TOW016174 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/t/l/tl2.jpg INNY ELMARR TLEN
TOW016174
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość Bestseller Promocja
78
00
PLN
CENA PROMOCYJNA
49
49.00
00
PLN
Cena Netto: 45,37 PLN

Wyróżniki

Podręczny Skoncentrowany 14Litrów 140 wdechów

Opis

Inhalacyjny tlen w puszce Tlen inhalacyjny w sprayu cechuje się wysokim stężeniem o2. Skoncentrowany minitlen mieści aż 14 litrów o2, które wystarczają na 140 aplikacji. Dzięki niewielkim rozmiarom opakowania tlen w puszce można łatwo i wygodnie przenosić. Produkt jest przeznaczony do stosowania w warunkach domowych, jak również w ratownictwie, placówkach medycznych czy gabinetach leczniczych. Wysoka wydajność i użyteczność wyrobu sprawia, że znakomicie zastępuje on w swym działaniu koncentrator tlenu. Minitlen w puszce – właściwości i zastosowanie Minitlen w sprayu to wyrób przeznaczony przede wszystkim dla astmatyków, osób z niewydolnością oddechową i chorych na POCHP, ponieważ wykorzystywanie wyższego stężenia tlenu powoduje jego szybsze przyswojenie, nawet w przypadku obkurczonych oskrzeli. Jest dedykowany także osobom przewlekle chorym, bowiem dzięki zwiększonej ilości czystego tlenu organizm szybciej oczyszcza się z bakterii i wirusów. To również polecane rozwiązanie dla niemowląt i starszych dzieci z niedoborem tlenu, ze względu na efektywne zwiększanie ciśnienia cząsteczkowego w krwi tętniczej. Produkt z powodzeniem mogą stosować osoby z nadwagą i otyłe, gdyż tlen stanowi najważniejszy czynnik wspomagający metabolizm w procesie trawienia posiłków tłustych lub z dużą ilością węglowodanów, a także alkoholu i cukru. Dostarczanie tlenu pomaga ponadto odprężyć się i zasnąć, co sprawia, że wyrób nadaje się doskonale dla osób przewlekle zmęczonych, cierpiących na bezdech senny czy bezsenność. W przypadku sportowców tlen w puszce stanowi dobre źródło energii dla mózgu i mięśni oraz pomaga w regeneracji. Produkt nadaje się także dla kierowców zawodowych ze względu na to, że stosowanie tlenu zwiększa szybkość reakcji, poprawia czujność oraz redukuje poczucie senności i chęci ziewania nawet podczas długich, monotonnych tras. Również osoby podróżujące docenią właściwości i zalety tlenu w puszce. Tlen niweluje bowiem niedokrwienie z powodu zmniejszonej ilości o2 na wysokościach podczas podróży samolotem, a tym samym ogranicza drętwienie nóg. Dobre dotlenienie organizmu jest też niezbędne w przypadku sportowców, zwłaszcza biorących udział w treningach wysokogórskich, gdzie tlen jest bardzo rozrzedzony. Tlen w sprayu pomaga w osiąganiu lepszych rezultatów podczas treningu. Tlen wspomaga pamięć i koncentrację, jak również zmniejsza poziom stresu. To powoduje, że minitlen nadaje się świetnie dla studentów przygotowujących się do egzaminów albo biznesmenów negocjujących ważny kontrakt. Tlen przydaje się również do szybszego pozbycia się tzw. kaca, ponieważ pomaga w jego szybszym zneutralizowaniu do substancji nieszkodliwych dla organizmu.

Inhalacyjny tlen w puszce

Tlen inhalacyjny w sprayu cechuje się wysokim stężeniem o2. Skoncentrowany minitlen mieści aż 14 litrów o2, które wystarczają na 140 aplikacji. Dzięki niewielkim rozmiarom opakowania tlen w puszce można łatwo i wygodnie przenosić. Produkt jest przeznaczony do stosowania w warunkach domowych, jak również w ratownictwie, placówkach medycznych czy gabinetach leczniczych. Wysoka wydajność i użyteczność wyrobu sprawia, że znakomicie zastępuje on w swym działaniu koncentrator tlenu.

Minitlen w puszce – właściwości i zastosowanie

Minitlen w sprayu to wyrób przeznaczony przede wszystkim dla astmatyków, osób z niewydolnością oddechową i chorych na POCHP, ponieważ wykorzystywanie wyższego stężenia tlenu powoduje jego szybsze przyswojenie, nawet w przypadku obkurczonych oskrzeli. Jest dedykowany także osobom przewlekle chorym, bowiem dzięki zwiększonej ilości czystego tlenu organizm szybciej oczyszcza się z bakterii i wirusów. To również polecane rozwiązanie dla niemowląt i starszych dzieci z niedoborem tlenu, ze względu na efektywne zwiększanie ciśnienia cząsteczkowego w krwi tętniczej. Produkt z powodzeniem mogą stosować osoby z nadwagą i otyłe, gdyż tlen stanowi najważniejszy czynnik wspomagający metabolizm w procesie trawienia posiłków tłustych lub z dużą ilością węglowodanów, a także alkoholu i cukru. Dostarczanie tlenu pomaga ponadto odprężyć się i zasnąć, co sprawia, że wyrób nadaje się doskonale dla osób przewlekle zmęczonych, cierpiących na bezdech senny czy bezsenność. W przypadku sportowców tlen w puszce stanowi dobre źródło energii dla mózgu i mięśni oraz pomaga w regeneracji.

Produkt nadaje się także dla kierowców zawodowych ze względu na to, że stosowanie tlenu zwiększa szybkość reakcji, poprawia czujność oraz redukuje poczucie senności i chęci ziewania nawet podczas długich, monotonnych tras. Również osoby podróżujące docenią właściwości i zalety tlenu w puszce. Tlen niweluje bowiem niedokrwienie z powodu zmniejszonej ilości o2 na wysokościach podczas podróży samolotem, a tym samym ogranicza drętwienie nóg. Dobre dotlenienie organizmu jest też niezbędne w przypadku sportowców, zwłaszcza biorących udział w treningach wysokogórskich, gdzie tlen jest bardzo rozrzedzony. Tlen w sprayu pomaga w osiąganiu lepszych rezultatów podczas treningu.

Tlen wspomaga pamięć i koncentrację, jak również zmniejsza poziom stresu. To powoduje, że minitlen nadaje się świetnie dla studentów przygotowujących się do egzaminów albo biznesmenów negocjujących ważny kontrakt. Tlen przydaje się również do szybszego pozbycia się tzw. kaca, ponieważ pomaga w jego szybszym zneutralizowaniu do substancji nieszkodliwych dla organizmu.

Dane techniczne

SKU TOW016174
Kod EAN 5902211108207
Grupa produktów Koncentratory tlenu
Marka INNY
Stawka podatku VAT 8%

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.