TOW015059 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/s/t/sterilon-flow-72w-zdj-2-min.jpg LENA LIGHTING STERILON 246456
TOW015059
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller Promocja
1 342
00
PLN
CENA PROMOCYJNA
1 200
1200.00
00
PLN
Cena Netto: 975,61 PLN
Wybrany wariantLena Lighting Sterilon Flow 72W UV-C dwufunkcyjna
 1. 72W

  Lena Lighting Sterilon Flow 72W UV-C dwufunkcyjna
 2. 72W MONO z licznikiem

  Lena Lighting Sterilon FLOW 72W MONO
 3. 72W MONO

  Lena Lighting Sterilon FLOW 72W MONO
 4. 72W z licznikiem

  Lena Lighting Sterilon Flow 72W UV-C dwufunkcyjna z licznikiem czasu pracy
 5. 72W z licznikiem

  Lena Lighting Sterilon Flow 72W UV-C dwufunkcyjna z zabezpieczeniem i licznikiem czasu pracy
 6. 72W PREMIUM

  Lena Lighting Sterilon Flow 72W dwufunkcyjna PREMIUM
 7. 72W PREMIUM

  Lena Lighting Sterilon Flow 72W UV-C dwufunkcyjna PREMIUM czarno-złota
 8. 144W z licznikiem

  Lena Lighting Sterilon Flow 144W
 9. 144W z licznikiem i zab....

  Lena Lighting Sterilon Flow 144W
 10. 144W

  Lena Lighting Sterilon Flow 144W UV-C dwufunkcyjna
 11. 144W PREMIUM

  Lena Lighting Sterilon Flow 144W dwufunkcyjna PREMIUM czarno-złota
 12. 144W PREMIUM

  Lena Lighting Sterilon Flow 144W dwufunkcyjna PREMIUM

Wyróżniki

Przepływowa dezynfekcja Można przebywać w pomieszczeniu 72 W 160 m3/godz Atest PZH NEUTRALIZACJA 99.9% WIRUSÓW wirusobójcza bakteriobójcza antywirusowa dezynfekcja

Opis

Dezynfekcja w hotelach, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, restauracjach, przedszkolach i szkołach Przepływowe lampy UV-C STERILON FLOW 72W wykorzystując światło ultrafioletowe (UV-C), są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z otoczenia wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Lampy polecane do wykorzystania w obiektach usługowych (salony fryzjerskie, kosmetyczne, manicure), placówkach służby zdrowia, hotelach, restauracjach, jednostkach administracji publicznej, placówkach edukacyjnych i opiekuńczych, a także do zastosowań prywatnych. We współpracy z przedsiębiorcami w dobie pandemii skonstruowaliśmy zestaw do dezynfekcji pomieszczeń  działający w oparciu promieniowanie UV-C. Lampy do dezynfekcji i sterylizacji działają wszędzie tam gdzie potrzebujesz. Metoda uznana przez WHO i GIS jako jedna z form walki z koronawirusem. Technologia stosowana do walki z koronawirusem w Chinach i w Europie. Ergonomiczna konstrukcja lampy dostosowana do długoterminowej pracy. Brak konieczności angażowania dodatkowych zasobów osobowych. Funkcjonalności zapewniające bezpieczeństwo. Lampa antywirusowa UV-C STERILON FLOW posiada ATEST PZH Lampy wirusobójcze UV-C STERILON FLOW 72W to urządzenia dwufunkcyjne. Funkcja przepływowej dezynfekcji powietrza Dzięki wymuszonej cyrkulacji, powietrze przechodzi przez wnętrze lampy, gdzie zostaje naświetlone i zdezynfekowane, a następnie wyparte na zewnątrz. Osłonięte światło UV-C nie wydostaje się na zewnątrz lampy, dzięki czemu może ona być wykorzystywana w pomieszczeniach, gdzie trzeba bezpiecznie i skutecznie zdezynfekować powietrze w obecności ludzi. Lampy wirusobójcze UV-C STERILON FLOW 72W to urządzenia dwufunkcyjne. Funkcja bezpośredniej dezynfekcji powierzchni Po otwarciu przesłony źródła światła wystarczy skierować lampę bezpośrednio na powierzchnię przez określony czas, aby skutecznie ją zdezynfekować. Należy jednak pamiętać, że światło UV-C jest szkodliwe dla skóry i oczu.Wykorzystując lampę w tej formie nie można znajdować się w zasięgu strumienia światła, a przed jej użyciem wymagane jest zapoznanie się z instrukcją obsługi dołączoną do produktu. Zalety wirusobójczej lampy UV  NEUTRALIZACJA 99,9% WIRUSÓW Funkcja przepływowej dezynfekcji powietrza Funkcja jednokierunkowej bezpośredniej dezynfekcji powierzchni Maksymalny metraż (kubatura) dezynfekowanego pomieszczenia przy dezynfekcji przepływowej: 75 m3 Powierzchnia naświetlania przy dezynfekcji bezpośredniej z odległości 1 m: 7 m2 Rodzaj światła: ultrafioletowe UV-C Długość Fali UV-C: 253,7 nm Klasa ochronności: I Kolor: obudowa biały mat, front srebrny ocynkowany Kolor frontu: srebrny ocynkowany Przepływ powietrza: 160 m3/h Filtr przeciwkurzowy Miejsce na filtr HEPA Żywotność źródła światła: 9000h Napięcie zasilające: 220-240V Stopień szczelności: IP20 Przewód zasilający: 3m Włącznik on-off Wymiary (A/B/C) [mm]: 160x160x724 Możliwość doposażenia w kółka prowadzące

