TOW018209 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/b/s/bst200_product_pack_angle_closeup_1000x1000.jpeg BRAUN BRAUN BST200EE
TOW018209
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość
135
135.00
00
PLN
Cena Netto: 125,00 PLN

Wyróżniki

Szybki i delikatny pomiar Termometr dla całej rodziny Czas pomiaru 3 sekundy Wyświetlacz LCD Odpowiedni dla niemowląt

Opis

Braun TempleSwipe Termometr czołowy BST200 Szybki i dokładny sposób pomiaru temperatury Technologia TempleSwipieTM Innowacyjna technologia skanująca. Szybki i dokładny pomiar na skroni.  Dzięki zastosowaniu technologii Braun TempleSwipe TechnologyTM termometr wychwytuje ciepło naturalnie emitowane przez skroń, obliczając na jego podstawie temperaturę równoważną temperaturze w ustach.  Kolorowa interpretacja wyników Termometr TempleSwipeTM pomoże prawidłowo zinterpretować wynik pomiaru dzięki kolorowej interpretacji wyników na wyświetlaczu LCD Wygoda i Bezpieczeństwo Termometry marki Braun są znane z doskonałych parametrów technicznych i wysokiej jakości wykonania. Zapewniają maksymalną wygodę i bezpieczeństwo stosowania. Pomiar jest bezinwazyjny i można go spokojnie przeprowadzić nawet gdy dziecko śpi.  Termometr dla całej rodziny Termometr TempleSwipeTM to urządzenie dedykowana dla całej rodzny. Można go stosować nawet u niemowląt!  Wybierz termometr Braun TempleSwipe Termometr Braun TempleSwipe jest szybki, a przy tym łatwy i wygodny w użyciu. Czas pomiaru to zaledwie 3 sekundy! Dzięki unikalnej technologii termometr TempleSwipe zapewnia stabilny, odczyt bez zakłóceń przy każdym pomiarze. Termometr został opracowany w oparciu o najnowsze technologie i przetestowany zgodonie z międzynarodowymi standardami.  Do każdego termometru dołączona jest ochronna głowica pomiarowa, którą należy zabezpieczyć termometr po każdym użyciu w celu zabezpieczenia czujnika. 

Termometr_BST200_mierzenie_temperatury

Braun TempleSwipe Termometr czołowy BST200

Szybki i dokładny sposób pomiaru temperatury

Braun_ikona-głowa

Technologia TempleSwipieTM

Innowacyjna technologia skanująca. Szybki i dokładny pomiar na skroni.  Dzięki zastosowaniu technologii Braun TempleSwipe TechnologyTM termometr wychwytuje ciepło naturalnie emitowane przez skroń, obliczając na jego podstawie temperaturę równoważną temperaturze w ustach. 

kolorowa_interpretacja_wyników_pomiaru

Kolorowa interpretacja wyników

Termometr TempleSwipeTM pomoże prawidłowo zinterpretować wynik pomiaru dzięki kolorowej interpretacji wyników na wyświetlaczu LCD

IKONA_BEZPIECZEŃSTWO_WYGODA_

Wygoda i Bezpieczeństwo

Termometry marki Braun są znane z doskonałych parametrów technicznych i wysokiej jakości wykonania. Zapewniają maksymalną wygodę i bezpieczeństwo stosowania. Pomiar jest bezinwazyjny i można go spokojnie przeprowadzić nawet gdy dziecko śpi. 

IKONA_DLA_CAŁEJ_RODZINY_TERMOMETR_BRAUN

Termometr dla całej rodziny

Termometr TempleSwipeTM to urządzenie dedykowana dla całej rodzny. Można go stosować nawet u niemowląt! 

Wybierz termometr Braun TempleSwipe

Termometr Braun TempleSwipe jest szybki, a przy tym łatwy i wygodny w użyciu. Czas pomiaru to zaledwie 3 sekundy! Dzięki unikalnej technologii termometr TempleSwipe zapewnia stabilny, odczyt bez zakłóceń przy każdym pomiarze. Termometr został opracowany w oparciu o najnowsze technologie i przetestowany zgodonie z międzynarodowymi standardami. 

Do każdego termometru dołączona jest ochronna głowica pomiarowa, którą należy zabezpieczyć termometr po każdym użyciu w celu zabezpieczenia czujnika. 

Dane techniczne

SKU TOW018209
Kod EAN 4022167602008
BLOZ 7 9105084
Grupa produktów Termometry bezdotykowe
Marka BRAUN
Ilość sztuk w opakowaniu 1 sztuka
Rodzaj baterii/zasilacza 2 baterie AAA
Miejsce pomiaru tętnica skroniowa
Kolor biały
Automatyczne wyłączenie Tak
Dokładność pomiaru ±0,2ºC
Zakres pomiaru 34ºC - 42,0ºC
Czas pomiaru 3 s
Skład zestawu Termometr, ochronna osłona, 2 baterie AAA
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB Certyfikat CE Deklaracja zgodności Certyfikat CE Powiadomienie URPLWMiPB

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.