TOW012843 https://novamed.pl/media/catalog/product/cache/1/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/p/l/plastry_salvequick_aqua_block_2_.jpg SALVEQUICK SALVEQUICK 79103
TOW012843
Ocena
5/5
Podziel się
27
27
00
Cena Netto: 25,00 PLN

Wyróżniki

Zestaw dla całej rodziny

Opis

Plastry SALVEQUICK, Aqua Block Kids, 12 sztuk Wodoszczelne plastry Salvequick Aqua Block bazują na koncepcji gojenia ran w środowisku wilgotnym, dzięki czemu rany goją się szybciej i zmniejsza się ryzyko powstawania blizny. Przyspiesza gojenie, zmniejsza ryzyko powstawania blizn. Wodoszczelny, otaczający ranę z czterech stron (system Aqua Block), zmniejszający ryzyko przedostawania się zabrudzeń i bakterii do rany, jest dyskretny (transparentny plaster w kolorze beżowym). Warstwa wierzchnia wykonana z zaawansowanego, ultracienkiego, bardzo elastyczny, wysoce przewiewny, idealny dla osób aktywnych. Zastosowanie: do opatrywania skaleczeń. Sposób użycia: stosować na czystą i osuszoną skórę. Opatrunek należy zmieniać codziennie. Plaster jednorazowego użytku. Plastry SALVEQUICK, Aqua Block, 16 sztuk. Plastry z opatrunkiem SALVEQUICK AQUA BLOCK są oddychające, wodoodporne elastyczne dopasowują sie do kształtu ciała. Przyspiesza gojenie się ran i zmniejsza ryzyko powstawania blizn. Zastosowanie: na rany. Sposób użycia: po naklejeniu plastra usuń wierzchnią warstwę ochronną (niebieski płatek). Oczyść ranę, upewnij się, że nie jest zainfekowana. Opatrunek zmieniaj codziennie. Gratis kolorowa chusta.

Plastry SALVEQUICK, Aqua Block Kids, 12 sztuk

Wodoszczelne plastry Salvequick Aqua Block bazują na koncepcji gojenia ran w środowisku wilgotnym, dzięki czemu rany goją się szybciej i zmniejsza się ryzyko powstawania blizny.

Przyspiesza gojenie, zmniejsza ryzyko powstawania blizn.

Wodoszczelny, otaczający ranę z czterech stron (system Aqua Block), zmniejszający ryzyko przedostawania się zabrudzeń i bakterii do rany, jest dyskretny (transparentny plaster w kolorze beżowym).

Warstwa wierzchnia wykonana z zaawansowanego, ultracienkiego, bardzo elastyczny, wysoce przewiewny, idealny dla osób aktywnych.

Zastosowanie: do opatrywania skaleczeń.

Sposób użycia: stosować na czystą i osuszoną skórę. Opatrunek należy zmieniać codziennie. Plaster jednorazowego użytku.

Plastry SALVEQUICK, Aqua Block, 16 sztuk.

Plastry z opatrunkiem SALVEQUICK AQUA BLOCK są oddychające, wodoodporne elastyczne dopasowują sie do kształtu ciała.

Przyspiesza gojenie się ran i zmniejsza ryzyko powstawania blizn.

Zastosowanie: na rany.

Sposób użycia: po naklejeniu plastra usuń wierzchnią warstwę ochronną (niebieski płatek). Oczyść ranę, upewnij się, że nie jest zainfekowana. Opatrunek zmieniaj codziennie.

Gratis kolorowa chusta.

Dane techniczne

SKU TOW012843
Kod EAN 5901045079103
BLOZ 7 9088192
Kod Dostawcy SALVEQUICK 79103
Marka SALVEQUICK
Stawka podatku VAT 8%

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.