TOW009014 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/v/i/visomed-sohear-do-uszu-do-samolotu-dla-dzieci.jpg VISIOMED VISIOMED G03317
TOW009014
Ocena
5/5
Podziel się
40
40.00
00
PLN
Cena Netto: 32,52 PLN

Wyróżniki

1 para Dla dzieci Bezpieczne latanie Filtr akustyczny Dopasowują się Z bardzo miękkiego materiału Wielokrotnego użytku Plastikowe pudełeczko

Opis

Bezpieczne latanie dla dzieci - ochrona słuchu SoHear Comfort, specjalnie zaprojektowane zatyczki do latania, nadają się szczególnie do startu i lądowania. SoHear Comfort chronią przed bólem odczuwanym podczas zmian ciśnienia. Ciśnienie jest regulowane przez filtr akustyczny. Zatyczki SoHear Comfort są łatwe w użyciu i pasują większości do kształtu kanału słuchowego. Zatyczki nie powodują nieprzyjemnego uczucia nacisku na kanał słuchowy, ponieważ wykonane są z bardzo miękkiego materiału. Zatyczki w przeciągu kilku minut idealnie dopasowują się do kształtu kanału słuchowego. Wielokrotnego użytku. Dołączone plastikowe pudełeczko do przechowywania zatyczek. Zatyczki do uszu SoHear Comfort ze specjalnego silikonu pomagają zwalczać ból ucha spowodowany zmianami ciśnienia. Ciśnienie jest równoważone w obu uszach. Jak korzystać: 1. Przed użyciem zatyczki muszą być czyste, suche i nieuszkodzone. 2. Włóż zatyczki do kanału słuchowego, lekko pociągając ucho do góry. 3. Gdy ciśnienie powróci do normy, odczekaj 5 minut, aby usunąć zatyczki. Zatyczki wielokrotnego użytku do przechowywania w oryginalnym opakowaniu.  

Bezpieczne latanie dla dzieci - ochrona słuchu

SoHear Comfort, specjalnie zaprojektowane zatyczki do latania, nadają się szczególnie do startu i lądowania. SoHear Comfort chronią przed bólem odczuwanym podczas zmian ciśnienia.

Ciśnienie jest regulowane przez filtr akustyczny.

Zatyczki SoHear Comfort są łatwe w użyciu i pasują większości do kształtu kanału słuchowego.

Zatyczki nie powodują nieprzyjemnego uczucia nacisku na kanał słuchowy, ponieważ wykonane są z bardzo miękkiego materiału.

Zatyczki w przeciągu kilku minut idealnie dopasowują się do kształtu kanału słuchowego.

Wielokrotnego użytku.

Dołączone plastikowe pudełeczko do przechowywania zatyczek.

Zatyczki do uszu SoHear Comfort ze specjalnego silikonu pomagają zwalczać ból ucha spowodowany zmianami ciśnienia. Ciśnienie jest równoważone w obu uszach.

Jak korzystać:

1. Przed użyciem zatyczki muszą być czyste, suche i nieuszkodzone.

2. Włóż zatyczki do kanału słuchowego, lekko pociągając ucho do góry.

3. Gdy ciśnienie powróci do normy, odczekaj 5 minut, aby usunąć zatyczki.

Zatyczki wielokrotnego użytku do przechowywania w oryginalnym opakowaniu.

 

Dane techniczne

SKU TOW009014
Kod EAN 3700609705074
Grupa produktów Zatyczki do uszu
Marka VISIOMED
Ilość sztuk w opakowaniu 1 sztuka
Stawka podatku VAT 23%

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.