TOW003421 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/t/e/termometr-lx-260t-visiomed-i-opakowanie.jpg THERMOFLASH VISIOMED G01079
TOW003421
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
197
00
CENA PROMOCYJNA
185
185.0000
00
Cena Netto: 171,30 PLN

Wyróżniki

Komunikaty dźwiękowe Wygodniejsze umiejscowienie przycisku pomiarowego Ergonomiczna rączka Wykorzystanie 3 kolorowych kodów temperatur Do użytkowania w domu i gabinetach lekarskich Etui

Opis

Termometr LX - 260 T model dedykowany do domu i gabinetu lekarskiego. Termometr  LX -  260 T zachował wszystkie funkcje wcześniejszego modelu LX - 26. Dodatkowo ThermoFlash LX-260T, posiada funkcje specjalne, dedykowane do bardziej funkcjonalnego termometru przeznaczonego do użytkowania w domu jaki i gabinecie medycznym. Komunikaty dźwiękowe. Termometr nigdy wcześniej nie był tak przyjazny w użytkowaniu, zmierzona temperatura jest podawana komunikatem głosowym, co jest dużo wygodniejsze wówczas kiedy: nie chcemy tracić pacjenta z oczu, mam problem z widzeniem, chcemy przeprowadzić pomiar temperatury nie włączając światła. Komunikat jest podawany w kilku językach co ułatwia również komunikacje z pacjentami nie polskojęzycznymi. Wygodniejsze umiejscowienie przycisku pomiarowego. W nowym modelu Thermoflasha przycisk pomiarowy znajduje się na zewnętrznej części obudowy, dzięki czemu jest wygodniejszy w użyciu oraz widoczniejszy . Ergonomiczna rączka. LX-260T posiada specjalnie zaprojektowaną rączkę, która ogranicza wyślizgiwanie się termometru z dłoni, a w konsekwencji zabezpiecza przed stłuczeniem. Rączka, rękojeść jest specjalnie wyprofilowana. Wykorzystanie 3 kolorowych kodów. Dzięki tej funkcji już nikt nie będzie mieć wątpliwości czy uzyskana wartości pomiaru jest: fizjologicznie nieznacznie podniesiona temperaturą ciała, stanem podgorączkowym czy już gorączką.   Podświetlacz termometru LX-260T zmienia barwę wraz z określana wartością temperatury: zielony (brak temperatury), żółty/pomarańczowy (stan podgorączkowy), czerwony (gorączka). Do użytku domowego oraz do gabinetu lekarskiego. Trwałość do 40000 pomiarów daje pewność długiego bezawaryjnego działania. Pamięć Pamięć urządzenia to ostatnie 32 pomiary. Etui. W wyposażeniu znajduje się praktyczne etui, które jest idealne do przechowywania i transportu termometru.

Termometr LX - 260 T model dedykowany do domu i gabinetu lekarskiego.

Termometr  LX -  260 T zachował wszystkie funkcje wcześniejszego modelu LX - 26. Dodatkowo ThermoFlash LX-260T, posiada funkcje specjalne, dedykowane do bardziej funkcjonalnego termometru przeznaczonego do użytkowania w domu jaki i gabinecie medycznym.

Komunikaty dźwiękowe.

Termometr nigdy wcześniej nie był tak przyjazny w użytkowaniu, zmierzona temperatura jest podawana komunikatem głosowym, co jest dużo wygodniejsze wówczas kiedy: nie chcemy tracić pacjenta z oczu, mam problem z widzeniem, chcemy przeprowadzić pomiar temperatury nie włączając światła. Komunikat jest podawany w kilku językach co ułatwia również komunikacje z pacjentami nie polskojęzycznymi.

Wygodniejsze umiejscowienie przycisku pomiarowego.

W nowym modelu Thermoflasha przycisk pomiarowy znajduje się na zewnętrznej części obudowy, dzięki czemu jest wygodniejszy w użyciu oraz widoczniejszy .

Ergonomiczna rączka.

LX-260T posiada specjalnie zaprojektowaną rączkę, która ogranicza wyślizgiwanie się termometru z dłoni, a w konsekwencji zabezpiecza przed stłuczeniem. Rączka, rękojeść jest specjalnie wyprofilowana.

Wykorzystanie 3 kolorowych kodów.

Dzięki tej funkcji już nikt nie będzie mieć wątpliwości czy uzyskana wartości pomiaru jest:

  • fizjologicznie nieznacznie podniesiona temperaturą ciała,
  • stanem podgorączkowym
  • czy już gorączką.

 

Podświetlacz termometru LX-260T zmienia barwę wraz z określana wartością temperatury:

  • zielony (brak temperatury),
  • żółty/pomarańczowy (stan podgorączkowy),
  • czerwony (gorączka).

Do użytku domowego oraz do gabinetu lekarskiego.

Trwałość do 40000 pomiarów daje pewność długiego bezawaryjnego działania.

Pamięć

Pamięć urządzenia to ostatnie 32 pomiary.

Etui.

W wyposażeniu znajduje się praktyczne etui, które jest idealne do przechowywania i transportu termometru.

Dane techniczne

SKU TOW003421
Kod EAN 3760165448242
BLOZ 7 9083443
Odległość pomiaru 2-5 cm
Kod Dostawcy VISIOMED G01079
Marka THERMOFLASH
Gwarancja 2 lata
Rodzaj baterii/zasilacza 2 baterie AA
Rodzaj i funkcje termometru 5 in 1, bezdotykowy, elektroniczny, kolorowa interpretacja wyników, komunikaty głosowe, na podczerwień, pomiar na czole, temperatura ciała, temperatura pomieszczenia, temperatura powierzchni
Miejsce pomiaru czoło nad prawą tętnicą skroniową
Kolor biały
Wymiary 22 x 15 x 5 cm
Waga urządzenia 180 g
Automatyczne wyłączenie Tak
Dokładność pomiaru ±0,3ºC
Zakres pomiaru 32ºC - 42.9ºC
Czas pomiaru poniżej 1 sekundy
Podziałka na wyświetlaczu 0,1°C
Pamięć urządzenia 32 pomiary
Skład zestawu Etui, pokrowiec
Stawka podatku VAT 8%

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.