lampa wirusobójcza

Dezynfekcja w hotelach, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, restauracjach, przedszkolach i szkołach

Przepływowe lampy UV-C STERILON FLOW 72W wykorzystując światło ultrafioletowe (UV-C), są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z otoczenia wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu.

Lampy polecane do wykorzystania w obiektach usługowych (salony fryzjerskie, kosmetyczne, manicure), placówkach służby zdrowia, hotelach, restauracjach, jednostkach administracji publicznej, placówkach edukacyjnych i opiekuńczych, a także do zastosowań prywatnych.

We współpracy z przedsiębiorcami w dobie pandemii skonstruowaliśmy zestaw do dezynfekcji pomieszczeń  działający w oparciu promieniowanie UV-C. Lampy do dezynfekcji i sterylizacji działają wszędzie tam gdzie potrzebujesz. Metoda uznana przez WHO i GIS jako jedna z form walki z koronawirusem. Technologia stosowana do walki z koronawirusem w Chinach i w Europie. Ergonomiczna konstrukcja lampy dostosowana do długoterminowej pracy. Brak konieczności angażowania dodatkowych zasobów osobowych. Funkcjonalności zapewniające bezpieczeństwo.

Lampa antywirusowa UV-C STERILON FLOW posiada ATEST PZH

atest

Lampy wirusobójcze UV-C STERILON FLOW 72W to urządzenia dwufunkcyjne. Funkcja przepływowej dezynfekcji powietrza

Dzięki wymuszonej cyrkulacji, powietrze przechodzi przez wnętrze lampy, gdzie zostaje naświetlone i zdezynfekowane, a następnie wyparte na zewnątrz. Osłonięte światło UV-C nie wydostaje się na zewnątrz lampy, dzięki czemu może ona być wykorzystywana w pomieszczeniach, gdzie trzeba bezpiecznie i skutecznie zdezynfekować powietrze w obecności ludzi.

Lampy wirusobójcze UV-C STERILON FLOW 72W to urządzenia dwufunkcyjne. Funkcja bezpośredniej dezynfekcji powierzchni

Po otwarciu przesłony źródła światła wystarczy skierować lampę bezpośrednio na powierzchnię przez określony czas, aby skutecznie ją zdezynfekować. Należy jednak pamiętać, że światło UV-C jest szkodliwe dla skóry i oczu.
Wykorzystując lampę w tej formie nie można znajdować się w zasięgu strumienia światła, a przed jej użyciem wymagane jest zapoznanie się z instrukcją obsługi dołączoną do produktu.

STERILON FLOW 72W

Zalety wirusobójczej lampy UV 

 • NEUTRALIZACJA 99,9% WIRUSÓW
 • Funkcja przepływowej dezynfekcji powietrza
 • Funkcja jednokierunkowej bezpośredniej dezynfekcji powierzchni
 • Maksymalny metraż (kubatura) dezynfekowanego pomieszczenia przy dezynfekcji przepływowej: 75 m3
 • Powierzchnia naświetlania przy dezynfekcji bezpośredniej z odległości 1 m: 7 m2
 • Rodzaj światła: ultrafioletowe UV-C
 • Długość Fali UV-C: 253,7 nm
 • Klasa ochronności: I
 • Kolor: obudowa biały mat, front srebrny ocynkowany
 • Kolor frontu: srebrny ocynkowany
 • Przepływ powietrza: 160 m3/h
 • Filtr przeciwkurzowy
 • Miejsce na filtr HEPA
 • Żywotność źródła światła: 9000h
 • Napięcie zasilające: 220-240V
 • Stopień szczelności: IP20
 • Przewód zasilający: 3m
 • Włącznik on-off
 • Wymiary (A/B/C) [mm]: 160x160x724

Możliwość doposażenia w kółka prowadzące

Dane techniczne

SKU TOW015059
Kod EAN 5905963246456
Grupa produktów Lampy bakteriobójcze
Typ lampy bakteriobójczej przepływowa
Mocowanie lampy wolnostojąca
Marka LENA LIGHTING
Wymiary [mm]: 160x160x724
Napięcie zasilania 220-240V
Pobór mocy 86 W
Trwałość promiennika 9000h
Wydajność wentylatora (m3/h) 160 m3/h
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

ce Instrukcja Atest

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.