TOW017153 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/s/i/silonda_carekrem_ecolab.jpg ECOLAB ECOLAB 3038950/3112260
TOW017153
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
46
00
PLN
CENA PROMOCYJNA
29
29.98
98
PLN
Cena Netto: 24,37 PLN

Wyróżniki

Pielęgnuje i regeneruje Wzmacnia elastyczność poprawia wilgotność Reguluje natłuszczenie działa ochronnie Posiada przyjemny i delikatny zapach.

Opis

Silonda™ Care - emulsja do pielęgnacji dłoni  Emulsja typu woda w oleju. Chroni i regeneruje skórę, która jest narażona na szczególne ciężkie warunki. Jej celem jest poprawa elastyczności skóry. Do codziennej pielęgnacji oraz ochrony skóry i dłoni. Zalety • Stale reguluje zawartość tłuszczu i poziom nawilżenia skóry• Wspiera skórę w jej fizjologicznej obronie przed przebadanymi szkodliwymi substancjami chemicznymi• Wspomaga regenerację zmęczonej skóry• W ukierunkowany sposób poprawia nawilżenie i elastyczność skóry OBSZAR ZASTOSOWAŃ Do codziennej pielęgnacji rąk i skóry narażonej na zniszczenie. Szczególnie zalecane w przypadku częstego mycia i dezynfekcji (po higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk). Do pielęgnacji całego ciała dla wszystkich rodzajów skóry, a szczególnie dla osób o suchej, wrażliwej, lekko już uszkodzonej skórze. Doskonałe do pielęgnacji skóry pacjentów. Do regeneracji i regulowania stanu skóry po zabiegach z wykorzystaniem wysokichtemperatur oraz naświetlaniach. Dlaczego Silonda Care? Jest emulsją wody w oleju. Pielęgnuje i regeneruje uszkodzoną skórę.  Wzmacnia elastyczność i poprawia wilgotność skóry, która potrzebuje szczególnie intensywnej ochrony w niesprzyjających warunkach (np. niskie temperatury). Reguluje natłuszczeniei stopień wilgotności skóry, działa ochronnie. Posiada przyjemny i delikatny zapach.  

Silonda™ Care - emulsja do pielęgnacji dłoni 

Emulsja typu woda w oleju. Chroni i regeneruje skórę, która jest narażona na szczególne ciężkie warunki. Jej celem jest poprawa elastyczności skóry. Do codziennej pielęgnacji oraz ochrony skóry i dłoni.

Zalety

• Stale reguluje zawartość tłuszczu i poziom nawilżenia skóry
• Wspiera skórę w jej fizjologicznej obronie przed przebadanymi szkodliwymi substancjami chemicznymi
• Wspomaga regenerację zmęczonej skóry
• W ukierunkowany sposób poprawia nawilżenie i elastyczność skóry

OBSZAR ZASTOSOWAŃ

  • Do codziennej pielęgnacji rąk i skóry narażonej na zniszczenie. Szczególnie zalecane w przypadku częstego mycia i dezynfekcji (po higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk).
  • Do pielęgnacji całego ciała dla wszystkich rodzajów skóry, a szczególnie dla osób o suchej, wrażliwej, lekko już uszkodzonej skórze.
  • Doskonałe do pielęgnacji skóry pacjentów.
  • Do regeneracji i regulowania stanu skóry po zabiegach z wykorzystaniem wysokichtemperatur oraz naświetlaniach.

Dlaczego Silonda Care?

Jest emulsją wody w oleju. Pielęgnuje i regeneruje uszkodzoną skórę. 

Wzmacnia elastyczność i poprawia wilgotność skóry, która potrzebuje szczególnie intensywnej ochrony w niesprzyjających warunkach (np. niskie temperatury).

Reguluje natłuszczeniei stopień wilgotności skóry, działa ochronnie.

Posiada przyjemny i delikatny zapach.

 

Dane techniczne

SKU TOW017153
Kod EAN 000
Marka ECOLAB
Grupa produktów Dezynfekcja
Pojemność 500 ml
Stawka podatku VAT 23%

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.