Prezerwatywy to jeden z najczęściej wybieranych środków antykoncepcyjnych. Zadbaj o ochronę przed chorobami przenoszonymi drogą płciową i kup wygodnie online zestaw prezerwatyw o anatomicznych kształcie. Sklep medyczny Novamed to szeroka gama produktów – prezerwatywy XS, S, M, XL, XXL dostępne w łatwym do otwierania opakowaniu. Chcesz zwiększyć swoje doznania? Wypróbuj prezerwatywy stymulujące – to cienkie prezerwatywy z wypustkami na zewnątrz. Pełną ofertę i ceny znajdziesz poniżej.

Zwiększ swoje doznania

Cienkie prezerwatywy znajdują się w ofercie większości producentów. Jeśli jednak chcesz zwiększyć satysfakcję ze stosunku, wypróbuj prezerwatywy stymulujące. To prezerwatywy z wypustkami i prążkami na zewnątrz, wpływające na odczuwaną przyjemność w trakcie penetracji – opinie użytkowników mówią same za siebie, jednak lepiej przekonać się o tym osobiście. Bez względu na to, czy sięgasz po klasyczny zestawy prezerwatyw, czy też prezerwatywy z wypustkami i prążkami, sprawdź, z jakie materiału są one wykonane. O Twój komfort i bezpieczeństwo zadba naturalny kauczuk.

Cienkie prezerwatywy w każdym rozmiarze

Kupisz u nas prezerwatywy XL, regularne i prezerwatywy XS, w zależności od swoich potrzeb. Oferowane produkty to przede wszystkim cienkie prezerwatywy idealnie dopasowujące się kształtem. Wolisz bardzo cienki prezerwatywy lub ultra cienkie prezerwatywy? Kupując zestaw prezerwatyw, sprawdź dokładnie parametry produktów. W naszym asortymencie znajdziesz prezerwatywy o grubości ścianek poniżej 0, 06 mm. Wszystkie produkty są wzbogacone o środek nawilżający ułatwiający penetrację oraz zbiorniczek. Cena prezerwatyw jest uzależniona od pojemności zestawu oraz jego producenta.

1 element

Ustaw kierunek rosnący
 1. Control Nature
  Control Nature 24 prezerwatywy
  45,00 zł 41,67 zł
  • 24 sztuki w opakowaniu
  • Lateksowa prezerwatywa z naturalnego kauczuku
  • Anatomiczny kształt
  • Gładkie ścianki
  • Ze zbiorniczkiem
  • Ze środkiem nawilżającym
  Czas wysyłki - 24 godzin
na stronę