TOW003019 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/e/v/everflo_philips_respironics_front_1_2.jpg PHILIPS PHILIPS 10200065
TOW003019
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller
5 101
5101
00
Cena Netto: 4 723,15 PLN

Wyróżniki

ergonomiczny lekki i poręczny (specjalny uchwyt ułatwiający transport) Ekonomiczny pobór mocy ok 360 V Bezpieczny Cichy zapewnia komfort terapii dla pacjenta Ogranicza koszty serwisowania i konserwacji Certyfikat HME

Opis

Wyjątkowy koncentrator tlenu - wygoda i bezpieczeństwo pacjentaCertyfikat HMEKoncentrator Ever Flow jest niezawodnym wysokiej jakości sprzętem medycznym dedykowanym dla pacjentów dla których tlenoterapia jest źródłem życia. Warto zauważyć iż Koncentrator EverFlo służy do dostarczania dodatkowego tlenu osobom wymagającym terapii tlenowej. Urządzenie nie jest przeznaczone do podtrzymywania funkcji życiowych. Koncentrator wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania medyczne, w 2008 r w niezależnym badaniu  HME Home Medical Eqwipment został wybrany najlepszym koncentratorem tlenu. Philps Respironics  z myślą o pacjentach stworzył kompaktowy, ekonomiczny koncentrator który może być wykorzystany zarówno w szpitalu jak i w środowisku domowym.Wyjątkowy koncentrator tlenu - wygoda i bezpieczeństwo pacjenta Ergonomiczny,wyjątkowo lekki i poręczny (specjalny uchwyt ułatwiający transport )Koncentrator  Ever Flow w odróżnieniu od swoich poprzedników czy butli tlenowych jest wyjątkowo lekki ( waży tylko15kg), ma kompaktowy,ergonomiczny kształt który usprawnia  łatwy  transport i ( koncentrator może być przewożony praktycznie w każdym bagażniku samochodu osobowego). Cichy, zapewnia komfort terapii dla pacjentaKoncentrator już po 30 min po włączeniu podaje pacjentowi 98 % tlen. Jest jednym z najcichszych i najoszczędniejszych urządzeń dostępnych obecnie na rynku, dlatego też jest najpowszechniejszym koncentratorem wykorzystanym w leczeniu w domu pacjenta. Ekonomiczny, niski pobór mocy ok 360 VEverFlo ma ponadto wyjątkowo  trwały, ekonomiczny kompresor który gwarantuje żywotność do 25 tysięcy godzin. Koncentrator jest bezpieczny, łatwy w obsłudze, przy zachowaniu zasad bezpiecznego użytkowania (patrz ulotka informacyjna) nie stwarza potencjalnego zagrożenia dla otoczenia.Ogranicza koszty serwisowania i konserwacji EverFlo ogranicza koszty serwisowania, ma tylko dwa filtry - antbakteryjny oraz filtr wewnętrzny cząstek stałych ( odpowiada za filtrację kurzy i większych zanieczyszczeń , należy serwisować go raz na  dwa lata, również w środowisku domowym. Dostępny z trzy i pięcioletnią gwarancją.

Wyjątkowy koncentrator tlenu - wygoda i bezpieczeństwo pacjenta

Certyfikat HME
Koncentrator Ever Flow jest niezawodnym wysokiej jakości sprzętem medycznym dedykowanym dla pacjentów dla których tlenoterapia jest źródłem życia. Warto zauważyć iż Koncentrator EverFlo służy do dostarczania dodatkowego tlenu osobom wymagającym terapii tlenowej. Urządzenie nie jest przeznaczone do podtrzymywania funkcji życiowych. Koncentrator wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania medyczne, w 2008 r w niezależnym badaniu  HME Home Medical Eqwipment został wybrany najlepszym koncentratorem tlenu. Philps Respironics  z myślą o pacjentach stworzył kompaktowy, ekonomiczny koncentrator który może być wykorzystany zarówno w szpitalu jak i w środowisku domowym.
Wyjątkowy koncentrator tlenu - wygoda i bezpieczeństwo pacjenta
 Ergonomiczny,wyjątkowo lekki i poręczny (specjalny uchwyt ułatwiający transport )
Koncentrator  Ever Flow w odróżnieniu od swoich poprzedników czy butli tlenowych jest wyjątkowo lekki ( waży tylko15kg), ma kompaktowy,ergonomiczny kształt który usprawnia  łatwy  transport i ( koncentrator może być przewożony praktycznie w każdym bagażniku samochodu osobowego).
Cichy, zapewnia komfort terapii dla pacjenta
Koncentrator już po 30 min po włączeniu podaje pacjentowi 98 % tlen. Jest jednym z najcichszych i najoszczędniejszych urządzeń dostępnych obecnie na rynku, dlatego też jest najpowszechniejszym koncentratorem wykorzystanym w leczeniu w domu pacjenta.
Ekonomiczny, niski pobór mocy ok 360 V
EverFlo ma ponadto wyjątkowo  trwały, ekonomiczny kompresor który gwarantuje żywotność do 25 tysięcy godzin. Koncentrator jest bezpieczny, łatwy w obsłudze, przy zachowaniu zasad bezpiecznego użytkowania (patrz ulotka informacyjna) nie stwarza potencjalnego zagrożenia dla otoczenia.
Ogranicza koszty serwisowania i konserwacji
 EverFlo ogranicza koszty serwisowania, ma tylko dwa filtry - antbakteryjny oraz filtr wewnętrzny cząstek stałych ( odpowiada za filtrację kurzy i większych zanieczyszczeń , należy serwisować go raz na  dwa lata, również w środowisku domowym. Dostępny z trzy i pięcioletnią gwarancją.

Dane techniczne

SKU TOW003019
Grupa produktów Koncentratory tlenu
Marka PHILIPS
Wymiary 58,4 x 38,1 x 24
Waga urządzenia 15lat
Napięcie zasilania 230 VAC +/- 10%
Pobór mocy < 360 W
Koncentracja tlenu 90 - 96%
Głośność 43 dBA
OPI (Wskaźnik procent tlenu) Niski tlen: 82%, Bardzo niski tlen: < 70%
Ciśnienie wyjściowe 5 - 7 psi (0,34 - 0,48 Bar)
Trwałość użycia 25 tys godzin
Przepływ 0.5-5 litra na minut
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.