W tej kategorii znajdziesz różnego typu akcesoria weterynaryjne, takie jak materiały opatrunkowe, wzierniki czy lampy niezbędne zarówno w diagnostyce, jak i podczas rozmaitych zabiegów leczniczych. Dostarczamy wyłącznie najwyższej jakości akcesoria dla weterynarza w korzystnych cenach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zaopatrzenia się w sprzęt od najlepszych producentów.

Lampy weterynaryjne

Wysokiej jakości lampy weterynaryjne są niezbędnym elementem wyposażenia każdego specjalistycznego gabinetu. Oferujemy zarówno modele stacjonarne, jak i przenośne, idealne przy zabiegach wymagających szczególnej precyzji. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym statywom i uchwytom mogą być umieszczone w dowolnym miejscu, zapewniając zawsze doskonałe oświetlenie.

W ofercie Novamed dostępne są lampy weterynaryjne wykorzystujące technologię LED. Zapewniają one dużą jasność i widzenie w naturalnych kolorach oraz niskie zużycie energii elektrycznej. To nowoczesne akcesoria dla weterynarza, cechujące się trwałością i długą żywotnością.

Materiały opatrunkowe

Odpowiednie materiały opatrunkowe takie jak plaster weterynaryjny oraz preparaty do dezynfekcji stanowią kluczowy element zapewniający skuteczność przeprowadzanych zabiegów. W asortymencie Novamed znalazły się produkty pozwalające na zachowanie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa i higieny. W skład naszej oferty weszły takie elementy jak specjalny, samoprzylepny plaster dla zwierząt, opracowany w taki sposób, by utrudnić jego zerwanie, a co za tym idzie – rozdrapywanie lub lizanie ran. Wykonany z wysokiej klasy materiałów plaster weterynaryjny nie krępuje ruchów ani nie uciska, zapewniając przy tym dostęp powietrza do gojących się tkanek.

Każdy plaster dla zwierząt dostępny w naszej ofercie spełnia takie same wymogi jak inne niezbędne akcesoria dla weterynarza – jest łatwy do założenia, a przy tym w pełni bezpieczny dla pacjenta.

Wzierniki weterynaryjne

Nasza oferta obejmuje również takie sprzęty jak specjalistyczne wzierniki weterynaryjne o różnych zastosowaniach. Znajdziesz u nas modele przeznaczone zarówno dla małych, jak i dużych zwierząt. Kategoria ta obejmuje m.in. wzierniki weterynaryjne ginekologiczne i laryngologiczne, a także akcesoria do otoskopów.

Podobnie jak inne przyrządy weterynaryjne dostępne w Novamed, wzierniki wyróżniają się nowoczesną konstrukcją i wysoką jakością wykonania. Dzięki temu są łatwe w użytku, zapewniając precyzję oraz bezpieczeństwo badania.

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę