TOW017302 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/s/c/schiller_ci_nienie.png Schiller 0.293000
TOW017302
Ocena
5/5
Podziel się
6 696
6696.00
00
PLN
Cena Netto: 6 200,00 PLN

Opis

Firma Schiller jest wiodącym na świecie szwajcarskim producentem i dostawcą urządzeń do diagnostyki sercowo-oddechowej, defibrylacji i monitorowania pacjenta, a także oprogramowania dla branży medycznej. Od niemal pięciu dekad firma Schiller angażuje się w walkę z nagłym zgonem sercowym. Urządzenia tej marki charakteryzują się wysoką jakością i wykorzystaniem innowacyjnych technik medycznych. Wysokie standardy jakie stawia sobie marka Schiller zaowocowały ogromnym sukcesem o globalnym zasięgu. Dyskretny, niewielki monitor ciśnienia krwi BR-102 PLUS SCHILLER BR-102 plus zapewnia najwyższy komfort pacjenta przy zachowaniu maksymalnie dokładnych pomiarów. Wyróżniają go małe wymiary i niska masa. Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki, mankiet jest nadmuchiwany tylko stosownie do potrzeb. Pomiary są wykonywane za pomocą metod osłuchowej i oscylometrycznej Dwie metody pomiaru ciśnienia krwi: Wykorzystuje osłuchową metodę pomiaru (Riva-Rocci, Korotkow), z oscylometryczną metodą w tle. Oznacza to, że gdy prawidłowy pomiar nie może być uzyskany metodą osłuchową, użyta zostaje wartość oscylometryczna. Jeżeli prawidłowy pomiar nie może być uzyskany żadną z tych metod, wykonywany jest ponowny pomiar BP. Oprogramowania medilog DARWIN2. Analiza jest wykonywana za pomocą renomowanego oprogramowania medilog DARWIN2. Rejestrator posiada cztery programy rejestracyjne, które mogą być definiowane przez użytkownika, przy czym każdy z nich może mieć indywidualnie zaprogramowany czas i nastawienia. Pozwala to na dokonywanie długo czasowych pomiarów ciśnienia krwi w zaprogramowanych odcinkach czasu, dla różnych pacjentów i warunków. Skład zestawu: Rejestrator BR-102 plus Standard Cztery akumulatory typu NiMH, rozmiar AA Ładowarka akumulatorów Mankiet o rozmiarze „M” (średni) dla dorosłych i wąż ciśnieniowy z mikrofonem Etui do noszenia z paskiem Program medilogDARWIN2  Kabel USB Podręcznik użytkownika BR-102 plus Mankiety są dostępne oddzielnie w następujących rozmiarach: „XS”(bardzo mały – tylko dla metody oscylometrycznej), „S” (mały), „M” (średni), „L”(duży) „XL” (ekstra duży)

Firma Schiller jest wiodącym na świecie szwajcarskim producentem i dostawcą urządzeń do diagnostyki sercowo-oddechowej, defibrylacji i monitorowania pacjenta, a także oprogramowania dla branży medycznej. Od niemal pięciu dekad firma Schiller angażuje się w walkę z nagłym zgonem sercowym. Urządzenia tej marki charakteryzują się wysoką jakością i wykorzystaniem innowacyjnych technik medycznych. Wysokie standardy jakie stawia sobie marka Schiller zaowocowały ogromnym sukcesem o globalnym zasięgu.

logo_schiller

Dyskretny, niewielki monitor ciśnienia krwi BR-102 PLUS

SCHILLER BR-102 plus zapewnia najwyższy komfort pacjenta przy zachowaniu maksymalnie dokładnych pomiarów.

 • Wyróżniają go małe wymiary i niska masa. Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki, mankiet jest nadmuchiwany tylko stosownie do potrzeb.
 • Pomiary są wykonywane za pomocą metod osłuchowej i oscylometrycznej

Dwie metody pomiaru ciśnienia krwi:

Wykorzystuje osłuchową metodę pomiaru (Riva-Rocci, Korotkow), z oscylometryczną metodą w tle. Oznacza to, że gdy prawidłowy pomiar nie może być uzyskany metodą osłuchową, użyta zostaje wartość oscylometryczna. Jeżeli prawidłowy pomiar nie może być uzyskany żadną z tych metod, wykonywany jest ponowny pomiar BP.

Oprogramowania medilog DARWIN2.

Analiza jest wykonywana za pomocą renomowanego oprogramowania medilog DARWIN2.

Rejestrator posiada cztery programy rejestracyjne, które mogą być definiowane przez użytkownika, przy czym każdy z nich
może mieć indywidualnie zaprogramowany czas i nastawienia. Pozwala to na dokonywanie długo czasowych pomiarów ciśnienia krwi w zaprogramowanych odcinkach czasu, dla różnych pacjentów i warunków.

Skład zestawu:

 • Rejestrator BR-102 plus Standard
 • Cztery akumulatory typu NiMH, rozmiar AA
 • Ładowarka akumulatorów
 • Mankiet o rozmiarze „M” (średni) dla dorosłych i wąż ciśnieniowy z mikrofonem
 • Etui do noszenia z paskiem
 • Program medilogDARWIN2 
 • Kabel USB
 • Podręcznik użytkownika BR-102 plus

Mankiety są dostępne oddzielnie w następujących rozmiarach:

 • „XS”(bardzo mały – tylko dla metody oscylometrycznej),
 • „S” (mały), „M” (średni),
 • „L”(duży)
 • „XL” (ekstra duży)

Dane techniczne

SKU TOW017302
Marka Schiller
Grupa produktów Elektrokardiografy
Pobór mocy 2.4 V, 4.0 VA
Pamięć urządzenia Pamięć typu flash, o pojemności na ponad 400 pomiarów oraz 30 sekund rejestracji głosu. Dodatkowa pamięć: karta micro SD
Rozmiar wyświetlacza Graficzny wyświetlacz kolorowy OLED
Stawka podatku VAT 8%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.