TOW018175 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/d/r/dr.famulus-model_st-kam-1_dr-510-2_kol_wine_stetoskop.jpg DR FAMULUS DR510 (ST-KAM-1)
TOW018175
Ocena
5/5
Podziel się
349
349.00
00
PLN
Cena Netto: 323,15 PLN
Wybrany wariantDr. Famulus Uniwersalny Stetoskop internistyczny DR510 LIGHT - Antyczny róż

Wyróżniki

Antybakteryjny lekki wysoka jakość odsłuchu wysokiej jakości materiały zapasowe oliwki oraz membrany oliwki ULTRA COMFORT aksamitny w dotyku przepiękna kolorystyka podwójne światło przewodu

Opis

Famulus Dr 510 Light to propozycja lekkiego, uniwersalnego stetoskopu Model ten rozszerza gamę profesjonalnych, innowacyjnych stetoskopów Dr Famulus charakteryzujących się wysoką jakością odsłuchu i innowacyjnymi rozwiązaniami. W projekcie tego modelu obniżono wagę stetoskopu, zmniejszając wagę głowicy i liry, zachowując przy tym wysoką jakość odsłuchu. Waga to tylko 150 gram. Internistyczno pediatryczny stetoskop z klasyczną głowicą od Dr Famulus Do konstrukcji głowicy zastosowano specjalny stop lekkiej, nierdzewnej stali akustycznej a do wykonania liry użyto lekkiego stopu aluminium. Głowica wyposażona w 2 membrany większa i mniejszą jest uniwersalnym wyborem dla lekarza. Pozwala na osłuchanie osób dorosłych ale także dzieci. Mniejsza część pomaga w osłuchiwaniu między bandażami lub u osób bardzo szczupłych. Stetoskop Famulus Dr 510 Light do codziennej, bezpiecznej pracy lekarza Unikatowy, innowacyjny materiał przewodu cechuje się wyjątkowymi właściwościami fizycznymi: jest elastyczny, nie klei się, nie reaguje z potem ani ze skórą. Przewód został jest antybakteryjny co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Innowacyjny przewód w kształcie U Przewód w lekkim stetoskopie internistyczno pediatrycznym DR 510 light wykazuje przewagę nad konkurencyjnymi modelami klasycznych stetoskopów, takich jak Littmann Classic III. Stetoskop DR 510 w stopniu średnio wyższym nadaje się do odsłuchu szmerów sercowych i oddechowych. Antybakteryjność zgodnie z SGS Test Report Antibacterial: NO. :GZF 21-000743-01. Waga to tylko 150 gram. Na czym polega działanie antybakteryjne w przypadku stetoskopu Dr.Famulus 510Light ? Składnik antybakteryjny został trwale wymieszany z materiałami, z których wykonano przewód powietrzny oraz obudowę głowicy. Został on zawarty w tzw. masie, a nie na powierzchni, dzięki czemu jego działanie może utrzymywać dłużej niż w przypadku powłok. Jednocześnie składnik antybakteryjny jest przyjazny dla środowiska.

Famulus Dr 510 Light to propozycja lekkiego, uniwersalnego stetoskopu

Model ten rozszerza gamę profesjonalnych, innowacyjnych stetoskopów Dr Famulus charakteryzujących się wysoką jakością odsłuchu i innowacyjnymi rozwiązaniami. W projekcie tego modelu obniżono wagę stetoskopu, zmniejszając wagę głowicy i liry, zachowując przy tym wysoką jakość odsłuchu. Waga to tylko 150 gram.

dr famulus dr 510 light

Internistyczno pediatryczny stetoskop z klasyczną głowicą od Dr Famulus

Do konstrukcji głowicy zastosowano specjalny stop lekkiej, nierdzewnej stali akustycznej a do wykonania liry użyto lekkiego stopu aluminium. Głowica wyposażona w 2 membrany większa i mniejszą jest uniwersalnym wyborem dla lekarza. Pozwala na osłuchanie osób dorosłych ale także dzieci. Mniejsza część pomaga w osłuchiwaniu między bandażami lub u osób bardzo szczupłych.

Stetoskop Famulus Dr 510 Light do codziennej, bezpiecznej pracy lekarza

Unikatowy, innowacyjny materiał przewodu cechuje się wyjątkowymi właściwościami fizycznymi: jest elastyczny, nie klei się, nie reaguje z potem ani ze skórą. Przewód został jest antybakteryjny co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

dr famulus dr 510 light

Innowacyjny przewód w kształcie U

Przewód w lekkim stetoskopie internistyczno pediatrycznym DR 510 light wykazuje przewagę nad konkurencyjnymi modelami klasycznych stetoskopów, takich jak Littmann Classic III. Stetoskop DR 510 w stopniu średnio wyższym nadaje się do odsłuchu szmerów sercowych i oddechowych. Antybakteryjność zgodnie z SGS Test Report Antibacterial: NO. :GZF 21-000743-01. Waga to tylko 150 gram.

Na czym polega działanie antybakteryjne w przypadku stetoskopu Dr.Famulus 510Light ?

Składnik antybakteryjny został trwale wymieszany z materiałami, z których wykonano przewód powietrzny oraz obudowę głowicy. Został on zawarty w tzw. masie, a nie na powierzchni, dzięki czemu jego działanie może utrzymywać dłużej niż w przypadku powłok. Jednocześnie składnik antybakteryjny jest przyjazny dla środowiska.

Dane techniczne

SKU TOW018175
Kod EAN 5901793645186
Grupa produktów Stetoskopy internistyczne
Kolor bordowy
Marka DR FAMULUS
Rodzaj stetoskopu Classic / Internistyczny
Wykończenie głowicy‎ stetoskopu stal nierdzewna
Technologia głowicy dwustronna
Duża membrana średnica 4,3 cm
Mała membrana / lejek średnica 3,3 cm
Przewód (lira) dwukanałowy
Oliwki Miękkie silikonowe ULTRA COMFORT samo uszczelniające się
Długość całkowita 78 cm
Waga urządzenia 150 g
Dodatkowe akcesoria Zapasowe oliwki ultra comfort w etui 1x membrana mała , 1x membrana duża
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Certyfikat CE Deklaracja zgodności Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB Powiadomienie URPLWMiPB

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.