Instrumenty do pompowania płynów pod ciśnieniem to niezbędny element wyposażenia każdego szpitala i karetki pogotowia. W ofercie Novamed znajdziesz najwyższej klasy sprzęt zapewniający stabilne utrzymywanie parametrów podawanego płynu. Nasze produkty to gwarancja skutecznej opieki nad pacjentem. Dostępne są w kilku wersjach, również bez lateksu. Wysokiej jakości mankiety z manometrem pozwalają na dokładną kontrolę podciśnienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wygodnych zakupów online.

Aparaty do podawania płynów pod ciśnieniem

Instrumenty do pompowania płynów pod ciśnieniem przeznaczone są do użytku profesjonalnego. Wykorzystuje się je przede wszystkim w karetkach, ale także w klinikach i na oddziałach szpitalnych. W skład naszej oferty wchodzą aparaty do podawania płynów w kilku wariantach, różniących się między sobą przede wszystkim pojemnością zbiornika. Dostępne są modele o pojemnościach od 500 do 5000 ml. Będące częścią urządzeń odpowiednio skonstruowane mankiety z manometrem pozwalają na precyzyjną kontrolę ciśnienia, pod jakim znajduje się podawany pacjentowi roztwór. W niektórych aparatach posiadają one przezroczyste fronty, dzięki czemu można łatwo kontrolować poziom zawartości płynu infuzyjnego oraz jego stan.

Bezpieczne instrumenty do pompowania płynów pod ciśnieniem

Aparaty do podawania płynów dostępne w Novamed spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Przy ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie bezpieczne materiały, które nie uwalniają żadnych szkodliwych związków, które potencjalnie mogą być absorbowane wraz z podawanym płynem.

Cieszące się szczególną popularnością produkty firmy Riester posiadają hermetyczne zamknięcia, dzięki którym do roztworu nie mogą przeniknąć żadne zanieczyszczenia czy drobnoustroje. Mankiety z manometrem wchodzące w skład oferowanych przez nas aparatów dodatkowo chronią roztwór przed działaniem światła i wilgoci.

Trwałe i praktyczne

Przeznaczone do użytku szpitalnego instrumenty do pompowania płynów pod ciśnieniem wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów zapewniających im wyjątkową trwałość. Prawidłowo użytkowane, oferowane przez nas mankiety z manometrem będą doskonale spełniać swoją funkcję przez wiele lat.

Mankiety powstały z tkanin, które mogą być prane nawet w 60 stopniach Celsjusza. Z kolei znajdujące się wewnątrz aparatów do podawania płynów membrany zostały specjalnie wzmocnione, dzięki czemu zachowują swoje właściwości nawet przy intensywnej eksploatacji.

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
 1. Riester Metpak-5000 ml
  Riester Metpak-5000 ml Aparat do podawania płynów pod ciśnieniem Metpak
  586,00 zł 542,59 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
 2. Riester Metpak-1000 ml
  Riester Metpak-1000 ml Aparat do podawania płynów pod ciśnieniem Metpak
  437,00 zł 404,63 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
 3. Riester Metpak-500 ml
  Riester Metpak-500 ml Aparat do podawania płynów pod ciśnieniem Metpak
  431,00 zł 399,07 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
 4. Riester Metpak-3000 ml
  Riester Metpak-3000 ml Aparat do podawania płynów pod ciśnieniem Metpak
  604,00 zł 559,26 zł
  Czas wysyłki - 45 dni
 5. Pęcherz do metpak RIESTER 3000ml 11235-536
  Pęcherz do metpak RIESTER 3000ml 11235-536 Pęcherz do aparatu METPAK do podawania płynów pod ciśnieniem / infuzji ciśnieniowej
  240,00 zł 222,22 zł
  • Pęcherz do infuzji ciśnieniowej
  Czas wysyłki - 45 dni
na stronę