VITAMMY Space +

Termometr bezdotykowy mierzy szybko i precyzyjnie
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą
SKU
TOW009233
79,00 zł 73,15 zł
  • Czas wysyłki - 24 godzin
  • 14 dni na zwrot
79.00
Najważniejsze cechy
  • Pomiar w 1 s z odległości 3 cm
  • Czytelny ekran z podświetleniem
  • Dokładność 0.3º
  • Pamięć 10 pomiarów
  • Alarm gorączki
  • Temperatura w °C lub °F
  • Automatyczne wyłączanie
  • Wskaźnik zużycia baterii

Termometr bezdotykowy VITAMMY SPACE+ to:

Natychmiastowy pomiar w 1 s.

Dwa czujniki.

Bezpieczny pomiar z odległości 3 cm.

Czytelny ekran z podświetleniem.

Łatwa obsługa.

Ergonomiczny kształt.

Pomiar temeperatury ciała, płynów i otoczenia.

Dokładność 0,3º.

Pamięć 10 pomiarów.

Alarm gorączki.

Możliwość pokazania wyniku w °C / °F.

Automatyczne wyłączanie.

Wskaźnik zużycia baterii.

Baterie w zestawie.

vitammy space plus

vitammy space plus

VITAMMY SPACE+ ma natychmiastowy pomiar w 1 s

VITAMMY Space+ mierzy temperaturę jeszcze szybciej niż poprzednie modele dzięki 2 ultranowoczesnym czujnikom o wysokiej czułości. Pomiar będzie błyskawiczny, bo trwa mniej niż 1 sekundę! Łatwość obsługi sprawia, że niezależnie od tego, czy jesteś lekarzem, opiekunem czy po prostu dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich, VITAMMY Space+ na pewno i Tobie ułatwi życie.

Dwa czujniki - odległości i nowy czujnik podczerwieni

Termometr bezdotykowy VITAMMY SPACE+ jest bardzo precyzyjny i umożliwia automatyczny pomiar temperatury w momencie zbliżenia go do czoła na optymalną odległość. Możesz być pewien, że otrzymana wartość temperatury jest rzeczywista, ponieważ ulepszona konstrukcja czujników zapewnia powtarzalność pomiarów.

vitammy space plus

Bezpieczny pomiar z odległości 3 cm

Jego ultraczuły czujnik podczerwieni pozwala na dokładny pomiar z odległości 3 cm bez konieczności stykania się z ciałem. Pomiar jest szybki i bezstresowy. Eliminuje wszelkie ryzyko infekcji i powikłań. Korzystając z tego termometru, nie musisz budzić dziecka w nocy, a zabieg pomiaru temperatury jest bezbolesny i nie wymaga mycia lub dezynfekcji przed i po każdym użyciu.

Pomiar bezdotykowy jest jedyną całkowicie bezpieczną metodą pomiaru temperatury ciała VITAMMY SPACE+ to najlepszy wybór dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom jak największy komfort. Ponadto, termometr VITAMMY SPACE+ jest polecany również dla osób starszych, dla których pomiar temperatury inaczej byłby trudny lub niemożliwy do przeprowadzenia. 

vitammy space plus

Czytelny ekran z podświetleniem

Czytelny wyświetlacz oraz intuicyjne przyciski umożliwiają szybkie zrozumienie urządzenia. Dodatkowo, VITAMMY SPACE+ jest nie tylko cichy i wytrzymały, ale także wykonany z wielką starannością zgodnie z najwyższymi standardami jakości i zgodny z normami europejskimi dotyczącymi urządzeń medycznych.

Łatwa obsługa i ergonomiczny kształt

Niezwykle ergonomiczny kształt termometru sprawia, że pomiar temperatury jest łatwy i przyjemny Jego niewielka waga i idealnie zaprojektowany kształt pozwalają na pomiar peratury drugiej osoby, jak i pomiar samodzielny.

Pomiar temeperatury ciała, płynów i otoczenia

VITAMMY SPACE+ nie tylko umożliwia pomiar temperatury ciała, ale również wody, mleka, powietrza czy gotowych posiłków. Dzięki jego wszechstronności oszczędzisz czas i zadbasz o bezpieczeństwo swojej rodziny.

Dokładność 0,3º

Zapewnia precyzyjne i wiarygodne odczyty temperatury. Dzięki funkcji pamięci, możemy zapisywać i śledzić do 10 pomiarów Co jest szczególnie przydatne w monitorowaniu przebiegu gorączki.

Pamięć 10 pomiarów

Funkcja pamięci, umożliwiająca zapisanie 10 pomiarów, jest przydatna zarówno dla rodziców, którzy monitorują gorączkę u swoich dzieci, jak i dla osób, które chcą śledzić swoje parametry zdrowotne.

vitammy space plus

vitammy space plus

Alarm gorączki

Alarm gorączki informuje o przekroczeniu ustalonej granicy, co jest istotne w szybkim reagowaniu na podwyższoną temperaturę.

Możliwość pokazania wyniku w °C / °F

Możliwość wyboru jednostki temperatury (°C/°F) pozwala na dostosowanie wyników do preferencji użytkowników na całym świecie.

Automatyczne wyłączanie i wskaźnik zużycia baterii

Automatyczne wyłączanie oszczędza energię, a wskaźnik zużycia baterii zapewnia informacje o poziomie naładowania, co przekłada się na wygodę użytkowania.

