TOW004853 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/s/u/suszarka_do_w_os_w_revlon_tempest_power_szczotka_4__1.jpg REVLON REVLON RDVR5821DE
TOW004853
Ocena
5/5
Podziel się

Wyróżniki

Niezawodny mocny silnik Powierzchnia Soft Touch 2 prędkości Chłodny nawiew Jonizacja Dyfuzor

Opis

Nowoczesna i elegancka, ale silna suszarka AC z jonizacją, gwarantuje wyjątkowo szybkie i skuteczne suszenie bez obaw o ich zniszczenie. Duża moc silnika pozwala optymalnie dostosować prędkość suszenia do Twoich potrzeb. Zalety: Silnik AC o mocy 2000W - niezawodne, trwałe zasilanie Powierzchnia Soft Touch - luksusowe w dotyku, gładkie wykończenie , zapewnia wygodę stosowania i zmniejsza ryzyko wypadnięcia z rąk suszarki. Osobne 3 ustawienia temperatury 2 ustawienia prędkości - wyjątkowa kontrola podczas stylizacji Funkcja chłodnego nawiewu True Cold Shot - utrwala wymodelowaną fryzurę i dodaje włosom połysku Jonizacja - aby fryzura była gładka i lśniąca. Ujemnie naładowane jony zabezpieczają włosy przed elektryzowaniem się oraz domykają łuski włosa. Superwąski koncentrator - do profesjonalengo suszenia Dyfuzor - do nadawania włosom objętości i podkreślania naturalnych loków Pętla do zawieszania - dla łatwego przechowywania Długi przewód  - 2m

Nowoczesna i elegancka, ale silna suszarka AC z jonizacją, gwarantuje wyjątkowo szybkie i skuteczne suszenie bez obaw o ich zniszczenie. Duża moc silnika pozwala optymalnie dostosować prędkość suszenia do Twoich potrzeb.

Zalety:

  • Silnik AC o mocy 2000W - niezawodne, trwałe zasilanie

  • Powierzchnia Soft Touch - luksusowe w dotyku, gładkie wykończenie zapewnia wygodę stosowania i zmniejsza ryzyko wypadnięcia z rąk suszarki.
  • Osobne 3 ustawienia temperatury

  • 2 ustawienia prędkości - wyjątkowa kontrola podczas stylizacji

  • Funkcja chłodnego nawiewu True Cold Shot - utrwala wymodelowaną fryzurę i dodaje włosom połysku

  • Jonizacja - aby fryzura była gładka i lśniąca. Ujemnie naładowane jony zabezpieczają włosy przed elektryzowaniem się oraz domykają łuski włosa.

  • Superwąski koncentrator - do profesjonalengo suszenia

  • Dyfuzor - do nadawania włosom objętości i podkreślania naturalnych loków

  • Pętla do zawieszania - dla łatwego przechowywania

  • Długi przewód  - 2m

Dane techniczne

SKU TOW004853
Grupa produktów Suszarki
Marka REVLON
Stawka podatku VAT 23%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.