Praktyczne i niezawodne termowentylatory

W ofercie sklepu Novamed znajdziesz wysokiej jakości termowentylatory od renomowanych producentów. Proponujemy modele takich marek jak Emed, Honeywell, Olimpia Splendid oraz innych firm. Dostępne urządzenia charakteryzują się dobrą wydajnością i niezawodnością działania dzięki wykonaniu z trwałych komponentów i materiałów. W sprzętach zastosowano nowoczesne rozwiązania i technologie, czego rezultatem jest świetna funkcjonalność oraz solidność powstałych produktów. Dzięki niewielkim rozmiarom sprzęty są łatwe w przenoszeniu i przechowywaniu.

Nasz asortyment obejmuje różne rodzaje i modele urządzeń. W ofercie znajdziesz termowentylator kolumnowy, płaski, ceramiczny, zasilany energią z sieci lub bezprzewodowo. Urządzenia są przeznaczone do domów i mieszkań prywatnych, a także gabinetów lekarskich i rehabilitacyjnych, biur oraz innych pomieszczeń, w których wskazane jest utrzymanie optymalnej temperatury. Sprzęty posłużą zwłaszcza do dogrzewania pomieszczeń w sezonie grzewczym, bezpośrednio przed jego rozpoczęciem lub po zakończeniu. Są niezawodne w sytuacjach, kiedy ogrzewanie główne okazuje się niewystarczające lub uległo awarii. Termowentylatory są szczególnie wskazane do takich pomieszczeń jak łazienka, toaleta albo pokój dziecięcy, w których utrzymanie wysokiej temperatury w zimnych miesiącach jest bardzo ważne nie tylko dla komfortu, ale i zdrowia domowników.

Termowentylator kolumnowy, płaski czy ceramiczny – jaki sprzęt wybrać?

Wybierając urządzenie, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Ważny jest zwłaszcza rodzaj urządzenia. Wyróżnia się kilka typów urządzeń. Termowentylator kolumnowy to praktyczny model ustawiany pionowo, przypominający kształtem oczyszczacz powietrza. W przeciwieństwie do termowentylatora płaskiego zwykle zajmuje mniej miejsca, przez co jest poręczniejszy i sprawdza się również w niewielkich pomieszczeniach. Termowentylatory ceramiczne korzystają z zainstalowanych grzałek ceramicznych o wysokiej wydajności i wytrzymałości, zamiast tradycyjnych spirali grzewczych. Modele bezprzewodowe wymagają ładowania akumulatora. Ich zaletą jest możliwość używania w miejscach bez stałego dostępu do prądu. Ponadto wyróżnia się też modele przeznaczone konkretne do łazienek, na biurko albo do ogrzewania stóp.

Istotna jest też moc sprzętu, wahająca się zazwyczaj w przedziale między 750 a 2000 W. Termowentylator kolumnowy bądź innego typu powinien być wyposażony w funkcję regulacji mocy, pozwalającą na dopasowanie poziomu ogrzewania do potrzeb i specyfiki pomieszczenia. Dobrze, aby sprzęt miał też tryby pracy, np. samoczynnego wyłączania urządzenia przy konkretnej temperaturze. Należy też zwrócić uwagę na to, czy termowentylatory mają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa, ponieważ korzystanie z urządzeń bez atestów może być groźne.

Produkty 1-25 z 34

Ustaw kierunek rosnący
 1. Olimpia Splendid CALDO TRENDY ST
  Olimpia Splendid CALDO TRENDY ST Termowentylator ceramiczny z pilotem
  Special Price 329,89 zł 268,20 zł Taniej o 101.11 zł 431,00 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
 2. CALDORAD 9 TURBO TIMER
  CALDORAD 9 TURBO TIMER Grzejnik olejowy z grzaniem Turbo i timerem
  638,00 zł 518,70 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
 3. Olimpia Splendid CALDOSTILE DT
  Olimpia Splendid CALDOSTILE DT Termowentylator ceramiczny
  Special Price 399,89 zł 325,11 zł Taniej o 160.11 zł 560,00 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
Strona
na stronę