TOW015331 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/h/c/hce646be_3d_box_product_de_300dpi_rgb_1500x1500.jpg HONEYWELL HCE646BE2
TOW015331
Ocena
5/5
Podziel się
655
655.00
00
PLN
Cena Netto: 532,52 PLN

Wyróżniki

3 lata gwarancji

Opis

Termowentylator - technologia ceramiczna  Grzejniki ceramiczne generują ciepło poprzez przesyłanie prądu elektrycznego przez przewody grzewcze osadzone w ceramicznych płytkach. W grzejniku ceramicznym Honeywell ComfortTemp™ powietrze jest zasysane przez wentylator do tylnej części grzejnika, a następnie przechodzi przez element ceramiczny, by wydostać się z przodu grzejnika, dzięki czemu ciepłe powietrze jest delikatnie wprowadzane do pomieszczenia. Technologia ta zapewnia ciągłe, równomierne nagrzewanie. Aby uzyskać najlepszą wydajność cieplną, należy umieścić grzejnik na podłodze i włączyć go na 5-10 minu Bezpieczeństwo ma znaczenie - CZUJNIK RUCHU SAFEGUARD™ Grzejnik ceramiczny Honeywell ComfortTemp™ jest wyposażony w czujnik ruchu SafeGuard™. Funkcja czujnika ruchu pozwala na identyfikację obiektów, które mogą zaburzyć normalny przepływ ciepła z urządzenia, wyłączając je w razie potrzeby, co zapewnia kolejny poziom ochrony. Jak to działa? Jeśli jakiś przedmiot znajdzie się zbyt blisko przedniej części grzejnika przez zbyt długi czas – 15 cm lub mniej przez więcej niż kilka sekund – kontrolka czujnika ruchu z przodu urządzenia zacznie migać ostrzegając przed zasłonięciem grzejnika. Jeśli przedmiot nie zostanie usunięty, czujniki wyłączą ogrzewanie, wyłączając grzejnik do chwili usunięcia przedmiotu. Grzejnik uruchomi się ponownie po kilku sekundach po usunięciu przedmiotu. Termowentylator Honeywell sterowany PILOTEM! Grzejnikiem ceramicznym Honeywell ComfortTemp™ można sterować przy użyciu pilota. Pilot jest zasilany baterią pastylkową dołączoną do niego. TRZY POZIOMY MOCY GRZEWCZEJ Dynamiczna interakcja pomiędzy ceramicznymi elementami grzejnymi i różnymi prędkościami wentylatora umożliwia powolne zwiększanie poziomu ciepła. Moc do 2000 W. Wybierz za pomocą termostatu żądany poziom ciepła, a grzejnik sam się reguluje i zapewni Ci pożądany komfort. Dzięki funkcji timera, oscylacji i samemu ściemnianiu możesz dalej zindywidualizować swoje wrażenia grzewcze. Ponadto można regulować grzejnik za pomocą pilota zdalnego sterowania. Ceramiczny termowentylator ComfortTemp oferuje Ci dokładnie taki komfort, jaki sobie życzysz, kiedy go potrzebujesz. Trzy indywidualne poziomy komfortu (żółty, pomarańczowy lub czerwony) na łatwym w użyciu panelu sterowania dla indywidualnego samopoczucia. Wybierz żądaną temperaturę z regulowanym termostatem. Dlaczego warto wybrać Honeywell Comfort Temp Heater? Terwmoentylator Honeywell Comfort Temp Heater to gwarancja bezpieczeństwa i wysokiej jakości, ale to nie wszytsko poznaj dodatkowe zalety termowentyalora Honywell: oscylacja, timer ustawienie 1, 2, 4 lub 8 godzin. 3 lata gwarancji Wybierz żądaną temperaturę z regulowanym termostatem.

