TOW018175 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/d/r/dr.famulus-model_st-kam-1_dr-510-2_kol_wine_stetoskop.jpg DR FAMULUS DR510 (ST-KAM-1)
TOW018175
Ocena
5/5
Podziel się
378
378.00
00
PLN
Cena Netto: 350,00 PLN
Wybrany wariantDr. Famulus Uniwersalny Stetoskop internistyczny DR510 LIGHT - Antyczny róż

Wyróżniki

Antybakteryjna powłoka lekki wysoka jakość odsłuchu wysokiej jakości materiały zapasowe oliwki oraz membrany oliwki ULTRA COMFORT aksamitny w dotyku przepiękna kolorystyka podwójne światło przewodu

Opis

Famulus Dr 510 Light to propozycja lekkiego, uniwersalnego stetoskopu Model ten rozszerza gamę profesjonalnych, innowacyjnych stetoskopów Dr Famulus charakteryzujących się wysoką jakością odsłuchu i innowacyjnymi rozwiązaniami. W projekcie tego modelu obniżono wagę stetoskopu, zmniejszając wagę głowicy i liry, zachowując przy tym wysoką jakość odsłuchu. Waga to tylko 155 gram. Internistyczno pediatryczny stetoskop z klasyczną głowicą od Dr Famulus Do konstrukcji głowicy zastosowano specjalny stop lekkiej, nierdzewnej stali akustycznej a do wykonania liry użyto lekkiego stopu aluminium. Głowica wyposażona w 2 membrany większa i mniejszą jest uniwersalnym wyborem dla lekarza. Pozwala na osłuchanie osób dorosłych ale także dzieci. Mniejsza część pomaga w osłuchiwaniu między bandażami lub u osób bardzo szczupłych. Stetoskop Famulus Dr 510 Light do codziennej, bezpiecznej pracy lekarza Unikatowy, innowacyjny materiał przewodu cechuje się wyjątkowymi właściwościami fizycznymi: jest elastyczny, nie klei się, nie reaguje z potem ani ze skórą. Przewód został pokryty powłoką antybakteryjną co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Innowacyjny przewód w kształcie U w lekkim stetoskopie internistyczno pediatrycznym DR 510 light wykazuje przewagę nad konkurencyjnymi modelami klasycznych stetoskopów, takich jak Littmann Classic III. Stetoskop DR 510 w stopniu średnio wyższym nadaje się do odsłuchu szmerów sercowych i oddechowych. Powłoka antybakteryjna zgodnie z SGS Test Report Antibacterial: NO. :GZF 21-000743-01. Waga to tylko 155 gram.

Famulus Dr 510 Light to propozycja lekkiego, uniwersalnego stetoskopu

Model ten rozszerza gamę profesjonalnych, innowacyjnych stetoskopów Dr Famulus charakteryzujących się wysoką jakością odsłuchu i innowacyjnymi rozwiązaniami. W projekcie tego modelu obniżono wagę stetoskopu, zmniejszając wagę głowicy i liry, zachowując przy tym wysoką jakość odsłuchu. Waga to tylko 155 gram.

dr famulus dr 510 light

Internistyczno pediatryczny stetoskop z klasyczną głowicą od Dr Famulus

Do konstrukcji głowicy zastosowano specjalny stop lekkiej, nierdzewnej stali akustycznej a do wykonania liry użyto lekkiego stopu aluminium. Głowica wyposażona w 2 membrany większa i mniejszą jest uniwersalnym wyborem dla lekarza. Pozwala na osłuchanie osób dorosłych ale także dzieci. Mniejsza część pomaga w osłuchiwaniu między bandażami lub u osób bardzo szczupłych.

Stetoskop Famulus Dr 510 Light do codziennej, bezpiecznej pracy lekarza

Unikatowy, innowacyjny materiał przewodu cechuje się wyjątkowymi właściwościami fizycznymi: jest elastyczny, nie klei się, nie reaguje z potem ani ze skórą. Przewód został pokryty powłoką antybakteryjną co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

dr famulus dr 510 light

Innowacyjny przewód w kształcie U w lekkim stetoskopie internistyczno pediatrycznym DR 510 light wykazuje przewagę nad konkurencyjnymi modelami klasycznych stetoskopów, takich jak Littmann Classic III. Stetoskop DR 510 w stopniu średnio wyższym nadaje się do odsłuchu szmerów sercowych i oddechowych. Powłoka antybakteryjna zgodnie z SGS Test Report Antibacterial: NO. :GZF 21-000743-01. Waga to tylko 155 gram.

Dane techniczne

SKU TOW018175
Kod EAN 5901793645186
Grupa produktów Stetoskopy internistyczne
Kolor bordowy
Marka DR FAMULUS
Rodzaj stetoskopu Classic / Internistyczny
Wykończenie głowicy‎ stetoskopu stal nierdzewna
Technologia głowicy dwustronna
Duża membrana średnica 4,3 cm
Mała membrana / lejek średnica 3,3 cm
Przewód (lira) dwukanałowy
Oliwki Miękkie silikonowe ULTRA COMFORT samo uszczelniające się
Długość całkowita 69 cm
Waga urządzenia 155 g
Dodatkowe akcesoria Zapasowe oliwki ultra comfort w etui 1x membrana mała , 1x membrana duża
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Certyfikat CE Deklaracja zgodności Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB Powiadomienie URPLWMiPB

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.