TOW014894 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/r/e/respirator-eo-150-zdj-13.jpg AIR LIQUID AIRLIQUID EO-150
TOW014894
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość Promocja
48 600
00
CENA PROMOCYJNA
26 500
26500.0000
00
Cena Netto: 24 537,04 PLN

Opis

EO-150 Wentylacja podtrzymująca życie Każdy pacjent cierpiący na schorzenia przewlekłe wymaga stałej i zindywidualizowanej opieki, dlatego też Air Liquide Healthcare opracowuje rozwiązania ułatwiające: Podejmowanie decyzji w szpitalach oraz na oddziałach pulmonologicznych w zakresie diagnostyki i ustalania nowych metod leczenia. Wykonywanie komfortowych i skutecznych zabiegów w domu pacjenta. Współdziałanie podmiotów świadczących opiekę zdrowotną z zespołami medycznymi w celu wskazania pacjentów objętych ryzykiem, przewidywania zdarzeń przed ich wystąpieniem i skupienia uwagi na pacjentach, którzy najbardziej potrzebują opieki.   EO-150 Kompletne rozwiązanie i odpowiednie leczenie dla lepszego komfortu: Dla pacjentów pediatrycznych od 3,5 kg, o objętości oddechowej 30 ml. Wentylacja zgodnie z potrzebami pacjenta: wentylacja ciśnieniowa i wentylacja objętościowa.  Kompletny wybór konfiguracji obwodu: obwód z zaworem, obwód z przeciekiem, obwód jednorurowy, obwód dwururowy lub ustnik.  Tryb wysokiego przepływu, aby zaoszczędzić miejsce w domu pacjenta.  Tryby wentylacji z zastosowaniem ustnika dla lepszej jakości życia.    Swoboda i mobilność: Koncepcja Click&Go oparta na wymiennym module wentylacyjnym o wadze 1,8 kg. Rozwiązania mobilne z torba na moduł i baterie zewnętrzne (należy dokupić).   Modułowość i intuicyjność: Widok ustawień i monitorowania na tym samym ekranie.  Skalowane interfejsy. Łatwość konfiguracji. Do 4 odnawialnych i konfigurowalnych ustawień wstępnych.   Łączność za pomocą 4G lub USB: Dane dotyczące wentylacji: pobieranie i analiza szczegółowych danych wraz ze statystykami, przebiegami i grafika trendów. Dane serwisowe w czasie rzeczywistym.   Od 3,5 kg, od 30 mL. Łatwy w użyciu. Interfejsy modułowe. Zdalne monitorowanie poprzez 4G. Zaprojektowany i wyprodukowany we Francji. Swoboda i mobilność. Tryb wentylacji C-Flow. Zestaw zawiera: Instrukcja obsługi w języku polskim na nośniku cyfrowym - 1 Kompletny układ pacjenta - 1 Adapter układu przeciekowego - 1 Adapter układu dwuramiennego - 1 Zasilacz sieciowy - 1 Bateria wewnętrzna - 1   czas pracy na bateriach - 4 godziny przegląd aparatu po 2 latach lub 20.000 godzin - co pierwsze nastąpi wymiana turbiny po 2 latach lub 20.000 godzin - co pierwsze nastąpi  

EO-150 Wentylacja podtrzymująca życie

Każdy pacjent cierpiący na schorzenia przewlekłe wymaga stałej i zindywidualizowanej opieki, dlatego też Air Liquide Healthcare opracowuje rozwiązania ułatwiające: Podejmowanie decyzji w szpitalach oraz na oddziałach pulmonologicznych w zakresie diagnostyki i ustalania nowych metod leczenia. Wykonywanie komfortowych i skutecznych zabiegów w domu pacjenta. Współdziałanie podmiotów świadczących opiekę zdrowotną z zespołami medycznymi w celu wskazania pacjentów objętych ryzykiem, przewidywania zdarzeń przed ich wystąpieniem i skupienia uwagi na pacjentach, którzy najbardziej potrzebują opieki.

 

EO-150 Kompletne rozwiązanie i odpowiednie leczenie dla lepszego komfortu:

Dla pacjentów pediatrycznych od 3,5 kg, o objętości oddechowej 30 ml.

Wentylacja zgodnie z potrzebami pacjenta: wentylacja ciśnieniowa i wentylacja objętościowa. 

Kompletny wybór konfiguracji obwodu: obwód z zaworem, obwód z przeciekiem, obwód jednorurowy, obwód dwururowy lub ustnik. 

Tryb wysokiego przepływu, aby zaoszczędzić miejsce w domu pacjenta. 

Tryby wentylacji z zastosowaniem ustnika dla lepszej jakości życia. 

 

Swoboda i mobilność:

Koncepcja Click&Go oparta na wymiennym module wentylacyjnym o wadze 1,8 kg.

Rozwiązania mobilne z torba na moduł i baterie zewnętrzne (należy dokupić).

 

Modułowość i intuicyjność:

Widok ustawień i monitorowania na tym samym ekranie. 

Skalowane interfejsy.

Łatwość konfiguracji.

Do 4 odnawialnych i konfigurowalnych ustawień wstępnych.

 

Łączność za pomocą 4G lub USB: Dane dotyczące wentylacji: pobieranie i analiza szczegółowych danych wraz ze statystykami, przebiegami i grafika trendów.

Dane serwisowe w czasie rzeczywistym.

 

Od 3,5 kg, od 30 mL.

Łatwy w użyciu.

Interfejsy modułowe.

Zdalne monitorowanie poprzez 4G.

Zaprojektowany i wyprodukowany we Francji.

Swoboda i mobilność.

Tryb wentylacji C-Flow.

Zestaw zawiera:

Instrukcja obsługi w języku polskim na nośniku cyfrowym - 1

Kompletny układ pacjenta - 1

Adapter układu przeciekowego - 1

Adapter układu dwuramiennego - 1

Zasilacz sieciowy - 1

Bateria wewnętrzna - 1

 

czas pracy na bateriach - 4 godziny

przegląd aparatu po 2 latach lub 20.000 godzin - co pierwsze nastąpi

wymiana turbiny po 2 latach lub 20.000 godzin - co pierwsze nastąpi

 

Dane techniczne

SKU TOW014894
Grupa produktów Respiratory
Marka AIR LIQUID
Zasilanie Zasilacz, Akumulator
Stawka podatku VAT 8%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.