LOGO_HONEYWELL

TERMOWENTYLATRO_Z_CZUJNIKIEM_RUCHU

Termowentylator - technologia ceramiczna 

Grzejniki ceramiczne generują ciepło poprzez przesyłanie prądu elektrycznego przez przewody grzewcze osadzone w ceramicznych płytkach. W grzejniku ceramicznym Honeywell ComfortTemp™ powietrze jest zasysane przez wentylator do tylnej części grzejnika, a następnie przechodzi przez element ceramiczny, by wydostać się z przodu grzejnika, dzięki czemu ciepłe powietrze jest delikatnie wprowadzane do pomieszczenia. Technologia ta zapewnia ciągłe, równomierne nagrzewanie. Aby uzyskać najlepszą wydajność cieplną, należy umieścić grzejnik na podłodze i włączyć go na 5-10 minu

Bezpieczeństwo ma znaczenie - CZUJNIK RUCHU SAFEGUARD™

Grzejnik ceramiczny Honeywell ComfortTemp™ jest wyposażony w czujnik ruchu SafeGuard™. Funkcja czujnika ruchu pozwala na identyfikację obiektów, które mogą zaburzyć normalny przepływ ciepła z urządzenia, wyłączając je w razie potrzeby, co zapewnia kolejny poziom ochrony.

Jak to działa? Jeśli jakiś przedmiot znajdzie się zbyt blisko przedniej części grzejnika przez zbyt długi czas – 15 cm lub mniej przez więcej niż kilka sekund – kontrolka czujnika ruchu z przodu urządzenia zacznie migać ostrzegając przed zasłonięciem grzejnika. Jeśli przedmiot nie zostanie usunięty, czujniki wyłączą ogrzewanie, wyłączając grzejnik do chwili usunięcia przedmiotu. Grzejnik uruchomi się ponownie po kilku sekundach po usunięciu przedmiotu.

Termowentylator Honeywell sterowany PILOTEM!

Grzejnikiem ceramicznym Honeywell ComfortTemp™ można sterować przy użyciu pilota. Pilot jest zasilany baterią pastylkową dołączoną do niego.

TRZY POZIOMY MOCY GRZEWCZEJ

Dynamiczna interakcja pomiędzy ceramicznymi elementami grzejnymi i różnymi prędkościami wentylatora umożliwia powolne zwiększanie poziomu ciepła. Moc do 2000 W. Wybierz za pomocą termostatu żądany poziom ciepła, a grzejnik sam się reguluje i zapewni Ci pożądany komfort. Dzięki funkcji timera, oscylacji i samemu ściemnianiu możesz dalej zindywidualizować swoje wrażenia grzewcze. Ponadto można regulować grzejnik za pomocą pilota zdalnego sterowania. Ceramiczny termowentylator ComfortTemp oferuje Ci dokładnie taki komfort, jaki sobie życzysz, kiedy go potrzebujesz. Trzy indywidualne poziomy komfortu (żółty, pomarańczowy lub czerwony) na łatwym w użyciu panelu sterowania dla indywidualnego samopoczucia. Wybierz żądaną temperaturę z regulowanym termostatem.

Dlaczego warto wybrać Honeywell Comfort Temp Heater?

Terwmoentylator Honeywell Comfort Temp Heater to gwarancja bezpieczeństwa i wysokiej jakości, ale to nie wszytsko poznaj dodatkowe zalety termowentyalora Honywell:

  • oscylacja,
  • timer ustawienie 1, 2, 4 lub 8 godzin.
  • 3 lata gwarancji
  • Wybierz żądaną temperaturę z regulowanym termostatem.

Dane techniczne

SKU TOW015331
Kod EAN 4022167106469
Grupa produktów Termowentylatory
Marka HONEYWELL
Kolor czarny
Wymiary 24 x 24 x 60 cm
Waga urządzenia ~ 3,9 kg
Ilość trybów siły nawiewu 3
Rodzaj wentylatora ceramiczny
Oscylacja tak
Pilot tak
Czasowe wyłączanie tak
Pobór mocy 2000 W
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

Deklaracja zgodności

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.