Formy dostawy

Darmowa dostawa

Dostawa w przypadku zamówień o wartości powyżej 400 zł jest GRATIS!
Kup produkty za minimum 400 zł a dostarczymy Twoje zamówienie za darmo.

Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 400 zł!

Standardowy koszt dostawy

 

Sposób dostawy Płatnośc online Autopay/Płatność kartą/
Przelew tradycyjny/Płacę później/
BLIK/Google Pay
 Pobranie 

logo dpdKurier DPD

11,90 zł 16,80 zł

Kurier Inpost

10,90 zł 15,80 zł

Paczkomaty Inpost

9,90 zł 13,80 zł

 

 

Formy płatności

Płatności za pobraniem 

 

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Twojej paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu, ponieważ przed dostawą kurier może kontaktować sie z Tobą. Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności. Kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty.

 

  Szybkie płatności online Autopay

 

Zapłać za zamówienie szybkim przelewem poprzez płatności elektroniczne Autopay . Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Autopay, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. Blue Media posiada certyfikat PCI DSS i działamy zgodnie z normą ISO 27001, wykorzystuje również szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności wrócisz na stronę sklepu, a Twoje zamówienie zostanie pomyślnie złożone.

 

 

Autopay to wszystkie bezpieczne formy płatności w jednym rozwiązaniu!

 

 

Szybkie przelewy - Obsługa płatności od banków, które nie oferują pay by link. Szybkie przelewy są jedną z trzech najchętniej wybieranych metod. Natomiast nie każdy bank uczestniczy w systemie Pay by link. Dlatego tak ważne jest, żeby dać możliwość realizacji szybkiej płatności również klientom tych banków.

 

 

BLIK to idealny sposób na proste i szybkie opłacanie transakcji w internecie. 
BLIK to metoda płatności, która umożliwia klientom dokonanie płatności, bezgotówkowo, za pomocą smartfona, a konkretnie za pomocą aplikacji mobilnej banku.

 

 

Płatności kartą płatniczą - Płatności Online Blue Media oferują obsługę płatności kartą płatniczą bez dodatkowego pośrednictwa. Obsługujemy płatności od obu największych organizacji – Visa International i MasterCard

 

Google Pay to błyskawiczny i intuicyjny system płatności od Google. Pozwala on użytkownikowi na
przeprowadzenie procesu płatności bez wypełniania formularza kartowego, ponieważ dane karty są
przechowywane bezpiecznie na serwerach firmy

 

Pay by link - Płatności automatyczne 27 największych banków, m.in. mTransfer, Pekao24, iPKO
Wybierając metodę Pay by link klient zawsze ma gwarancję, że nie popełni błędu przy wypełnianiu formularza transakcji, gdyż będzie on już automatycznie uzupełniony, a sam przelew zostanie bardzo szybko zrealizowany i dotrze do odbiorcy docelowego.

 

płatności blue media 1-click

 

1-Click - Forma płatności kartką lub poprzez Blik. Raz zapisana karta służy do szybkich płatności poprzez przycisk "Zapłać" w przyszłości. Możliwość zrealizowania płatności jednym kliknięciem to przede wszystkim szybkość i wygoda.

 

 

Raty Online - Klient dokonuje zakupu w ratach, sklep od razu otrzymuje pełna kwotę. Koszt obsługi 0zł! Minimum formalności. Kredyt ratalny od 300 zł do kwoty 10 000 zł. Okres kredytowania od 3 miesięcy do 48 miesięcy. Ekspresowa informacja o przyznaniu wniosku. Średni czas pozytywnej decyzji w 15 min! Procedura online bez podpisywania dokumentów. Bezpiecznie i wygodnie.

 

 

 

Przedpłata (przelew tradycyjny)

Możesz również zapłacić za zamówienie tradycyjnym przelewem. Proces realizacji zamówienie zostanie rozpoczęty jak tylko przelew zostanie zaksięgowany na naszym koncie, może to wydłużyć realizację zamówienia nawet o 3 dni. W celu zrealizowania płatności dokonaj przelewu bankowego na nasze konto:

 

  Numer konta 
  17 1750 1093 0000 0000 3898 0319 
  Odbiorca
Novamed.pl S.A., dr. Stefana Kopcińskiego 62D, 90-032 Łódź
  Tytuł przelewu    
  Zapłata za zamówienie: ....numer zamówienia....(Podaj w tytule przelewu numer swojego zamówienia)