOVAMA Classic jest wysokiej klasy ciśnieniomierzem manualnym dwuprzewodowym. Idealny zarówno dla lekarza jak i pielęgniarki. Manualny spust powietrza. Ciśnieniomierz jest w pełni manualny, posiada ręczny spust powietrza, dzięki czemu pozwala dokonać bardzo precyzyjnego pomiaru. Tradycyjny wygląd. Ciśnieniomierz jest urządzeniem dla osób prawo lub lewo ręcznych. Metalowa głowica. Urządzenie wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów. Obudowa manometru zrobiona jest z wysokiej jakości niklowanego metalu (odpornego na uszkodzenia mechaniczne). Wysoka jakość materiałów z których jest wykonany sprawia, iż świetnie sprawdzi się w pracy w placówkach medycznych. Nie zawiera lateksu. Duża czytelna tarcza. Duża tarcza pozwala odczytać pomiar ciśnienia nawet starszym oraz niedowidzącym. Stalowy klips. Czytelna duża tarcza/ głowica wzbogacona została o klips dzięki któremu dla wygody podczas pomiaru zegar ciśnieniomierza można zamocować np. na kieszeni pacjenta. Stetoskop w zestawie. W zestawie dostępny jest stetoskop, umożliwiający przeprowadzenie pomiaru metodą manualną.    

Ciśnieniomierz NOVAMA Classic jest wysokiej klasy ciśnieniomierzem manualnym dwuprzewodowym. Idealny zarówno dla lekarza jak i pielęgniarki.

Manualny spust powietrza.

Ciśnieniomierz jest w pełni manualny, posiada ręczny spust powietrza, dzięki czemu pozwala dokonać bardzo precyzyjnego pomiaru. Tradycyjny wygląd. Ciśnieniomierz jest urządzeniem dla osób prawo lub lewo ręcznych.

Metalowa głowica.

Urządzenie wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów. Obudowa manometru zrobiona jest z wysokiej jakości niklowanego metalu (odpornego na uszkodzenia mechaniczne). Wysoka jakość materiałów z których jest wykonany sprawia, iż świetnie sprawdzi się w pracy w placówkach medycznych. Nie zawiera lateksu.

Duża czytelna tarcza.

Duża tarcza pozwala odczytać pomiar ciśnienia nawet starszym oraz niedowidzącym.

Stalowy klips.

Czytelna duża tarcza/ głowica wzbogacona została o klips dzięki któremu dla wygody podczas pomiaru zegar ciśnieniomierza można zamocować np. na kieszeni pacjenta.

Stetoskop w zestawie.

W zestawie dostępny jest stetoskop, umożliwiający przeprowadzenie pomiaru metodą manualną.

 

 

Dane techniczne

SKU TOW002538
Kod EAN 6945799152117
BLOZ 7 9072876
Grupa produktów Ciśnieniomierze zegarowe
IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca) Nie
Certyfikat ESH Nie
Pomiar przy pompowaniu Nie
Marka NOVAMA
Rodzaj ciśnieniomierza zegarowy
Miejsce pomiaru ramię
Mankiet dwuwężywkowy
Rozmiar mankietu 22 - 32 cm standard
Skład zestawu manometr gruszką i zaworem wlotu, mankiet, etui instrukcja obsługi, stetoskop
Automatyczne wyłączenie Nie
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

NOVAMA Ciśnieniomierz Zegarowy Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB Certyfikat CE

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.