TOW019899 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/s/e/sekudrill_2l.jpg ECOLAB ECOLAB 3053520
TOW019899
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość Bestseller Promocja
113
00
PLN
CENA PROMOCYJNA
110
110.00
00
PLN
Cena Netto: 101,85 PLN

Opis

Sekudrill To gotowy do użycia preparat posiadający działanie wirusobójcze zgodnie z wytycznymi RKI (Instytut Roberta Kocha). Zawiera substancje składowe i inhibitory korozji. Jest przeznaczony do stosowania z użyciem ultradźwięków. Rozwiązanie do narzędzi obrotowych. Dezynfekcja i mycie wszystkich instrumentów ze stali i stopów metali. OBSZAR ZASTOSOWAŃ : Do jednoczesnej dezynfekcji i mycia narzędzi medycznych, a szczególnie do precyzyjnych obrotowych narzędzi takich jak: wiertła, frezy kostne ze stali, twardych metali, diamentów, narzędzi ściernych i polerujących takich jak: gumki silikonowe, płytki ceramiczne oraz narzędzi do leczenia kanałowego. Roztwór gotowy do użycia. Możliwość stosowania w myjce ultradźwiękowej. W przypadku narzędzi nieodpornych na działanie roztworów silnie alkalicznych jak np.: elastyczne materiały polerujące, narzędzia kanałowe polecamy preparaty Sekusept Forte, Sekusept Plus lub Seku Extra.

Sekudrill

To gotowy do użycia preparat posiadający działanie wirusobójcze zgodnie z wytycznymi RKI (Instytut Roberta Kocha). Zawiera substancje składowe i inhibitory korozji. Jest przeznaczony do stosowania z użyciem ultradźwięków.

Rozwiązanie do narzędzi obrotowych.

Dezynfekcja i mycie wszystkich instrumentów ze stali i stopów metali.

OBSZAR ZASTOSOWAŃ :

Do jednoczesnej dezynfekcji i mycia narzędzi medycznych, a szczególnie do precyzyjnych obrotowych narzędzi takich jak: wiertła, frezy kostne ze stali, twardych metali, diamentów, narzędzi ściernych i polerujących takich jak: gumki silikonowe, płytki ceramiczne oraz narzędzi do leczenia kanałowego. Roztwór gotowy do użycia. Możliwość stosowania w myjce ultradźwiękowej. W przypadku narzędzi nieodpornych na działanie roztworów silnie alkalicznych jak np.: elastyczne materiały polerujące, narzędzia kanałowe polecamy preparaty Sekusept Forte, Sekusept Plus lub Seku Extra.

Dane techniczne

SKU TOW019899
Marka ECOLAB
Grupa produktów Dezynfekcja
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Ulotka Karta charakterystyki Karta charakterystyki

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.