TOW002554 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/n/o/novama_free_box_plus_product_1_1.jpg NOVAMA NOVAMA NT17
TOW002554
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller
100
100.00
00
PLN
Cena Netto: 92,59 PLN

Wyróżniki

Pomiar poniżej 1 sekundy Mierzy z odległości 3 cm Łatwa obsługa Gwarancja od drzwi do drzwi Automatyczne wyłączanie Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych w tym dzieci od pierwszego dnia życia

Opis

Termometr bezdotykowy Novama Free Termometr bezdotykowy Novama Free to model służący do szybkiego i precyzyjnego mierzenia temperatury u dorosłych oraz dzieci. Sprzęt dokonuje pomiarów z odległości 3 cm w ciągu zaledwie 1 sekundy, co pozwala na błyskawiczną diagnostykę. Dzięki kompaktowym wymiarom i ergonomicznemu kształtowi urządzenie jest bardzo wygodne w stosowaniu. Termometr Novama jest przeznaczony do mierzenia temperatury ciała, ale może być wykorzystywany także do innych zastosowań. Nadaje się do pomiarów temperatury pokarmów, płynów, pomieszczeń oraz wody do kąpieli. Jest szczególnie przydatny dla rodzin z małymi dziećmi. Zamiast bowiem kupować kilka termometrów o różnym przeznaczeniu, wystarczy nabyć jeden wszechstronny termometr bezdotykowy Novama. Termometr Novama z sygnałem alarmowym Nowoczesny termometr bezdotykowy Novama został wyposażony w system alarmowy, który uaktywnia się podczas mierzenia temperatury ciała. W przypadku wystąpienia temperatury powyżej 38°C włącza się alarm, na wyświetlaczu pojawia się ikona smutnej twarzy, a dioda pod ekranem podświetla się na czerwono. Jeśli natomiast wartość mierzonej temperatury jest niższa niż 38°C, termometr Novama wyświetla na ekranie grafikę uśmiechniętej twarzy. Termometr Novama Free z praktycznymi funkcjami Termometr bezdotykowy Novama posiada pamięć 30 pomiarów, umożliwiającą wygodne kontrolowanie ostatnich wyników. Tryb nocny pozwala na cichą pracę, a tym samym łatwe mierzenie temperatury nawet wtedy, gdy dziecko śpi. Funkcja podświetlenia ekranu służy do odczytywania pomiarów w ciemności, a wskaźnik zużycia baterii informuje o konieczności wymiany akumulatora. Model wyłącza się automatycznie po 30 sekundach, oszczędzając tym samym baterię. Sprzęt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, poświadczającą spełnianie surowych wymogów w zakresie bezpieczeństwa. Termometr bezdotykowy Novama spełnia zatem kryteria techniczne dotyczące konstrukcji i jakości materiałów, które są dostosowane do wieku dziecka i uwzględniają jego harmonijny, zdrowy rozwój. Model jest objęty 3-letnią gwarancją producenta.

Termometr bezdotykowy Novama Free

Termometr bezdotykowy Novama Free to model służący do szybkiego i precyzyjnego mierzenia temperatury u dorosłych oraz dzieci. Sprzęt dokonuje pomiarów z odległości 3 cm w ciągu zaledwie 1 sekundy, co pozwala na błyskawiczną diagnostykę. Dzięki kompaktowym wymiarom i ergonomicznemu kształtowi urządzenie jest bardzo wygodne w stosowaniu.

Termometr Novama jest przeznaczony do mierzenia temperatury ciała, ale może być wykorzystywany także do innych zastosowań. Nadaje się do pomiarów temperatury pokarmów, płynów, pomieszczeń oraz wody do kąpieli. Jest szczególnie przydatny dla rodzin z małymi dziećmi. Zamiast bowiem kupować kilka termometrów o różnym przeznaczeniu, wystarczy nabyć jeden wszechstronny termometr bezdotykowy Novama.

Termometr Novama z sygnałem alarmowym

Nowoczesny termometr bezdotykowy Novama został wyposażony w system alarmowy, który uaktywnia się podczas mierzenia temperatury ciała. W przypadku wystąpienia temperatury powyżej 38°C włącza się alarm, na wyświetlaczu pojawia się ikona smutnej twarzy, a dioda pod ekranem podświetla się na czerwono. Jeśli natomiast wartość mierzonej temperatury jest niższa niż 38°C, termometr Novama wyświetla na ekranie grafikę uśmiechniętej twarzy.

Termometr Novama Free z praktycznymi funkcjami

Termometr bezdotykowy Novama posiada pamięć 30 pomiarów, umożliwiającą wygodne kontrolowanie ostatnich wyników. Tryb nocny pozwala na cichą pracę, a tym samym łatwe mierzenie temperatury nawet wtedy, gdy dziecko śpi. Funkcja podświetlenia ekranu służy do odczytywania pomiarów w ciemności, a wskaźnik zużycia baterii informuje o konieczności wymiany akumulatora. Model wyłącza się automatycznie po 30 sekundach, oszczędzając tym samym baterię.

Sprzęt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, poświadczającą spełnianie surowych wymogów w zakresie bezpieczeństwa. Termometr bezdotykowy Novama spełnia zatem kryteria techniczne dotyczące konstrukcji i jakości materiałów, które są dostosowane do wieku dziecka i uwzględniają jego harmonijny, zdrowy rozwój. Model jest objęty 3-letnią gwarancją producenta.

Dane techniczne

SKU TOW002554
Kod EAN 4710953421390
BLOZ 7 9098306
Odległość pomiaru 0,5-3 cm
Grupa produktów Termometry bezdotykowe
Marka NOVAMA
Ilość sztuk w opakowaniu 1 sztuka
Rodzaj baterii/zasilacza 2 baterie AAA
Rodzaj i funkcje termometru 5 in 1, bezdotykowy, elektroniczny, na podczerwień, pomiar na czole, temperatura ciała, temperatura pomieszczenia, temperatura powierzchni
Miejsce pomiaru czoło pomiędzy brwiami
Kolor biały
Wymiary 12,8 x 4,5 x 3,9 Cm
Waga urządzenia 80 g bez baterii
Automatyczne wyłączenie Tak
Dokładność pomiaru ±0,2ºC
Zakres pomiaru 34°C - 43°C
Czas pomiaru 1 sekunda
Podziałka na wyświetlaczu 0,1°C
Pamięć urządzenia 30 pomiarów
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

instrukcja obsługi NOVAMA FREE Certyfikat CE Powiadomienie URPLWMiPB Deklaracja zgodności

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.