Nasze dłonie to siedlisko bakterii i wirusów. Jedynie przestrzeganie zasad higieny osobistej chroni nas przez rozprzestrzenianiem się chorobotwórczych drobnoustrojów. W każdej placówce medycznej, ale i budynku użytku publicznego, w kawiarniach czy sklepach można znaleźć pojemniki na płyn dezynfekujący lub dozownik na mydło w płynie. Tego typu pojemnik z dozownikiem pozwala na umycie dłoni bez dotykania środka myjącego przez kolejne osoby, co zapobiega gromadzeniu się na nim zarazków. W Novamed kupisz dobrej jakości dozownik płynu lub środka odkażającego w sprayu. 

Jaki pojemnik na płyn do dezynfekcji rąk jest najlepszy?

Dozownik na płyn to niewielkie akcesorium, które można przymocować do ściany lub położyć na blacie. Obecnie na rynku dostępne są dozowniki o nowoczesnym designie, doskonale wpisującym się w aranżacje wnętrz obiektów publicznych, firmowych czy domowych. Jednym z polecanych sprzętów jest automatyczny dozownik płynu do dezynfekcji. Zawarty w nim sensor odczytuje ruch dłoni i uruchamia dozownik. W wielu miejscach, w tym szpitalach, często używany jest mechaniczny dozownik do płynu antybakteryjnego. Można go uruchomić, naciskając na klawisz/obudowę. Większą higienę zapewnia tzw. łokciowy dozownik na płyn antybakteryjny. W tym przypadku wystarczy nacisnąć łokciem na dźwignię pojemnika, aby uruchomić system i pobrać porcję środka dezynfekującego. 

Dozownik do płynu – oferta Novamed

Novamed to gwarancja konkurencyjnych cen oraz szerokiego wyboru produktów medycznych. Kupisz u nas dozownik na płyn w eleganckiej, nowoczesnej obudowie. Klasyczne kolory i trwałe materiały (stal szlachetna, wysokiej jakości tworzywo sztuczne) pozwolą Ci dobrać pojemniki na płyn dezynfekujący do swoich potrzeb, jak i rodzaju wnętrza, w którym będzie on użytkowany.

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
 1. Ecolab Dozownik manualny NEXA Compact
  Ecolab Dozownik manualny NEXA Compact do płynów antywirusowych - system zamknięty NEXA butelka o pojemności 750 ml
  109,00 zł 88,62 zł
  • wygodna dezynfekcja rąk
  • usuwa bakterie i wirusy
  • długotrwała ochrona
  • typu nexa
  Czas wysyłki - 24 godzin
na stronę