TOW012414 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/2/0/2000px-visiooptica_dehli_marron-violet_g9034_copie.okulary-min_4.jpg VISIOMED G9036B
TOW012414
Ocena
5/5
Podziel się
66
66.00
00
PLN
Cena Netto: 53,66 PLN
Wybrany wariantVisioptica By Visiomed France Delhi-+ 1,5 Szaro niebieskie
 1. + 1,5 Szaro niebieskie

  Visioptica By Visiomed France Delhi-+ 1,5 Szaro niebieskie
 2. + 1 Szaro niebieskie

  Visioptica By Visiomed France Delhi-+ 1 Szaro niebieskie
 3. + 3,5 Brązowo fioletowe...

  Visioptica By Visiomed France Delhi-+ 3,5 Brązowo fioletowe
 4. + 2 Szaro niebieskie

  Visioptica By Visiomed France Delhi-+ 2 Szaro niebieskie
 5. + 1,5 Różowe

  Visioptica By Visiomed France Delhi-+ 1,5 Różowe
 6. + 3 Szaro niebieskie

  Visioptica By Visiomed France Delhi-+ 3 Szaro niebieskie
 7. + 1 Brązowo fioletowe

  Visioptica By Visiomed France Delhi-+ 1 Brązowo fioletowe
 8. + 2,5 Różowe

  Visioptica By Visiomed France Delhi-+ 2,5 Różowe
 9. + 2 Brązowo fioletowe

  Visioptica By Visiomed France Delhi-+ 2 Brązowo fioletowe
 10. + 3,5 Różowe

  Visioptica By Visiomed France Delhi-+ 3,5 Różowe
 11. + 3 Brązowo fioletowe

  Visioptica By Visiomed France Delhi-+ 3 Brązowo fioletowe
 12. + 1 Różowe

  Visioptica By Visiomed France Delhi-+ 1 Różowe
 13. + 2,5 Szaro niebieskie

  Visioptica By Visiomed France Delhi-+ 2,5 Szaro niebieskie
 14. + 2 Różowe

  Visioptica By Visiomed France Delhi-+ 2 Różowe
 15. + 3,5 Szaro niebieskie

  Visioptica By Visiomed France Delhi-+ 3,5 Szaro niebieskie
 16. + 1,5 Brązowo fioletowe...

  Visioptica By Visiomed France Delhi-+ 1,5 Brązowo fioletowe
 17. + 3 Różowe

  Visioptica By Visiomed France Delhi-+ 3 Różowe
 18. + 2,5 Brązowo fioletowe...

  Visioptica By Visiomed France Delhi-+ 2,5 Brązowo fioletowe

Wyróżniki

Piękne oprawki Progresywne szkła Z powłoką antyrefleksyjną Giętkie zauszniki

Opis

Okulary Visiomed Delhi z kolekcji 2019 to progresywne szkła z powłoką antyrefleksyjną i oszronione oprawki w kolorze: czerwonym, brązowym lub szarym. Modne okulary pasujące do większości kształtów twarzy. Oprawki wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Soczewki są akrylowe, utwardzane odporne na zarysowania i ścieranie. Soczewki progresywne by widzieć wyraźniej od bliży aż po dal Dzięki soczewkom progresywnym nie ma żadnych ograniczeń dotyczących widzenia, więc codzienne czynności nie nastręczają żadnych trudności. Mając szkła progresywne, dostrzeżemy każdy szczegół. Taka opcja to marzenie chyba wszystkich osób, które zmagają się z wadą wzroku. I to niezależnie od jej wielkości. Warto też wiedzieć, że szkła progresywne to dobre rozwiązanie nie tylko dla osób 40+, ale też dla tych, które systematycznie muszą zmieniać okulary bądź mają kilka par jednocześnie (np. jedne na co dzień, drugie do czytania). Asferyczne soczewki z powłoką antyrefleksyjną Dzięki temu, że soczewki asferyczne wywołują mniej zniekształceń obrazu niż płaskie soczewki sferyczne, osoby noszące takie soczewki widzą wyraźnie i bardziej komfortowo.  Powłoka antyrefleksyjna wzmacnia kontrast widzenia oraz nie obniża transmisji światła, co w efekcie umożliwia większą przejrzystość odbieranego przez oczy obrazu. Właściwie więc powinna ona być zamawiana do każdych szkieł, ponieważ bez względu na warunki, w jakich korzysta się z okularów, zawsze podnosi jakość widzenia. Giętkie zauszniki idealnie dopasują się do kształtu głowy Zausznik wyposażony w zawiasy typu flex zwiększa komfort noszenia okularów. Zauszniki okularowe powinny zostać dopasowane tak, aby na skroniach nie był odczuwany ucisk. Często taki ucisk na skronie jest mylnie uznawany za oznaczający, że okulary są dobrze dopasowane. Optymalnie dopasowane zauszniki powinno „czuć się za uchem,” aby nie doszło do tego, że cały ciężar okularów będzie opierał się na nosie. Okulary dostępne są w następujących dioptriach: +1.0; +1.5; +2.0; +2.5; +3.0; +3.5. W zestawie z okularami etui gratis. Wymiary: wysokość soczewki z oprawką: 4,5 cm; szerokość soczewki z oprawką (między zausznikami): 14 cm; długość zausznika: 14 cm.  

