TOW004542 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/v/i/vitammy-wave-opakowanie-i-produkt-irygator-do-zebow.jpg VITAMMY VITAMMY RLI501
TOW004542
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller
166
166.00
00
PLN
Cena Netto: 134,96 PLN

Wyróżniki

1700 pulsów na minutę 3 tryby pracy Efektywne czyszczenie Pojemność zbiornika 180 ml 2 końcówki w zestawie Wodoszczelny i wodoodporny 2 lata gwarancji

Opis

Irygator Vitammy Wave do higieny jamy ustnej Stosowanie irygatora jest najszybszym i najskuteczniejszym sposobem oczyszczania przestrzeni międzyzębowych z resztek pokarmów, które zalegając mogą wpływać na pogorszenie stanu zębów oraz dziąseł. Silny strumień wody czyści wszystkie resztki między zębami. Irygator Vitammy Wave do higieny jamy ustnej wspomaga i przedłuża działanie szczoteczki do zębów jest urządzeniem szczególnie docenianym przez osoby z ciasnym zgryzem oraz noszące aparaty dentystyczne, korony i mosty oraz odbudowy protetyczne. Regularne oczyszczanie jamy ustnej pomaga zapobiegać stanom zapalnym dziąseł oraz ich podrażnieniom i krwawieniu. 3 tryby pracy irygatora Vitammy Wave 3 tryby pracy irygatora umożliwiają dobór mocy strumienia w zależności od skali wrażliwości zębów i dziąseł. W trybie normalnym strumień będzie czyścił ze standardową mocą, dla osób o nadwrażliwych dziąsłach i zębach dedykowany jest tryb delikatny, chcąc nie tylko oczyścić ale i wymasować dziąsła warto wybrać tryb pulsacyjny. normalny - zwykly tryb wodnej nitki do zębów; delikatny - delikatne czyszczenie wrażliwych dziąseł; pulsacyjny - czyszczenie i masowanie dziąseł. Wydajny i efektywny irygator Vitammy Wave Vitammy Wave osiąga wysoką skuteczność czyszczenia ze względu na bardzo dobre parametry, ciśnienie maksymalne wynosi 551 kPa a irygator pulsuje z prędkością 1700 pulsów na minutę. Vitammy Wave jest urządzeniem wodoszczelnym i wodoodpornym. Zbiornik o pojemności 180 ml można napełniać płukanką dentystyczną, wodą lub płynem. Warto zasięgnąć konsultacji stomatologicznej przed rozpoczęciem stosowania irygatora. W zestawie Do irygatora Vitammy Wave dołączono 2 wymienne końcówki, ładowarkę, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim.  Gwarancja Irygator Vitammy Wave posiada 2 letnią gwarancję.

Irygator Vitammy Wave do higieny jamy ustnej

Stosowanie irygatora jest najszybszym i najskuteczniejszym sposobem oczyszczania przestrzeni międzyzębowych z resztek pokarmów, które zalegając mogą wpływać na pogorszenie stanu zębów oraz dziąseł.

Silny strumień wody czyści wszystkie resztki między zębami.

Irygator Vitammy Wave do higieny jamy ustnej wspomaga i przedłuża działanie szczoteczki do zębów jest urządzeniem szczególnie docenianym przez osoby z ciasnym zgryzem oraz noszące aparaty dentystyczne, korony i mosty oraz odbudowy protetyczne. Regularne oczyszczanie jamy ustnej pomaga zapobiegać stanom zapalnym dziąseł oraz ich podrażnieniom i krwawieniu.

vitammy wave

3 tryby pracy irygatora Vitammy Wave

3 tryby pracy irygatora umożliwiają dobór mocy strumienia w zależności od skali wrażliwości zębów i dziąseł. W trybie normalnym strumień będzie czyścił ze standardową mocą, dla osób o nadwrażliwych dziąsłach i zębach dedykowany jest tryb delikatny, chcąc nie tylko oczyścić ale i wymasować dziąsła warto wybrać tryb pulsacyjny.

  • normalny - zwykly tryb wodnej nitki do zębów;

  • delikatny - delikatne czyszczenie wrażliwych dziąseł;

  • pulsacyjny - czyszczenie i masowanie dziąseł.

Wydajny i efektywny irygator Vitammy Wave

Vitammy Wave osiąga wysoką skuteczność czyszczenia ze względu na bardzo dobre parametry, ciśnienie maksymalne wynosi 551 kPa a irygator pulsuje z prędkością 1700 pulsów na minutę. Vitammy Wave jest urządzeniem wodoszczelnym i wodoodpornym. Zbiornik o pojemności 180 ml można napełniać płukanką dentystyczną, wodą lub płynem. Warto zasięgnąć konsultacji stomatologicznej przed rozpoczęciem stosowania irygatora.

W zestawie

Do irygatora Vitammy Wave dołączono 2 wymienne końcówki, ładowarkę, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim. 

Gwarancja

Irygator Vitammy Wave posiada 2 letnią gwarancję.

Dane techniczne

SKU TOW004542
Kod EAN 6970075430054
BLOZ 7 9080845
Grupa produktów Irygatory
Marka VITAMMY
Zasilanie Akumulator
Dodatkowe informacje Ciśnienie maksymalne - 551 kPa
Pojemność zbiornika 180 ml
pulsow / min 1700 pulsów/min
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

instrukcja obsługi VITAMMY WAVE Deklaracja zgodności

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.