Oferujemy szeroki wybór kozetek i leżanek medycznych oraz szereg akcesoriów renomowanych producentów. W naszym asortymencie znalazły się sprzęty przeznaczone zarówno dla pacjentów dorosłych, jak i pediatrycznych, takie jak specjalistyczne stoły rehabilitacyjne czy stoły do badania niemowląt. Znajdziesz u nas również specjalne lekarskie kozetki i łóżka transportowe oraz stoły do masażu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz wygodnych zakupów.

Leżanki i kozetki z regulacją wysokości

Podobnie jak inne meble wykorzystywane w specjalistycznych gabinetach, produkty takie jak leżanki medyczne czy stoły rehabilitacyjne dostępne w Novamed wyposażone są w regulację wysokości. Zapewnia to niezbędną ergonomię i pozwala na wygodne wykonywanie obowiązków takich jak zabiegi medyczne i fizjoterapeutyczne czy badanie pacjentów bez konieczności przyjmowania nieprawidłowej postawy. Jest to szczególnie ważne podczas dłuższych procedur.

Oferujemy łóżka, kozetki lekarskie i stoły do badania niemowląt z różnymi systemami regulacji, w tym elektrycznymi i hydraulicznymi. W wielu z nich zastosowane zostały rozwiązania pozwalające na wygodną zmianę wysokości bez dotykania mebla rękami. Zapewnia to niezbędną higienę i pozwala na zmianę położenia łóżka bez konieczności przerywania zabiegu.

Większość produktów takich jak leżanki czy stoły do masażu wyposażonych jest również w regulowane wezgłowie, zapewniające pacjentom wygodę również podczas długiego leżenia.

Leżanki dla gabinetów specjalistycznych

Większość leżanek medycznych w naszym asortymencie składa się ze stelaża wykonanego z metalu oraz wyściełanego, miękkiego leża, obitego zmywalną tapicerką. Producenci sprzętu do placówek ochrony zdrowia najczęściej sięgają po takie materiały jak stal nierdzewna, pianka poliuretanowa oraz skóra syntetyczna dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej. Surowce te cechują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Dzięki temu są bardzo trwałe; zachowują swoje właściwości i doskonały wygląd nawet przy częstym myciu i dezynfekcji. Pozwala to zapewnić niezbędny poziom higieny w gabinecie bez ryzyka uszkodzenia powierzchni tapczanu czy stołu.

Kozetki lekarskie o różnych zastosowaniach

Wybierając taki sprzęt jak kozetki lekarskie, należy zadbać o to, by sięgnąć po model dopasowany do potrzeb danego gabinetu. Dlatego w Novamed znajdziesz zarówno stoły, jak i leżanki zaprojektowane w taki sposób, by umożliwić wygodną diagnostykę, jak i przeprowadzanie różnego typu zabiegów. Wśród nich należy wymienić m.in. kozetki przystosowane do wykonywania badania EKG, leżanki ginekologiczne wykorzystywane np. podczas badań USG, jak i różnego rodzaju leżanki i stoły do masażu przeznaczone dla fizjoterapeutów i masażystów. Posiadamy również specjalne kozetki pediatryczne, zaprojektowane z myślą o najmłodszych pacjentach. Dzięki temu, że nasze produkty dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, możesz zadbać nie tylko o funkcjonalność, ale i estetykę gabinetu – tak ważną nie tylko w przypadku placówek przyjmujących dzieci.

Produkty 1-25 z 221

Ustaw kierunek rosnący
 1. UBM SBN-S Żółty 14
  UBM SBN-S Żółty 14 Stół do badania niemowląt z szafką
  1 827,00 zł 1 691,67 zł
  Czas wysyłki - 45 dni
 2. UBM SBN-S Łosoś 13
  UBM SBN-S Łosoś 13 Stół do badania niemowląt z szafką
  1 827,00 zł 1 691,67 zł
  Czas wysyłki - 45 dni
 3. UBM SBN-S Czerwony 11
  UBM SBN-S Czerwony 11 Stół do badania niemowląt z szafką
  1 827,00 zł 1 691,67 zł
  Czas wysyłki - 45 dni
 4. UBM SBN-S Czarny 10
  UBM SBN-S Czarny 10 Stół do badania niemowląt z szafką
  1 827,00 zł 1 691,67 zł
  Czas wysyłki - 45 dni
 5. UBM SBN-S Brąz 09
  UBM SBN-S Brąz 09 Stół do badania niemowląt z szafką
  1 827,00 zł 1 691,67 zł
  Czas wysyłki - 45 dni
 6. UBM SBN-S Granat 08
  UBM SBN-S Granat 08 Stół do badania niemowląt z szafką
  1 827,00 zł 1 691,67 zł
  Czas wysyłki - 45 dni
 7. UBM SBN-S Niebieski 07
  UBM SBN-S Niebieski 07 Stół do badania niemowląt z szafką
  1 827,00 zł 1 691,67 zł
  Czas wysyłki - 45 dni
Strona
na stronę