Baterie w zestawie

Dostarczenie baterii w zestawie to dodatkowy atut, który zapewnia, że termometr jest gotowy do użycia od razu po zakupie.

Podmiot prowadzący reklame: Novamed.pl S.A. ul. Traktorowa 143, 91-203 Łódź
Producent: AViTA (WuJiang) Co., LTD.
Autoryzowany Przedstawiciel: MDSS GmbH

Zastosowanie:
Dzięki wykorzystaniu technologii podczerwieni niniejszy termometr wykonuje natychmiastowy pomiar temperatury na podstawie ciepła wytwarzanego przez powierzchnię skóry czoła lub przez inne przedmioty. Niniejszy produkt jest zgodny przepisami dyrektywy o wyrobach medycznych 93/42/EEC. Niniejszy termometr jest bezdotykowym termometrem medycznym, który umożliwia higieniczny, bezpieczny i bezproblemowy pomiar temperatury. Wystarczy zbliżyć termometr do czoła pacjenta lub przedmiotu.

Ryzyka:
Nie rozkręcaj, nie naprawiaj, ani nie przerabiaj termometru. Po każdym użyciu wyczyść soczewki termometru. Nie dotykaj soczewek palcami. Nie wolno przeprowadzać żadnych modyfikacji termometru. Zaleca się przeprowadzenie 3 pomiarów. Jeśli wyniki Si/ różne, najwyższy wynik należy uznać za prawidłowy. Nie wystawiaj termometru na działanie wysokich temperatur, dużej wilgotności oraz bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Uważaj, aby termometr nie by/ narażony na wstrząsy, upuszczenie. Co najmniej 30 minut przed pomiarem pacjent i termometr powinni znajdować się w temperaturze pokojowej. Nie wykonuj pomiaru w ciągu 30 minut od ukończenia ćwiczeń, kąpieli lub powrotu z dworu. Zużyte baterie zutylizuj zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie rozkręcaj termometru. Używaj termometru zgodnie z jego przeznaczeniem. Podczas pomiaru ostrożnie trzymaj termometr, aby go nie upuścić. Między kolejnymi pomiarami odczekaj 1 minutę. Jeśli pomiary wykonywane Si/ zbyt szybko, mogi/ pojawić się różnice w wynikach - należy wtedy wyznaczyć i wzi11ć pod uwagę średni// temperaturę. Nie istnieją bezwzględne normy temperatury ciała. Przechowuj wiarygodne wyniki pomiarów temperatury ciała, które będą mogły służyć jako punkt odniesienia w diagnozowaniu gorączki. Pomiar temperatury ciała jest jedynie wartością orientacyjną. Wyniki skonsultuj z lekarzem, który wdroży odpowiednie leczenie. Aby zweryfikować prawidłowość kalibracji termometru bezdotykowego, skontaktuj się z dystrybutorem lub producentem.

Dane techniczne
Dane techniczne
MarkaVITAMMY
SKUTOW009233
PodatekVAT 8%
Kod EAN7710813420379
BLOZ 79092699
Odległość pomiaru3 cm
Wyrób medycznyTAK
Prowadzący reklamęNovamed.pl S.A
ProducentAVITA (WuJiang) Co., Ltd.
Autoryzowany przedstawicielMDSS SmbH
Ryzyka-
ZastosowanieWyrób medyczny do pomiaru temperatury ciała.
Ilość sztuk w opakowaniu1 sztuka
Rodzaj baterii/zasilacza2 baterie AAA
Rodzaj i funkcje termometru5 in 1, bezdotykowy, na podczerwień, pomiar na czole, temperatura ciała, temperatura pomieszczenia, temperatura powierzchni
Miejsce pomiaruczoło pomiędzy brwiami
Waga urządzenia120 g (z bateriami)
Automatyczne wyłączenieTak
Dokładność pomiaru±0,3ºC
Zakres pomiaru34ºC - 43ºC
Czas pomiaru1 s
Podziałka na wyświetlaczu0,1°C
Pamięć urządzenia10 pomiarów
Polecane produkty
GIMA DISPOSABLE SCALPELS N. 23 - sterile
GIMA DISPOSABLE SCALPELS N. 23 - sterile Skalpele jednorazowe rozmiar 23
24,00 zł 22,22 zł
QMED ONE
QMED ONE Podpórka pod potylicę i żuchwę
154,00 zł 142,59 zł
QMED SCHANTZ NT-BAC SZARY ROZMIAR: B5
QMED SCHANTZ NT-BAC SZARY ROZMIAR: B5 Kołnierz ortopedyczny
35,00 zł 32,41 zł
 Velox Wipes NA Medisept wkład 100szt.
Velox Wipes NA Medisept wkład 100szt. Chusteczki do dezynfekcji bez alkoholu uzupełnienie
19,00 zł 17,59 zł
DOZOWNIK STERISOL Z RAMIENIEM PLATIKOWYM FIOLETOWY
DOZOWNIK STERISOL Z RAMIENIEM PLATIKOWYM FIOLETOWY OZOWNIK STERISOL Z RAMIENIEM PLATIKOWYM FIOLETOWY
134,00 zł 108,94 zł
Vitammy Autoband kolor pomarańczowy 10cm x 450cm
Vitammy Autoband kolor pomarańczowy 10cm x 450cm Elastyczny bandaż kohezyjny samoprzylepny
9,00 zł 8,33 zł