Okulary Visiomed Delhi z kolekcji 2019 to progresywne szkła z powłoką antyrefleksyjną i oszronione oprawki w kolorze: czerwonym, brązowym lub szarym. Modne okulary pasujące do większości kształtów twarzy. Oprawki wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Soczewki są akrylowe, utwardzane odporne na zarysowania i ścieranie.

visiomed delhi

Soczewki progresywne by widzieć wyraźniej od bliży aż po dal

Dzięki soczewkom progresywnym nie ma żadnych ograniczeń dotyczących widzenia, więc codzienne czynności nie nastręczają żadnych trudności. Mając szkła progresywne, dostrzeżemy każdy szczegół. Taka opcja to marzenie chyba wszystkich osób, które zmagają się z wadą wzroku. I to niezależnie od jej wielkości. Warto też wiedzieć, że szkła progresywne to dobre rozwiązanie nie tylko dla osób 40+, ale też dla tych, które systematycznie muszą zmieniać okulary bądź mają kilka par jednocześnie (np. jedne na co dzień, drugie do czytania).

Asferyczne soczewki z powłoką antyrefleksyjną

Dzięki temu, że soczewki asferyczne wywołują mniej zniekształceń obrazu niż płaskie soczewki sferyczne, osoby noszące takie soczewki widzą wyraźnie i bardziej komfortowo.  Powłoka antyrefleksyjna wzmacnia kontrast widzenia oraz nie obniża transmisji światła, co w efekcie umożliwia większą przejrzystość odbieranego przez oczy obrazu. Właściwie więc powinna ona być zamawiana do każdych szkieł, ponieważ bez względu na warunki, w jakich korzysta się z okularów, zawsze podnosi jakość widzenia.

Giętkie zauszniki idealnie dopasują się do kształtu głowy

Zausznik wyposażony w zawiasy typu flex zwiększa komfort noszenia okularów. Zauszniki okularowe powinny zostać dopasowane tak, aby na skroniach nie był odczuwany ucisk. Często taki ucisk na skronie jest mylnie uznawany za oznaczający, że okulary są dobrze dopasowane. Optymalnie dopasowane zauszniki powinno „czuć się za uchem,” aby nie doszło do tego, że cały ciężar okularów będzie opierał się na nosie.

Okulary dostępne są w następujących dioptriach: +1.0; +1.5; +2.0; +2.5; +3.0; +3.5. W zestawie z okularami etui gratis.

Wymiary: wysokość soczewki z oprawką: 4,5 cm; szerokość soczewki z oprawką (między zausznikami): 14 cm; długość zausznika: 14 cm.

 

Dane techniczne

SKU TOW012414
Kod EAN 3700609705715
Grupa produktów Okulary
Marka VISIOMED
Wymiary wysokość soczewki z oprawką: 4,5 cm; szerokość soczewki z oprawką (między zausznikami): 14 cm; długość zausznika: 14 cm
Skład zestawu Okulary i etui
Dioptrie + 1,5 Szaro niebieskie
Stawka podatku VAT 23%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.