Odpowiadających produktów:
29
Widok
Siatka Lista
Kolejność
Schowek
0
Porównaj
0
 1. Jak prawidłowo przeprowadzić nebulizację? Szybki kurs obrazkowy w 6 krokach.

  Kiedy dziecko ma kaszel i/lub katar, najlepszą terapią jest inhalacja. W przypadku krótkotrwałych objawów wystarczy podawanie soli fizjologicznej. W przypadkach przewlekłych objawów — konieczna jest inhalacja przy użyciu leków do nebulizacji. Zawsze konsultuj się z lekarzem prowadzącym.

  Astma i alergia
 2. Zobaczyć znaczy uwierzyć - czyli czym kierować się przy zakupie latarki medycznej ?

  Do czego służy latarka nie należy chyba nikomu tłumaczyć, jednak dokonując zakupu latarki medycznej warto dowiedzieć się na jakie parametry warto zwrócić szczególną uwagę. I czy w dzisiejszych czasach przy tak szeroko rozwiniętej diagnostyce medycznej, latarka jest jeszcze potrzebna?

  Wyposażenie lekarza
 3. Soniczne szczoteczki do zębów w służbie współczesnego człowieka

  Higiena jamy ustnej przy użyciu szczoteczki sonicznej różni się zarówno od szczotkowania tradycyjną szczoteczką, jak i wynalezionymi 60 lat temu szczoteczkami obrotowymi (tradycyjnymi szczoteczkami elektrycznymi, których głowica obraca się lub oscyluje w lewo i prawo). Szczoteczki soniczne mają wiele zalet w stosunku do tych dwóch pozostałych rodzajów szczoteczek.

  Higiena jamy ustnej
 4. Powiedz stanowcze nie próchnicy.

  Kto z nas boi się wizyty u dentysty? Zakładam, iż zdecydowanie większa grupa odpowiedziała twierdząco. Można ograniczyć ten strach, wystarczy przestrzegać kilku podstawowych zasad higieny jamy ustnej, by ostatecznie pożegnać się z próchnicą.

  Higiena jamy ustnej
 5. Terapia światłem w walce z depresją.

  Jeśli dręczą cię uczucie smutku i nieuzasadnione lęki, masz trudności ze skupieniem uwagi, jesteś ospała i drażliwa, masz nadmierny apetyt na słodycze, szybko wpadasz w gniew, brakuje ci motywacji do działania, wydaje ci się, że wszystko jest beznadziejne, a ty sama bezradna wobec rzeczywistości? To znak, że możesz cierpieć na depresję sezonową!

  Infekcje

Ostatnio oglądane

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.