Asortyment medyczny Novamed to także wysokiej jakości cewniki, wykonane z elastycznego i bezpiecznego materiału. W naszym sklepie kupisz najpopularniejsze cewniki do pęcherza moczowego, w tym cewnik Foleya, jak i cewniki do odsysania dróg oddechowych. Stawiamy na certyfikowane produkty od renomowanych producentów. Sprawdź naszą ofertę cewników – w razie pytań o sprzęt lub zamówienia prosimy o kontakt z obsługą klienta.

Cewniki urologiczne

Oferta Novamed to bogaty wybór cewników urologicznych. Stosowane do celów diagnostycznych, jak i leczniczych, są obowiązkowym elementem wyposażenia szpitali czy domów opieki. Cewnik do pęcherza moczowego zapewnia swobodny przepływ moczu z nerek do pęcherza moczowego, wspomagając leczenie niedrożności dróg moczowych, niwelując problemy z oddawaniem moczu po operacji czy wypadku. Jaki cewnik urologiczny warto kupić?

Zamówisz u nas najczęściej stosowane cewniki do pęcherza moczowego, dopasowane swoim kształtem do budowy anatomicznej kobiet i mężczyzn. Obok cewników jednorazowych, wartą uwagi ofertą są także cewniki okresowe-stałe. Wybierając cewniki do pęcherza moczowego, sprawdź, z jakich materiałów został wykonany produkt. Cewniki lateksowe wymagają szybszej wymiany, z kolei cewniki silikonowe mogą być stosowane nieco dłużej. Sprzęt należy użytkować zgodnie z instrukcją od producenta. 

Cewniki do odsysania dróg oddechowych

Innym rodzajem cewników medycznych są cewniki do odsysania dróg oddechowych. Elastyczne, odporne na skręcenia, są stosowane w opiece nad pacjentami zaintubowanymi, nieprzytomnymi, mającymi problem z zalegającą wydzieliną w drogach oddechowych. Cewnik do odsysania dróg oddechowych jest łatwy w użyciu. Przy jego wyborze sprawdź funkcję regulacji siły ssania, dzięki której możesz zapewnić sobie komfort pracy, a pacjentowi bezpieczeństwo i odpowiednią opiekę. Każdy dostępny u nas cewnik do odsysania dróg oddechowych to wyrób medyczny, wykonany bez dodatku mogącego wywołać reakcję alergiczną lateksu. Bogaty wybór sprzętu, a także duży przedział cenowy sprawiają, że z pewnością kupisz u nas produkt na miarę swoich potrzeb.

Produkty 1-25 z 32

Ustaw kierunek rosnący
 1. Cewnik Foley VELO CH 22
  Cewnik Foley VELO CH 22 Cewnik urologiczny do pęcherza moczowego, silikonowany , balon 30-50 ml
  7,00 zł 6,48 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
 2. Cewnik Foley VELO CH20
  Cewnik Foley VELO CH20 Cewnik urologiczny do pęcherza moczowego, silikonowany , balon 30-50 ml
  6,00 zł 5,56 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
 3. Cewnik Foley VELO CH20
  Cewnik Foley VELO CH20 Cewnik urologiczny do pęcherza moczowego, silikonowany , balon 5-10 ml
  6,00 zł 5,56 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
 4. Cewnik Foleya dwudrożny z plastikową zastawką CH 18
  Cewnik Foleya dwudrożny z plastikową zastawką CH 18 Cewnik urologiczny do pęcherza moczowego 100% silikon, kontrast RTG balon 5-10ml
  Special Price 25,00 zł 23,15 zł Taniej o 3.00 zł 28,00 zł
  Czas wysyłki - 24 godzin
 5. Romed Foley
  Romed Foley Cewnik dwudrożny, silikonowy 22 Ch 40 cm.
  77,00 zł 71,30 zł
  • cewnik
  • cewnik dwudrożny
  Czas wysyłki - 24 godzin
 6. Cewnik do odsysania-CH 10/40
  Cewnik do odsysania-CH 10/40 Górnych dróg oddechowych
  3,00 zł 2,78 zł
  • Różne przekroje i długości
  • Sterylny
  • Specjalna otwarta końcówka
  • PCV
  Czas wysyłki - 24 godzin
 7. Cewnik do odsysania-CH 08
  Cewnik do odsysania-CH 08 Górnych dróg oddechowych
  3,00 zł 2,78 zł
  • Różne przekroje i długości
  • Sterylny
  • Specjalna otwarta końcówka
  • PCV
  Czas wysyłki - 24 godzin
Strona
na stronę