TOW012161 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/o/m/omron_rs4-min.jpg OMRON OMRON HEM-6181-E
TOW012161
Ocena
5/5
Podziel się
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą

Wyróżniki

Automatyczny Pamięć 60 pomiarów Wyświetlacz LCD Dokładny pomiar dzięki dopasowaniu mankietu

Opis

Omron RS4 to nadgarstkowy ciśnieniomierz pozwalający na łatwy i szybki pomiar ciśnienia metodą oscylometryczną. Model wykrywa i wskazuje nieregularną pracę serca, dzięki czemu sprawdzi się doskonale jako domowy sprzęt dla osób cierpiących na choroby układu krążenia. Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron wyposażono także we wskaźnik wykrywający nadciśnienie. Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron posiada czujnik założenia mankietu wskazujący, czy rękaw urządzenia został zamocowany prawidłowo, co zapobiega błędnym pomiarom. Technologia Intellisense automatycznie dostosowuje napełnienie mankietu do potrzeb. To szczególnie przydatna opcja w przypadku osób z nadciśnieniem tętniczym i innymi zaburzeniami rytmu serca, u których ciśnienie krwi może się zmieniać. Nowoczesny czujnik pozycjonujący LED sprzyja uzyskaniu dokładnych wyników. Urządzenie pozwala zapamiętać do 60 pomiarów użytkownika. Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron wykonuje i uśrednia 3 ostatnie wyniki. Model wyróżnia się wysoką precyzją pomiarową. Zakres pomiaru tętna wynosi od 40 do 180 uderzeń na minutę, diastoli – 40-215 mmHg, a systoli 50-260 mmHg. Mała waga i kompaktowe wymiary umożliwiają wygodne pomiary w domu lub poza miejscem zamieszkania. Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron RS4 pasuje na osoby o nadgarstku o obwodzie od 13,5 do 21,5 cm. Urządzenie jest zasilane dwiema bateriami AAA. Jeden zestaw baterii wystarcza na wykonanie ok. 300 pomiarów. Model posiada wyraźny podświetlany wyświetlacz LCD. Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron jest objęty 3-letnią gwarancją producenta.

Omron RS4 to nadgarstkowy ciśnieniomierz pozwalający na łatwy i szybki pomiar ciśnienia metodą oscylometryczną. Model wykrywa i wskazuje nieregularną pracę serca, dzięki czemu sprawdzi się doskonale jako domowy sprzęt dla osób cierpiących na choroby układu krążenia. Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron wyposażono także we wskaźnik wykrywający nadciśnienie.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron posiada czujnik założenia mankietu wskazujący, czy rękaw urządzenia został zamocowany prawidłowo, co zapobiega błędnym pomiarom. Technologia Intellisense automatycznie dostosowuje napełnienie mankietu do potrzeb. To szczególnie przydatna opcja w przypadku osób z nadciśnieniem tętniczym i innymi zaburzeniami rytmu serca, u których ciśnienie krwi może się zmieniać. Nowoczesny czujnik pozycjonujący LED sprzyja uzyskaniu dokładnych wyników.

Urządzenie pozwala zapamiętać do 60 pomiarów użytkownika. Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron wykonuje i uśrednia 3 ostatnie wyniki. Model wyróżnia się wysoką precyzją pomiarową. Zakres pomiaru tętna wynosi od 40 do 180 uderzeń na minutę, diastoli – 40-215 mmHg, a systoli 50-260 mmHg.

Mała waga i kompaktowe wymiary umożliwiają wygodne pomiary w domu lub poza miejscem zamieszkania. Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron RS4 pasuje na osoby o nadgarstku o obwodzie od 13,5 do 21,5 cm. Urządzenie jest zasilane dwiema bateriami AAA. Jeden zestaw baterii wystarcza na wykonanie ok. 300 pomiarów. Model posiada wyraźny podświetlany wyświetlacz LCD. Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron jest objęty 3-letnią gwarancją producenta.

Dane techniczne

SKU TOW012161
Kod EAN 4015672111141
Grupa produktów Ciśnieniomierze nadgarstkowe
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent -
Autoryzowany przedstawiciel -
Ryzyka -
Zastosowanie Ciśnieniomierz służy do automatycznego, nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia tętniczego i tętna na ramieniu.
IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca) Tak
Certyfikat ESH Nie
Pomiar przy pompowaniu Nie
Marka OMRON
Rodzaj ciśnieniomierza automatyczny
Miejsce pomiaru nadgarstek
Mankiet 13,5 - 21,5cm
Rozmiar mankietu 13 - 21 cm nadgarstkowy
Pamięć urządzenia 60 pomiarów
Zakres pomiaru 0~299 mmHg (+/- 3%)
Zakres pomiaru tętna 40-180 uderzeń/min (+/- 5%)
Automatyczne wyłączenie Tak
Rodzaj baterii/zasilacza 2 baterie AAA
Funkcje: Kontrola prawidłowego założenia mankietu
Rodzaj wyświetlacza Cyfrowy ekran ciekłokrystaliczny LCD
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

instrukcja obsługi OMRON RS4 Certyfikat CE Deklaracja zgodności

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.