Otoskopy weterynaryjne dostępne w naszym sklepie to nowoczesne urządzenia wyróżniające się dokładnością i doskonałą jakością wykonania. Wykorzystywane przede wszystkim przez laryngologów, stanowią jedno z najważniejszych narzędzi diagnostycznych w codziennej praktyce. Dlatego oferujemy szeroki wybór otoskopów weterynaryjnych przeznaczonych dla różnych grup pacjentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do wygodnych zakupów online.

Jakość i precyzja

W Novamed znajdziesz otoskopy weterynaryjne pozwalające na precyzyjną obserwację, umożliwiające wykrycie różnych patologii oraz schorzeń ucha zewnętrznego i środkowego. Oferujemy zarówno modele stworzone z myślą o małych, jak i dużych zwierzętach. Nowoczesna konstrukcja zapewnia szeroki kąt widzenia, co pozwala na łatwe wykonanie badania przy jednoczesnym ograniczeniu konieczności przemieszczenia wziernika w jego trakcie.

Otoskopy weterynaryjne dostępne w naszej ofercie wyposażone są w oświetlenie LED pozwalające na obejrzenie wnętrza ucha w naturalnej kolorystyce. Zmniejsza to ryzyko nieprawidłowej interpretacji obrazu. Zadbaliśmy o to, by w skład naszego asortymentu weszły wyłącznie najwyższej jakości sprzęty, cieszące się doskonałymi opiniami lekarzy weterynarii.

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę